gebe
  1. narinç

narinç Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kaygılı!!

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında narinç tarafından paylaşıldı.

Merhaba değerli okuyucular,,sanırım bi problemim var ,,,okuyanlardan birinin tecrübeli olabileceğğini ve bana yardım edebileceğini düşündüm ,,iki haftalık bir ilişkim var teklif ettiği sırada imkansız demiştim bi kaç kişinin yardımıyla kabul ettim teklifini ve 2 haftadırda çok mutluyum onunla,,,eskiden yaşadığım bir kaç ilişki elbet oldu fakat ilk defa bu akdar mutlu oluyorum ve sanırım çoook seviyorum ,olgunluğunu sorumluluğunu oda benim olgunluğuma karakterim hayran ,,herşey iyi güzel buraya kadar lakin sorun şu ki armaızda 12 yaş var ben 19 yaşındayım o ise 31 ,,ailemide tanıyo daha dün akşma bizdeydi ablamın ustası oluyo ,,mesleğide gayet güzel ve gayet anlayışlı bi insan annemde sevdi aslında bu ikinci görüşmeleri olsada,,,,fakakt dediğim gibi armaızdaki yaş farkı problem yaratır mı diyede düşünmeden edmeiyorum ve ben ünv hazırlanan biriyim ünv kazanmak zorundayımda ,,,onunda yaşı geldi geç.iyo ve uzun bi süre beni beklemk zorunda bunun ihtiyaçlaır olacaktır erkekadam ne yapacağımı bilemiyorum !!! lütfen fikirlerinizi söyleyin ,,teşekkür ederim..

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    sonucta eğitim senin hakkın hem 2 haftada hemen evlenmekmi istedi? tam tanımadan nasıl böyle bir karar verdi :) bence meslek sahibi ol oda bekler seni olgun insanlar daha anlayışlıdır umarım hayırlısı olur :)

narinç bunu beğendi.
  3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Zor bi durum canım yaş farkı çok büyük belki ailen istemeye bilir sırf bu yüzden. Dediğin gibi yaşıda gelmiş geçiyo eğer ailen isterse üniversiteyi de kazandın diyelim seni en az 4 5 sene beklemesi gerekiyo. O zaman da yaşı 35i aşıcak. Erkek sonuçta belli olmaz. Seni 4 5 sene bekleyebilicenden emin misin? Daha 2 hafta olmuş dikkat et kendine iice tanımaya çalış derim ben.

Hakkında hayırlısı olsun canım :)

4. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    senin isteklerin ,hayattan beklentilerin ,ideallerin farklı o adamınki farklı ..
    senin önünde uzun bir zaman dilimi ve yapmak istediğin şeyler var ..
    karşındaki adam seni beklese zaten yaşlanmış olacak ..e bekledi diyelim aranızdaki yaş farkı ,hayata bakışınız bir süre sonra ilişkinizi zorlayacaktır..
    sen daha gençliğinin baharında olacaksın o ise 40 lı yaşlarda ..
    sen gezip eğlenmek hayatını yaşamak isteyeceksin ,o ise artık bunları yaşamış biri olarak durgunlaşmak isteyecek ..
    bunlar şuanda sorun gibi görünmese de ilerde çok büyük sorunlar oluşturacak ve sen gençliğinin tadını çıkaramadan hep keşkelerle yaşamış olacksın ..
    flörtken herşey güzel gözükür insana ama evlenince herşey değişiyor o yüzden evlenecek insanların her yönden birbirine denk olması gerektiği düşüncesindeyim ..
    çünkü birbirine denk olan insanların mutlu olma olasılığı daha yüksek
    bence zor bu iş ama hayırlısı olsun ..

Kaygılı!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınlar Neden Daha çok kaygılı?

Kadınlar Neden Daha çok kaygılı?

Kaygılı? Kadınların her yaşta erkeklerden daha kaygılı olduklarını söyleyen bilimadamları, ayrıca kadınların daha fazla risk aldıklarını ve erkeklere göre daha endişeli olduklarını belirtiyorlar. Yapılan çalışmalarda, bunun sebebinin, geçmişte yaşanan kötü olayların gelecekte endişe olarak su üstüne çıkması olduğu ortaya konuyor. Yapılan iki yeni araştırmayla, geçmişte yaşanan olayların...
  2. Rahat insanlar kilolu,kaygılı insanlar zayıf...

Rahat insanlar kilolu,kaygılı insanlar zayıf...

Rahat insanlar kilolu,kaygili insanlar zayif Rahat insanlar şişman, kaygılılar zayıf oluyor Japonya'da yapılan bir araştırma, kaygılı kişilerin genelde zayıf olduklarını, rahat ve dışa dönük insanların kilo almaya daha eğilimli olduğunu ortaya koydu. Sonuçları "Journal of Psychosomatic Research" dergisinde yayınlanan araştırma, Japonya'nın kuzeydoğusunda yaşayan, 40-64 yaşları...

Sayfayı Paylaş