gebe
  1. Kuzusunun Anası

Kuzusunun Anası Forum Okuru

kayınvalide yle aynı binada oturmanın avantajları nelerdir

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Kuzusunun Anası tarafından paylaşıldı.

7 yıllık evliyim ilk 2 yıl kayınvalidemle görüşmedik çünkü evliliğimizi istemediler eşimin kendi istediği kişyle evlenmemesi vs ... Düğün vs yapılmadı sayılır neyse uztıp sıkmak istemiyorum ...7 yıllık evliyiz ama eşyalarımızı falan alamadık 2. el eşya aldık benim ailemde yardım etti vs... son 4 yıldır aynı binada oturuyoruz ama annemler taşınınca tek kaldım komşularım suriyeli ve çok kalabalıklar binamız eski ve güvenliksiz bide üstüste zma yapılınca kira zorlanmaya başlandık ev sahibi bide dogalgaz baglatınca son 2 senedir maddi olarak zorlanıyoruz ve bir ev bulduk ama kv deyle aynı binada 3 ay sonra ev boşalacak biz 6 7 aydır o siteden bir ev boşalsın diye bekliyoruz ama kv demin haberi yoktu kv dem 2 ay önce o siteye taşındı ev ler çok güzel kullanışlı vs ve o eve taşınacagız ...Şimdi biz ev için mobilya da almak istiyoruz ama uygun fiyatlı olması lazım taksitle falan önerilerinizi ve kayınvalideyle aynı binada oturmanın avantajlarını yazarmısınız ? (son 2 yıldır eşiminde çabalarıyla kayınvalide pek müdahale edemiyor )

2. Meleklerin Meleği :)

Meleklerin Meleği :) *Tüm hamişler toplandık Topik Sorumlusu* Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.148
    Ödül Puanları:
    93
    CNM BEN ıkı senedır kayınvaldemle aynı apartmandayım bu sıze kalmıs bısı ben anne kız gıbıym kayınvldm de ıyı bnde onu bazen olumsuzluklarına gz yumuorum dedıgım gıbı anne kız gıbıyız saolsun ben cok memnunm esımde bu durumdan cok memnun:D

Kuzusunun Anası bunu beğendi.
  3. Kuzusunun Anası

eşimde aynısını söylüyor eltimin yaptıgı gibi yap diyor idare et biraz canım sonuçta en fazla ne yapacak ki diyor

4. Meleklerin Meleği :)

Beğenilen Mesajlar:
    1.148
    Ödül Puanları:
    93
    Cnm mesafenı koru yeter bısı olmaz cok laçka olmadıkca sorun cıkmaz ıns

5. Kuzusunun Anası

inşallah ya bir yere mecbur kaldık çünkü evler çok pahalı ucuz olanlarda uzakta bu evler çok güzel ben begeniyorum yani doğru ya dogru ama kv ve eltiyle yakın olmak tan sıkılıyorum biraz pek sevmeyiz birbirimizi mecbur aile bagı oldugu için katlanıyoruz yani

Meleklerin Meleği :) bunu beğendi.
  6. Meleklerin Meleği :)

Beğenilen Mesajlar:
    1.148
    Ödül Puanları:
    93
    Mesafenı korursan sıkıntı cıkmaz ıns cnm

Kuzusunun Anası bunu beğendi.
kayınvalide yle aynı binada oturmanın avantajları nelerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hasta-Bina Sendromunu  nedir?

Hasta-Bina Sendromunu nedir?

Yaşadığımız evler ya da çalıştığımız binaların da hastalanmamıza neden olabilir. Özellikle son 10 yılda Hasta-Bina Sendromu giderek yayılıyor. Peki bu hastalık nasıl ortaya çıkıyor? İşte yanıtı... Her geçen gün artan klima kullanımı hava iritasyonu ve çeşitli hastalıklar olarak büyük bir sorun haline geliyor. Bu sorun “Hasta-Bina Sendromu” olarak adlandırılıyor. Son 10 yıl içerisinde artış...
  2. Sezaryen'in Avantajları Nelerdir

Sezaryen'in Avantajları Nelerdir

sezaryen, nedir, nasıl olur, zararları varmıdır, riskleri hakkında, faydaları nelerdir sorularına cevaplarınız burada Sezaryenin avantajları ne? Sezaryende planlı doğum mümkün, normal doğumda belirsiz. Böylece annenin gebeliğini takip eden doktor tarafından doğurtulması daha olası, gece yarısı veya tatil günlerinde ani sürprizler daha az olur. * Sezaryen 30 dakika sürüyor, normal doğum...
  3. Kayınvalide Sendromu Nedir

Kayınvalide Sendromu Nedir

Kayınvalide Sendromu Nedir Kayınvalide Sendromu Hastalığı Nadiren birbirini seven gelin kaynana varsada, genelde kaynanalar ve gelinler pek iyi anlaşamaz. Yaygıno lan bilindik olan kaynana gelin ilişkisi böyledir yani:) Sevgili Melek'ler, biz bu yazımızda kayınvalide sendromuna değiniyoruz. Evlilikte eşler arasında stres yaratan konulardan biri şüphesiz kayınvalide sendromudur.Gelin...
  4. Vazektominin Avantajları Nedir?

Vazektominin Avantajları Nedir?

Vazektomi, erkek doğum kontrol yöntemlerinden biridir. Bütün dünyada giderek yaygınlaşmaktadır. En etkili, güvenilir ve kalıcı doğum kontrol yöntemlerinden biridir. Vazektomi girişimi ile testislerden çıkan sperm ileti yolları her iki kasık bölgesi altında küçük bir cerrahi girişim ile kesilerek bağlanır, böylece spermlerin meniye (semen, ejakülat) karışmalarının engellenmesi amaçlanmaktadır.;...
  5. Epidural anestezi uygulamasının avantajları nelerdir?

Epidural anestezi uygulamasının avantajları nelerdir?

Epidural anestezi bölgesel anestezinin bir çeşididir. Bunun için ağrı tedavisinde uzmanlaşmış bir anestezist, bel hizasında omuriliği çevreleyen zarın dışındaki bölgeye lokal anestezi ilacını verir. Bu ilaç uygulaması ile vücudun alt yarısından ağrı sinyalini beyine götüren sinirlerde iletim durur ve ağrının kaynaklandığı bölgede ağrı duyulmaz. Doğum ağrısı ağrılı uyaranların başlangıç...

Sayfayı Paylaş