gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Kayınvalidesiyle birlikte yaşayan meleklerimizin paylaşım alanı

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Evet arkadaşlar bakalım hangi meleklerimiz kayınvalidesiyle birlikte yaşıyor ve aynı evi paylaşıyorlar. Bu durumdan memnuniyetinizi yada memnuniyetsizliğinizi dile getirebilir,birbirlerimizin deneyimlerinden faydalanabilir,hatta birbirimize fikir danışarak birbirimize destek verip güzel paylaşımlarda bulunabiliriz.:) Bakalım hangi meleklerimiz kayınvalidesiyle aynı evi paylaşıp,aynı havayı soluyor?

Son düzenleme: 14 Mayıs 2010
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kayınvalidesiyle yaşayanı bilmem ama, ben oresme bittim hahaha Harbiden de sorumluluk isteyen bir durum belli oluyor resimden hahaha Neyse fazla gülmiyim ki başıma gelmesin :D:D
    Hadi bakalım kayınvalideyle yaşayanlar görelim sizleri :)

3. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG][/QUOTE]ay hakkaten resimdeki kadına bakya artık nasıl kıl olduysa gelinine..:puha::puha::puha:bende yaşamıyorum Allahtan

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    O kadar meleğimiz arasında kayınvalidesiyle beraber yaşayan arkadaşlarım yokmu şimdi.Hu huuu kayınvalidesiyle yaşayan meleklerimiz nerdesiniz? Elma dersem çıkın.Armut dersem çıkmayın :)

ELMAAAA.......:D:D

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
Kayınvalidesiyle birlikte yaşayan meleklerimizin paylaşım alanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sınıf öğretmenleri paylaşım alanı

sınıf öğretmenleri paylaşım alanı

merhabalar, ben 14 yıldır sınıf öğretmeniyim, bu öğretim yılında 5.sınıfı okutmaktayım okulumuz, sınıfımız, öğrencilerimiz, öğrenme-öğretme süreçleri ile ilgili her türlü paylaşımlarımızı buradan yürütmek dileğiyle
  2. aşılama yapanların paylaşım alanı

aşılama yapanların paylaşım alanı

aşılama yapan arkadaşlar aşılama da hangi ilaçları kullandınız . kaç ayda hamile kaldınız paylaşalım
  3. Kan pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların yorumları paylaşım alanı

Kan pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların yorumları paylaşım alanı

Değerli Melekler kan pıhtılaşması sorunu nedeniyle düşük yaşayan değerli meleklerimizin paylaşım alanını oluşturuyoruz. Bu durumdan nasıl kurtuldunuz ? Hangi doktora gittiniz, hangi ilaçları kullandınız ? Hangi şehirdeki hangi doktoru ya da hastahaneyi tavsiye ediyorsunuz bu bölümden düşük yaşayanların tamamı gerekli paylaşımlarını yapabilirler. Unutmayın yazacağınız bir yorum ve bir katkı...
  4. ikiz gebelik yaşayanların paylaşım alanı

ikiz gebelik yaşayanların paylaşım alanı

selam melekler aranızda şu anda ve daha önce ikiz gebelik yaşayanlar varsa tecrübelerini benimle paylaşabilirmi bende 5 aylık ikiz bebişlere hamileyim deneyimlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum
  5. kimyasal gebelik yaşayanların paylaşım alanı

kimyasal gebelik yaşayanların paylaşım alanı

2 defadır ne yazıkki kimyasal gebelik yaşıyorum inanılmaz psikolojim bozuldu diyebilirim benim gibi kimyasal gebelik yaşayanlar varsa deneyim ve duygularını burada paylaşabiliriz

Sayfayı Paylaş