gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Kaybolan Meslekler

Konu, 'Çöplük' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

kaybolan meslekler ve nedenleri kaybolan meslekler türkiyede ülkemizde izmirde

Comlekci, Karacasu/Aydin

Comlekci, Merkez/Aydin

Semerci, Tire/Izmir

Semerci, Tire/Izmir

Comlekci, Karacasu/Aydin

Kasikci, Sirince/Selcuk

Elisi, Safranbolu

Kalayci, Tire/Izmir

Kececi, Tire/Izmir

Comlekci, Karacasu/Aydin

Saraciye, Tire/Izmir

Kececi, Tire/Izmir

Baca temizleyicisi, Gorece/Izmir

Kaybolan Meslekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meslek

Meslek

Genç kişi rüyasında kendisini bir meslek sahibi görürse rüyayı iyi yorumlamalıdır.
  2. Güllü - Kaybolan Aşkımız

Güllü - Kaybolan Aşkımız

uğrunda yanmadımmı ağlamadımmı senin mechul bir gemi gibi sonsuza demir aldın esrarlı bir dünyaya gittin dönmedin sen gittin ardından ben nasıl nasılda yandım bir sevdasız limana sığındı bak deli gönlüm yelekenleri çoktan suya inmişti ıslanmış buğulanmış nemli gözlerle mechulde kaybolup gitmiş aşkımız bitmiş şimdi ben tek başıma ağlıyorum aşkımıza bu sonsuz gidiş neden neden söyle birtanem...
  3. Kaybolan kadınsı duruş

Kaybolan kadınsı duruş

kadın, kadınsı duruş, kaybolan kadınsı duruş, iş, güç vs. derken kadınlığı bir yana bırakmaya çok eğilimli kadınlar. Oysa hayattan zevk almanın, dahası hayata lezzet katmanın yollarından biri de kadınlığı hatırlamak. Şimdi size aşağıda söyleyeceklerimizi muhtemelen üzerinde hiç durmaksızın yapıyorsunuz zaten. Ama farkında olarak geliştirme şansına da sahipsiniz…kadın olmak çok zor......
  4. Kaybolan İkiz Sendromu Nedir?

Kaybolan İkiz Sendromu Nedir?

kaybolan ikiz sendromu nedir,bebeğimin teki ultrasonda görünmedi,ikiz gebelik yaşayıp birini kaybedenler,kaybolan ikiz sendromu hakkında bilgiler İlk 8 haftada iki gebelik kesesi görüldüğü için ikiz gebelik tanısı konulmasına rağmen 3 hafta sonra tekrar kontrol edildiğinde sadedce bir gebelik kesesi görülmesi durumuna kaybolan ikiz sendromu denilmektedir. Yapılan çalışmalarda ikiz gebelik...
  5. Kaybolan ikiz sendromu yaşayanlar

Kaybolan ikiz sendromu yaşayanlar

Hamileliklerin bir kısmı çok erken dönemde birden fazla bebek içerecek şekilde yani ikiz veya üçüz olarak başlamakta ancak daha sonraki kontrollerde bu bebeklerden ya da daha doğru bir deyişle gebelik keselerinden biri hiçbir iz bırakmadan kaybolmaktadır.Bu durum "kaybolan ikiz" (vanishing twin) sendromu olarak adlandırılır. İkiz gebeliklerin % 20’ sinde fetuslardan biri...

Sayfayı Paylaş