gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kayıp Eşya Nasıl Bulunur?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu konu kayıp eşyaları bulmanın yolları ile ilgili bilgilere yer vermektedir. Hepimiz ara sıra mutlaka bazı eşyalarımızı kaybetmişliğimiz olmuştur. Bazen bir eşyayı evde kaybederiz bazen de gittiğimiz bir yerde yada alışveriş esnasın da karışıklıktan ve unutkanlıktan dolayı eşyalarımızı kaybederiz.

Kaybedilen eşyaları bulduğunuz olmuştur bazen de ne yazık ki üzerine bir bardak soğuk su içip umudu kestiğimiz zamanlar da olmuştur.

Eğer bir eşyanızı kaybettiyseniz öncelikle sizlere izlemeniz gereken yollar ile ilgili bilgileri paylaşıyorum. Kayıp bir eşya nasıl bulunur? İşinizi kolaşlaştıracak bilgiler sizlerle...

No.1 - Rastgele aramaya yapmayın

Önce eşyanızı nerede kaybetmiş olabileceğinizi düşünün.

No.2 - Paniğe kapılmayın

Panik içinde yapılan aramalar olumlu sonuç vermez.

No.3 - Kayıp eşyayı sürekli koyduğunuz bir yer varsa önce oraya bakın.

No.4 - Kayıp eşyayı tam olarak ne zaman kaybettiğinizi hatırlayın.

No.5 - Kayıp eşyayı son kullandığınız yere bakın.

No.6 - Daha dikkatli bakın

Bazen eşyalar gözünüzün önündedir fakat görmezsiniz.

No.7 - Nesnelerin altına bakın

Eşyalar bazen gazete gibi başka bir nesnenin altında kalmıştır.

No.8 - Bazen eşyalar hareket eder

Mesela aradığınız kalem yuvarlanıp önündeki klavyenin altına girmiş olabilir.

No.9 - O eşyayı siz kaybettiniz

Bu yüzden nerede kaybettiğinizi hatırlamaya çalışın.

No.10 - Bir yeri tek bir kez arayın

Fakat dikkatli arayın.

Kayıp Eşya Nasıl Bulunur? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir haftada nasıl iş bulunur ?

Bir haftada nasıl iş bulunur ?

Sonraki işinizi bir haftada bulmayı ister misiniz? Hiç de hoşunuza gitmeyecek bir dizi iş arama sürecini bu sürede tamamlayabilirseniz, bunu başarabilirsiniz. Daha da iyisi birden fazla iş teklifini aynı anda alabilirsiniz. Böylece hoşunuza giden işi, öğrenme ve gelişim fırsatlarını, mantıklı ücreti ve iyi bir yöneticiyi seçme ihtimaliniz artar. İşte iş arama takviminiz: Pazartesi...
  2. ''Süper Erkek'' Nasıl Bulunur?

''Süper Erkek'' Nasıl Bulunur?

karizmatik erkek özellikleri Güçlü, karizmatik ama aynı zamanda tüm isteklerinizi yerine getiren erkek bulmanın yolları.. Onu olduğu gibi kabul edin “Erkekler Mars’dan, kadınlar Venüs’den.” Biz kadınlar bu gerçeği bilmemize rağmen eşimizin sınırlarını zorlamaktan kendimizi alıkoyamıyoruz. Tabii bu da işe yaramıyor. Dolayısıyla yapmamız gereken ilk şey, onun zayıf yönlerini ve kişisel...
  3. Zengin Koca Nasıl Bulunur?

Zengin Koca Nasıl Bulunur?

zengin koca nasıl bulunur is adamlarin cep numaralari zengin erkeklerin cep numaralari Bekar kadınların yarısından çoğu zengin koca arıyor. Hatta neredeyse evli kadınlar bile bir zengin adam bulsalar, ellerindekini boşayacaklar. Peki, zengin koca nasıl bulunur? Zengin Koca Nasıl Bulunur? Bana sorarsanız, bulunmaz! Hatta bir kocada aranacak özellikler içinde liste başında bile değildir....
  4. Boşanıyorum eşyaları nasıl paylaşacağız

Boşanıyorum eşyaları nasıl paylaşacağız

Boşanma aşamasına geldim ve sırada mal paylaşımı var ama ev eşyası da buna dahil mi ? Ev eşyalarını nasıl paylaşacağız ?
  5. Bakır Eşyalar Nasıl Temizlenir?

Bakır Eşyalar Nasıl Temizlenir?

bakır eşya temizliği, bakır eşyalar nasıl temizlenmeli, bakır eşyalar nasıl parlatılır Hemen hemen hepimizin evinde bulunan bakır eşyalar bazen zamanla karararak pek hoş olmayan bir görüntü teşkil eder. Bakır eşyalarınızın nasıl temizlenmesi konusun da bilgi sahibi olmak isteyen üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz için sizlere gereken bilgileri ve püf noktaları bu yazımız da paylaşıyoruz. Bakır...

Sayfayı Paylaş