gebe
  1. canan1986

canan1986 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kayganlaştırıcı kullanıpta hamile olan arkadaşlar bilgi verirmisiniz

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında canan1986 tarafından paylaşıldı.

:dugun:arkadaşlar ben 2 aylık evliyim fakat kayganlaştırıcı kullanıyoruz doktor tavsiyesiyle aranızda kullanıpta hamile kalanlar varsa yardımcı olabilir mi? ne tür kullandığını markası vs..

kayganlaştırıcı kullanıpta hamile olan arkadaşlar bilgi verirmisiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üstüne görüp de hamile olan arkadaşlar bilgi versin lütfennnnnnnn

üstüne görüp de hamile olan arkadaşlar bilgi versin lütfennnnnnnn

üstüne görenler bilgi versin lütfennnnnnnnnn üstüne görüp hamile kalanlar adet görüp hamile kalanlar adet kalan varmı olupta kalan varmı olup arkadaşlar çok acil bilgilerinize ihtiyacım var.hatta profilime msj ataranız memnun olurum.üstüne adet görenler yaşadıklarını yazsınlar.lekelenmeleri nasıl oldu?kaç gün sürdü?şimdiden teşekkürler
  2. Pre-Seed Kullanıpta Hamile Kalanlar

Pre-Seed Kullanıpta Hamile Kalanlar

pre seed preseed preseed ile hamile kalanlar pree seed kullananlar Arkadaşlar Pre-Seed kullanıpta hamıle kalanlar lütfen buraya yazalım ve bılgılerımızı paylasalım hepinizi bekliyorum Pre~Seed Kişisel Nemlendirici Pre~Seed Kişisel Nemlendirici, vajinal kanal içinde en doğal sekresyonun sağlanması için tasarlanmıştır. Bir nevi vaginal sıvının birebir kopyası-taklidi olarak düşünülebilir....
  3. biber hapı hakkında bilgisi olan arkadaşlarım bana bilgi verirmisiniz?

biber hapı hakkında bilgisi olan arkadaşlarım bana bilgi verirmisiniz?

neoxin kullanan neoxin metaxren 9 metaxren 9 kullananlar kızlar zayıflatma yöntemleri ile ilgili internette dolaşırken biber hapına rastladım acaba içinizde bu hapı kullanan yada bilen varsa bana yararı yada zararı oluyormu bu konuda bilgi verebilir mi? lütfenn!
  4. tip 1 diyabetli olup hamile olan veya doğum yapan arkadaşlar

tip 1 diyabetli olup hamile olan veya doğum yapan arkadaşlar

arkadaşlar tip 1 diyabetliyim 4 aydır uğraşıyoruz bebişimiz olmuyordu..bu ay şüpheleniyorum fakat şimdi de şekerimden dolayı korkuyorum tip 1 diyabette gebelik belirtileri sağlıklı bir bireyinkiyle aynı mı oluo farklı belirtileri oluo mu lütfen cvp yazar mısınız..
  5. Norlevo kullanıp hamile kalan varmı?

Norlevo kullanıp hamile kalan varmı?

norlevo nedir,norlevo kullandım hamile kalırmıyım,norlevo ertesi gün hapı,norlevo kullandım hamile kaldım bebeğe zararı olurmu,norlevo hakkında bilgiler Ertesi gün hapı (norlevo) kullanmama rağmen gebe kaldım, bebeğe zarar verir mi bu hap sorusu özellikle ilk günlerini yaşayan kadınlarda büyük korku yaşatır. Yapılan analizlerde zaten ertesi gün hapı kullanıp hamile kalma durumunda ilacın işe...

Sayfayı Paylaş