Kayıp Cennetin Kanatsız Meleği

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Kayıp Cennetin Kanatsız Meleği
1zn4akgkl01.jpg

Sisli geceler de arayacaksın beni...
Karanlık çökünce bir parıltı göreceksin o benim işte... Bir zamanlar senin için gökyüzünde gökkuşağı olan ben, beni nasıl yorgun düşürdüğünü anlayacaksın.
Meleğindim ben senin şimdi karanlıklar da üzerimde ki sevginle yaşıyorum bu bana cesaret veriyor... O zaman gökyüzüne uçuyorum; seni oradan izliyorum, neler yaptığını görüyorum, ama ben sana dokunmak ve seninle olmak istiyorum...
Bu lanet çok kötü birşey görüyorum ama dokunamıyorum sana, bazen karabasanlarla savaşıyorum daha rahat uyuyabilesin diye; ama bunlar yetmiyor bana...
Son nefesini yada son kez beni sevdiğini duymak istiyorum...Anla ki o zaman huzuru bulacağım, yalnız zaman değil bütün asır sensiz olacak bunun farkındayım...

melek15fd8.gif

Her nefes alışında içine çekeceksin beni, rüzgar vurduğunda ise küllerim havada uçuşacak; sen farkında olmayacaksın ama seni izliyor olacağım.
Birden rüzgar kesildiğinde bakakalacağım ardından...
Son kez bana el sallar mısın çok acı çekiyorum.
Melekler bile acı çekermiş bunu öğrettin bana
Gözlerini kapattığında yanında ben olacağım beni hayal et, beni düşün ellerini tutuyorum hisset beni... Hisset ki ruyalarında ben olayım...
Son bir kez kulağına fısıldıyorum hisset beni ebediyete göçtüm sebebi sensin... Sen ki uçsuz bucaksız bir dünya; ben ki üzerimdeki ölümsüz sevgini yaşayan bir melek...
Kanadım kırıldı uçamıyorum artık... Huzuru bulmak istiyorum ama dur son bir kez bakayım sana, sanırım sürem doldu, sanırım sen hiç bir zaman benim değildin...
Bir kez olsun son bir kez bütün ömrüm için, seni seviyorum de...
Söyle ki huzuru bulayım...

alıntı

Cevap: Kayıp Cennetin Kanatsız Meleği

paylaşımın için teşekkürler emeğine sağlık

Geri