gebe
  1. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43

kayınvalidesine kayınpederine hala anne baba diyemeyenler burayaa...

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında seda88 tarafından paylaşıldı.

kızlarrr ben 3.5 yıllık evliyim ve hala kayınvalideme kayınpederime anne baba diyemiyorum aslında çok zor bir durum ama onlarda ilk başta fazla yakınlık göstermediler napim kendimi kötü hissettim diyemedim ve artık hiç diyesim gelmiyor var mı benim gibi olan?

ceylinn bunu beğendi.
  2. ceylinn

ceylinn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    110
    Ödül Puanları:
    0
    canm inanır mısın ben de mecbur kalmadıkça demiyorum o kadar zor ki ama benimkiler başta da şimdide yakınlık gösteriyorlar ama çokzor geliyor bana söylemek:)

seda88 bunu beğendi.
  3. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43
    tatlım sen yine birkaç kere sölemişsin ben hiç diyemedim aslında içimde onlara karşı bi öfke var hala ama eşim için onu çok sevdiğim için hep saygı gösteriyorum ama anne baba diyemiyorum zaten onlarda bikere bana yakınlık gösterip niye diye sormadılar bilee canım

4. s.serin

s.serin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende 11 aylık evliyim kayınpederim hayatta değil ama yaşasaydıda diyemezdim.kayınvalideme ise hiçbir zaman söylemeyeceğim çünkü bana anne gibi hiç yaklaşmadı

seda88 bunu beğendi.
kayınvalidesine kayınpederine hala anne baba diyemeyenler burayaa... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anne baba sms leri:D

anne baba sms leri:D

3 gün boyunca eve uğramamam sonucunda annem tarafindan yollanan sms: > "Dünyadan, kayıp uzay aracina! kayıp uzay aracı, nerdesin?" > > * - Anne benim param bitti, babama çaktırmadan para yollar mısın bana? > - Annen banyoda, daha dün para yolladım, baban. > >* "Oğlumu kaybettim, hükümsüzdür." imza çok mühim, "annen" degil...
  2. Olumsuz Anne-Baba Tutumları

Olumsuz Anne-Baba Tutumları

anne baba tutumları ile ilgili hikayeler olumsuz anne baba tutumları tutarlılık ile ilgili hikayeler Aşırı Koruyucu ve Kaygılı Anne-Baba Tutumu Bu tarz tutumu benimseyen anne-baba sürekli çocuğa müdahale eder. Aşırı koruyucu ve verici davranışlar söz konusudur. Çocuğa bir bebek gibi davranılır. Çocuk anne-baba tarafından ‘sen yapamazsın, daha küçüksün’ gibi engellemelerle karşılaşır. Çocuğun...
  3. Anne-Baba

Anne-Baba

Anne-Baba Abdullah b. Mes'ud diyor ki: "Peygamber (s.a.s.) Efendimize: -Allah'ın katında en sevgili amel hangisidir? diye sordum, Peygamber (s.a.s.): -Vaktinde eda olunan namazlar, buyurdu. -Namazdan sonra hangisi daha sevgilidir? dedim. -Ana-babaya iyilik etmektir, buyurdu. -Sonra hangisidir? dedim. -Allah yolunda cihaddır, buyurdular. (Riyâzu's-Sâlihîn, I, 347). Çocuklar...
  4. Anne - baba yemini

Anne - baba yemini

anne baba yemini ANNE - BABA YEMİNİ Anne / Baba Olarak; Bu yüce varlığa kavuşmamıza izin veren Yaradan’a hep şükredeceğimize; O’nu bildiğimiz ve elde edebildiğimiz en iyi olanaklarla yetiştireceğimize; Ruhunu güzelliklerle süslemesine, bedeninin kıymetini bilmesine yardımcı olacağımıza, Sevmeyi, ve sevgiyi öğreteceğimize; O’nu sayacağımıza ve O’na saygıyı anlatacağımıza,...
  5. Kayınvalideye ve kayınpedere Ana - baba demek caiz midir?

Kayınvalideye ve kayınpedere Ana - baba demek caiz midir?

Kayınvalideye ve kayınpedere, "Ana-baba" demek, akla yanlış gibi gelmekte ise de, ceddimiz hürmet olarak bunlara "Ana-baba" demişlerdir. Bekara suresinin 133. âyet-i kerimesinde, Yakub aleyhisselama hitaben (Baban İbrahim, İsmail ve İshak) buyuruluyor. Bilindiği gibi, Yakub aleyhisselam, İshak aleyhisselamın oğludur. İsmail aleyhisselam amcası, İbrahim aleyhisselam ise...

Sayfayı Paylaş