gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

kayık Hüsnü

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

bu resimlerle Hüsnü'nün şaftı fena kaymış..... ARTIK HÜSNÜ KENDİNİ ŞENLENDİRİYOR!
    UYUŞTURUCU OPERASYONU İLE CEZAEVİNE GİREN DENİZ SEKİ ESKİ SEVGİLİSİ KLARNETÇİ HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ'NİN FACEBOOK'TAKİ FOTOĞRAFLARI HERKESİ ŞAŞIRTTI..

sevgilisi Deniz Seki uyuşturucudan hapse giren, eşi nazire'den bir türlü boşanamayan Hüsnü Şenlendirici, artık kendini şenlendiriyor. Klarnetçinin Facebook'taki bu fotoğrafı için dostları ' Klarnetinin o kadife sesini dağıtmış' diye yorum yaptı.

Son düzenleme: 22 Nisan 2009
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: kayık Hüsnü
    :puha: harrbi kaymış ya bu hüsnü ne olmuş buna aşk acısımı çekiyor nedir

3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kayık Hüsnü

Hüsnü daldan daka atlıyor bakalım sonu ne olacak göreceğiz.......

BİR ACAYİP DEDİKODU!
    DÜNYA GÜZELİ AZRA AKIN İLE KLARNETÇİ HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ'NİN BİRLİKTE OLDUĞU İDDİA EDİLDİ...

GÜNAYDIN'ın köşe yazarı Bülent Cankurt, bugünkü köşesinde, Azra Akın ile Hüsnü Şenlendirici'nin birlikte olduklarını yazdı.

İŞTE BÜLENT CANKURT'UN BUGÜNKÜ YAZISI:

Dünya güzelimiz Azra Akın ile 51 yaşındaki tiyatrocu Mehmet Esen'in aşk yaşadığı dedikodularını duyunca cidden çok şaşırmıştım! İki cepheden ne yalanlama ne de itiraf geldi. Her ikisi de ortadan konuşunca bu işe bir anlam verememiştim. Kulağıma Azra ile ilgili bir dedikodu geldi ki, kafam iyice karıştı! Konuşulanlara göre Azra, Hüsnü Şenlendirici ile birlikteymiş! Ben de duyunca 'Yok artık' dedim ama gönül bu, ne zaman nereye konacağı belli mi olur! Üç vakte kadar gerçek ortaya çıkar!!!

kayık Hüsnü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yapma Hüsnü

Yapma Hüsnü

deniz seki hapisten çıktımı bu olay nereye gider ne olur zamanla göreceğiz tabii ünlü şarkıcı Deniz Seki hapisten çıkınca olaya net cevaplar alırız diye sanıyorum Hüsnü kendisini boşlukta hissediyor sanırsam....... ŞARKILARIYLA HASRET GİDERİYOR! UYUŞTURUCU KULLANMAK VE KULLANANLARA TEMİN ETMEK SUÇLAMASIYLA BAKIRKÖY KADIN VE ÇOCUK TUTUKEVİ'NDE BULUNAN DENİZ SEKİ DIŞARI ÇIKACAĞI GÜNÜ...
  2. uyanıksın Hüsnü

uyanıksın Hüsnü

bu kadar işini bilen yoktur herhalde diye düşünüyorum neler yapıyor böyle Hüsnü Şenlendirici... ne demek istediğimi haberimizi okuyunca anlayacaksınız...... TAMAMEN DUYGUSAL! KRİZ NEDENİYLE İŞLERİ AZALAN, ARDINDAN YASAK AŞK YAŞADIĞI SEVGİLİSİ HAPSE GİREN HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ'NİN AKORDU BOZULDU. İŞ ALDIĞI YERLERİN TEPKİSİ ÜZERİNE MAZBUT YAŞAMINA DÖNMEYİ AMAÇLAYAN KLARNETÇİ, EŞİYLE YENİDEN...
  3. Hüsnü hat

Hüsnü hat

Arkadaşlar kocaeli gölcükteki halk eğitim merkezinde hüsnü hat kursu açılmıştır ilginize..
  4. Dekorasyon objeleri Kayık Kürekleri

Dekorasyon objeleri Kayık Kürekleri

kayık kürekten dekorasyon objesi Kayık küreğini boyama Herşeyi dekorasyon objesi oalcağına güzel bir örnek. Bu kayık kürekleri ile yapılan dekorasyon örnekleri. Denizci temalı dekorasyon düşünüyorsanız bu objeler mekanınza uyum sağlayacaktır.
  5. Kayık şeklinde kitaplıklar

Kayık şeklinde kitaplıklar

farklı kitaplık modelleri Kayık kütüphane Bu sene ev dekorasyonunda denizci modası oldukça popüler. Siz de bu modaya uyum sağlamak istiyorsanız evinizde denizi tema alan objeler kullanabilirsiniz. Bu örnekte yer ala kayık şeklinde kitaplık da denizci modasını destekliyor.

Sayfayı Paylaş