gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kayıp dizisi 11 Ekim Akşamı Neden Yayınlanmadı?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kayıp dizisi oyuncuları, kayıp dizisi, kayıp dizisi yayın akışı Kanal D ekranlarının yepyeni dizilerinden biri olan ve benim de severek izlediğim Kayıp dizisi 11 Ekim 2013 akşamı diziyi izlemek için bekleyenleri merakta bıraktı. Yayınlanması beklenen dizi ani bir kararla ekranlara gelmedi.

Diziyi severek izleyenleri "acaba dizi yayından mı kaldırıldı" diye merak uyandırırken hemen ardından açıklama geldi. Haber ile ilgili detaylar sizlerle....

kayip.jpg

Kayıp dizisi 11 Ekim Akşamı Neden Yayınlanmadı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fatmagülün Suçu Ne dizisi neden yayınlanmadı

Fatmagülün Suçu Ne dizisi neden yayınlanmadı

Fatmagülün Suçu Ne dizisi neden yayınlanmadı Fatmagülün Suçu Ne dizisi ne zaman oynayacak kızlar? Merhaba arkadaşlar takip edenler bilir Fatmagülün Suçu Ne dizisi yayınlanmadı ve bende o takip edenler belki bilir diye Fatmagülün Suçu Ne dizisi neden yayınlanmadı diye soruyorum.
  2. kuzey güney dizisi neden yayınlanmadı

kuzey güney dizisi neden yayınlanmadı

Kuzey Güney dizisi neden yayınlanmadı ben hiçbirşey anlamadım ya ne oldu dizi yayından mı kalktı ? :((
  3. Kayıp Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Kayıp Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

kayıp dizisi, kayıp dizisi ne zaman başlıyor, kayıp dizisi kanalı Sevgili melekler, zengin bir ailenin çocuğunu polis kıyafetli iki kişi tarafından evden götürülmesi ve ortadan kaybolmasıyla ilginç konusu başlayan Kayıp dizisi çok yakında başlıyor. Başrollerinde Mete Horozoğlu(Mehmet Kantarcı),Aslı Enver(Özlem Albayrak),İlker Kaleli(Falko: Faik Şaşmaz),Kaan Taşaner(Kemal Özdemir),Dolunay...
  4. Kayıp Dizisi 4.Bölüm Özeti ve Fragmanı 4 Ekim 2013

Kayıp Dizisi 4.Bölüm Özeti ve Fragmanı 4 Ekim 2013

kayıp dizisi 4.bölüm özeti, kayıp dizisi 4.bölüm fragmanı, kayıp dizisi 4.bölüm Sevgili melekler, yayınlandığı ilk bölümden bu yana sıradışı konusu ve yüksek enerjisiylw izleyiciyi kendine çeken Kayıp dizisinde adrenalin yükselmeye devam ediyor. 4.bölüm fragmanını yayınlayacağımız Kayıp dizisinin özet olarak konusunu da aşağıdaki makalede bulabilirsiniz... [media] Kemal ve eşi Leyla’nın,...
  5. Kayıp Dizisi 5.Bölüm Özeti ve Fragmanı 11 Ekim 2013

Kayıp Dizisi 5.Bölüm Özeti ve Fragmanı 11 Ekim 2013

kayıp 11.bölüm özeti, kayıp 11.bölüm fragmanı, kayıp dizisi 11.bölüm Sevgili melekler, Kanal D'nin heyecanla izlenene dizilerinden Kayıp'ta bu hafta da tansiyon düşmüyor. Parmağı kesilen ve kanaması ise bir türlü durdurulamayan Kerem’in hayatı tehlikeye giriyor. [media] Falko’dan gelen görüntüler, Şarman Ailesi’nin kalan son umutlarını da ellerinden alır. Parmağı gerçekten kesilen...

Sayfayı Paylaş