gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Kaygını test et

Konu, 'Testler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Meleklerim kaygılanmadan kaygınızı test etmeye ne dersiniz? Buyrun Teste

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Değerleriniz anksiyeteli yapıyı gösteriyor. Profesyonel (uzman) yardım almanız sizin için iyi olabilir.
    bnm sonucum...meğer belli etmiyorum ama kaygıdan geberiyomuşum....

emeğine sağlık

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    abooww canım niye kaygılanıon gülüm ya kıyamam

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    ahh datlum ne sen sor nede ben anlatayım dert çok bakma ben arsızlık yapmasam zaten yaşayamam

5. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    yok canım ne arsızı herkeste sorun çok, önemli olan hayata karşı direnci kaybetmemek

Kaygını test et konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çamaşır makinelerini test ettik...

Çamaşır makinelerini test ettik...

en çok tercih edilen çamaşır makinası en çok tercih edilen çamaşır makinesi Çamaşır makinelerini test ettik... Yeni nesil çamaşır makineleri, gelişen teknoloji sayesinde her türlü kolaylığı sağlıyor. Enerji, su ve deterjandan tasarruf ederken maksimum hijyeni sağlamanız da mümkün. Lekeler buhar olup uçuyor Arçelik 8144 BJ; çamaşıra püskürtülen buharla lekeleri yıkama...
  2. Test:Aşkını Test Et..

Test:Aşkını Test Et..

aşka dair testler aşkımı test etmek istiyorum aşkını test et ne zaman ölürüm testi aşkımızı et Aşkın dereceleri var mı? Peki bu neye göre belirlenir? Birlikte olduğunuz kişinin sizi ne kadar sevdiğini merak ediyorsunuzdur. Peki siz ona ne kadar aşıksınız? Bu sorunun yanıtını gerçekten biliyor musunuz? Öyle hemen kendinizden emin bir şekilde "Tabii ki biliyorum" demeyin. Aşağıdaki...
  3. 10 soruda cilt kanseri (test et)

10 soruda cilt kanseri (test et)

Şüpheli benleriniz var mı? Testi çözün, cevabı öğrenin 1-Öncekilerden farklı bir ben dikkatinizi çekti mi? 2-Hızlı büyüyen benleriniz var mı? 3-Renkleri değişti mi? 4-Benlerin çevresi düzensiz mi? 5-Eski bir beniniz iltihaplandı mı? 6-Eski bir beniniz hiç kanadı mı? 7-Daha önce bensiz olan ciltte yeni yeni oluşumlar mı ortaya çıktı ? 8-Ailede cilt kanseri var mı? 9-Güneşte hemen...
  4. Normal misin, yoksa anormal misin??? TEST ET!!!

Normal misin, yoksa anormal misin??? TEST ET!!!

acayip testler çekiçler çekiç çekiç resimleri resmi Bu testin sonunda sana bir soru sorulacak. Hemen yanıtla. Durup düşünme. Aklına ilk gelen şeyi söyleyiver. Bu eğlenceli bir 'test'... Ve aynı zamanda biraz acayip (çok acaip)! Şimdi... aşağıdaki talimatları olabildiğince çabuk yerine getir. Bir hesabı bitirmeden ötekine geçme.. Yanıtları yazmak veya hatırlamak zorunda değilsin. Sadece...
  5. Aşkını Test Et...!!!

Aşkını Test Et...!!!

sevdiğini test et Birlikte olduğunuz kişinin sizi ne kadar sevdiğini merak ediyorsunuzdur. Peki siz ona ne kadar aşıksınız? Aşk Testi ile öğrenin. Aşkını Test Et...!!!

Sayfayı Paylaş