gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kayınvalide sorununu çok mu abartıyorum?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba.Ben şu anda oğlumla birlikte başka bir şehirde kalan anne babamın yanına geldim kalmatya. Eşim evde yalnız. Ama öğrendimki k.validem k.pederim ve bekar görümsem bziim evimize eşimin yanına gelmişler kalmaya üstelik evleri de yarım saat ötedeyken. Zaten fazla anlaşamadığım k.validemin gelip 10 gün evimde kalması beni sinirlendirdi. Hatta dün telefonda eşimle atıştık biraz. Acaba ben mi abartıyorum, yoksa k.validemin yaptığı gerçekten yanlış mı ?

2. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    canım sen eşine güven,annenle babanla keyfini çıkar,bak başka bir şehirdelermiş ve sen kendi aileni zaten sık göremiyorsun kayınvaldenlere kafayı takıp hem kendini hem onları üzme,bırak kalsınlar eşininide sıkma,canım böyle düşünürsen daha huzurlu olursun zaten onları öyle ya da böyle sevmiyorsu

3. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    aile olmazsa bireyler olmaz canım çok büyütüyor gibi görünebiliirsin ama bence haklısın bende istemem ben ewde olmayınca evime kimsenin gelmesini

4. karamelize

karamelize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Kayınvalide problemi bendede var canım bi türlü anlaşamıyoruz. İnanki çok çabaladım aramız düzelsin diye ama oğlunu benden kıskanıyo haliyle anlaşamıyrouz

5. sultansu

sultansu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    hiiç kocanı üzme şekerim bırak kalsınlar anneler oğullarını ya ilgileriyle ya da dırdırlarıyla yorarlar zaten. 10 gün sonra eve döndüğünde kocan şükür karım geldi diyecektir emin ol hahaha ama bu arada sen de tel.de yorma adamı. ailenle tatilin keyfini çıkar rahatına bak!

kayınvalide sorununu çok mu abartıyorum? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kayınvalide.....kopacaksınız:)))

kayınvalide.....kopacaksınız:)))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Mavi- Çok mu çok oluyoruz?

Mavi- Çok mu çok oluyoruz?

cok mu cok oluyoruz mavi reklamı oyuncuları mavi jeans reklamı oyuncuları reklamındaki kızın ceketi reklamındaki kız Mavi Jeans'in yeni reklamı çoş hoş olmuş bence hanımlar. Televizyonda gösteriyorlar mı bilmiyorum ama internette gördüm bende vimeo linkini BURADAN İZLEYİN Dillerde yeni sloganlar olacak gibi duruyor hadi bakalım hayırlısı :) Kıyafetlerin şahane olduğunu söylemeye gerek bile...
  3. Eşimle çok ciddi sorunlarım var yardımcı olurmusunuz ?

Eşimle çok ciddi sorunlarım var yardımcı olurmusunuz ?

merhaba 32 yaşında mühendis çalışan bir bayanım.8 yıllık evliyim.3 yaşında bir kızım var.Kasıma ayından beri severek evlendiğim üniversiteden arkım olan (12 yıllık tanışmışlığımız var) eşimle problemlerimiz olmaya başladı.ben neden böyle olduk diye düşünürken o sürekli benim değiştimğimi bahane ediyordu.saygısız ilgisizi olduğumu vs.nedenler öne sürüyordu.evliliğimiz boyunca hiç doğru dürüst...
  4. çok mu kilo aldım.

çok mu kilo aldım.

ben 3 ay 6 günlük hamileyim 54 kiloydum hamile kaldığımda 2 aylıkken 56 oldum şimdi ise 57,5 kilo olmuşum sizce çok mu kilo alıyorum.:uykucu:
  5. Kayınvalide Sendromu

Kayınvalide Sendromu

Kayınvalide Sendromu nedir kızlar galiba ben Kayınvalide Sendromu yaşıyorum bıktım bu kayınvalidemden bıktım!

Sayfayı Paylaş