gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

Kayinvalide-gelin-tüp geçit;)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

Ya nasıl kaynanalar var.Hemde maşallah zehir gibi kafası var çokta yaracıymış.Helal olsun valla.

Oğlunu evlendiren anne aynı evde oturmak istemektedir fakat gelin oğlanı kandırmış ve ayrı ev açtırmıştır. Fakat annesi de ağır basmıştır. Ve dayanamamıştır oğlan ve annesiyle karşı karşıya bir ev de otururlar. Kayın valide bunla da yetinmez kocasının aklına girip illaki oğlunun evine her canı istediğinde girip çıkacak ve geline nispet yaparcasına evi denetleyecektir. Aklına bir fikir gelir kayınvalidenin karşıdan karşıya köprü kurdurur. Kayın valide balkonda salına salına gezmektedir. Konu komşuya karşı bir forsu olmuştur. Gelin perde arkasından bakıp hiddetlenmektedir. Artık özel hayat denen bi şeysi kalmamıştır. Kaynana zırt ta orada zurtta oradadır. Gelinle damat tam baş başa kalacakken kayınvalide yatak odası kapısını çalmakta bizde tuz kalmamışta, içme suyumuza kanalizasyon karışmışta gibi sudan bahanelerle rahatsız etmektedir. Süt çocuğu damat annesini kırmak istememekte ama bu durumdan rahatsız olmaktadır. Gelin artık dayanamaz özel hayatın kalmaması üzerine gelin gece yarısı köprünün kendinden taraftaki iplerini keser. Sabah bir uyanır kaynana köprünün yerinde yeller esmekte hatta köprü rüzgarla uçmaktadır. Bunu gören kaynana çok sinirlenir ve bu işe ciddi bir çözüm arar. Ve ve işte o andır şimşek çakar beyninde aniden. Tamam der kendi kendine işte işte şimdi gösteriririm ben size. Murtaza murtaza diye dolanır evin içinde kocası koşar hanım noldu murtaza lazım der kaynana hanım murtaza kim ya senin amcanın oğlu demirci murtaza ee nolmuş ona der adam. Karşıki eve tüp geçit yaptıracam diye tutturur kaynana. Bunlardan bi haber gelin evinde yayılmış en güzel en nadide kıyafetlerini giymiş kendine bir gayfe pişirmiş içmektedir. Zabah zabah seda sayan izleyen gelin. Bir ses duyar cama fırlar. Balkonuna bir şeyler uzatıldığını görür. Bu ne noliyi diye sorar. Bişey yok der kaynana hemen gocası mıstanı arar mıstan bizim eve bişiyler uzatıyorlar hemicine balkonumuza der. Mıstan bişiy yok anam tüp geçit istiyoda der. Gelin bişey anlamamıştır. Ve kaynana yapacağını yapar tüp geçidi zıng diye demirden kurduruverir. Artık sabah demez akşam demez gece uykum kaçtı demez soluğu gelinle damadın yanında alır...

Son düzenleme: 26 Ocak 2011
    suCre, elif_ecrin ve sudembeyaz bunu beğendi.
  2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    hahaha Ayy kaynana işte ben olsam kaynak makinasıyla keserdim onu. :D

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

hahahahahaha Koptum valla hemde Sudem gibi koptum :haha: Gidin Sudem'den yapıştırıcısını alın, kopan yerlerimi yapıştırın hahaha

Çok güzeldi zuzumm :) Tşk ederim, güldürdüğün için beni :))))

4. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    rica ederim adminim:)

5. elif_ecrin

elif_ecrin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    yazık ya hem üzüldüm hemde güldüm nasıl bieymiş şu kaynana merak ettim doğrusu......

6. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
  7. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha hahaha hahaha

8. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    aha ahahahahahahahah ayyy koptum yarıldım yırtıldımmm bu neki ayyy o neki ahhahahahahahahahah :D

9. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    koptumm walla ya hahaha kaynanaların hepsi aynı bizde öyle olurmuyuz acaba :S

10. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    bu kaynanaların şeytanla bir akrabalığı var mı acaba hahaha merak ettim şimdi şu zekaya bak yaww okusa kimbilir ne olurmuş :D:D

11. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    aboo bu anca kaynanalarin aklina gelir:)

12. يeKe®îм

يeKe®îм Forum Okuru

:haha::haha: Helal olsun vallahi koptum :haha: :haha:

Cin fikirli kadın oturmuş düşünmüş bulmuş :haha:

13. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Vayyy cin fikirli kaynana vayyy hahaha

14. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Aaaa hahaha kaynanaya bak sen :)

15. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
Kayinvalide-gelin-tüp geçit;) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. geçit

geçit

Dar geçit, insanın dünyada yaptığı hayır ve şerden ne varsa, bunlarla varılacak Cennet yahut Cehenneme, Karanlık ve sarp geçit sıkıntıya, karşılaşılacak zorluklara yahut kötü amel işlemekte ısrar etmeye ve bunun sonucu uğranılacak azaba, Aydınlık ve kolaay geçit, cemaatten ayrılmamaya, istikamek üzere olmaya ve bunun sonucu ulaşılacak saadete delalet eder. Geçitten rahatça geçtiğini gören bir...
  2. Resmi geçit

Resmi geçit

Rüyada resmi geçit görmek, geçenler eger asker ise, hayatinin sükun ve rahat içinde geçecegine; eger ögrenci ise, ev balkinin kendisine itaatli ve sevecen kimseler olduklarina; itfaiye, esnaf gibi kimselerin geçit resmini görmek ise, çalisma hayatinda dirlik ve düzenlik bulunduguna ve amirlerinin sevgisini kazandigina delalet eder.
  3. Kayinvalide koltuklari...

Kayinvalide koltuklari...

Ben bu koltuklarda yorumsuz kaldim meleklerim, siz ne diyorsunuz??? :D:D:D
  4. Tüp geçiti kim buldu, tüp geçidin icadı

Tüp geçiti kim buldu, tüp geçidin icadı

tüpü kim icat etti Bu yazı: Tüp geçiti kim buldu, tüp geçidin icadı, tüp geçit ne zaman bulundu, tüp geçit nasıl bulundu, tüp geçit hakkında bilgi, tüp geçit ilk nerde yapıldı hakkında bilgiler içermektedir. Geçenler de, tüp geçit ile ilgili çok komik bir fıkra okumuştum :D:D Sonra dedim ki "beni bu kadar güldüren, tüp geçit hakkında bilgiler edinmek lazım" diye ve nihayetinde...
  5. Marmaray'a Kardeş Proje: Otomobiller İçin Tüp Geçit!

Marmaray'a Kardeş Proje: Otomobiller İçin Tüp Geçit!

marmaray projesi, tüp geçit, tüp geçit projesi Sevgili melekler, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Marmaray projesine kardeş bir proje üstünde çalıştıklarını ve 2015 yılında bitmek üzere çok yakında otomobiller için bir tüp geçit projesine başlayacaklarını söyledi. İşte detaylar... Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım NTV'den Ahmet Ergen'in sorularını yanıtladı....

Sayfayı Paylaş