gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Kayıp Kavmin Aşk Yıldızı

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

kayıp kavmin aşk yıldızı kayıp kavmin aşk yıldızı hikayesi satın al kolyesi kolyesi satın al Fox Tv' de yayınlanan Arka Sıradakiler dizisinde çok güzel bir hikaye duydum çok da anlamlı. Bunu sizlerle paylaşmak istedim. belki siz de sevdiklerinize bu aşk yıldızından vermek istersiniz.
    Ben denemedim ama netten araştırdığımıza göre bu kolyeyi BURADAN satın alabilirsiniz.

sudembeyaz bunu beğendi.
  2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    çok ilginçmiş canım...aşk isyan etmektir....

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    offf yaa cokk romantikkk ::((( vermek isterim tabiki sevdiğime ama o versin bana dimi yaaa cicim....

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

bzmle pylaştn için tşkler

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bu kolyeden nasıl alabilirim.

6. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    aşk isyandır aslında :uhu:

7. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Konuda da var ama yine de ekleyeyim işte BURADAN satın alabilirsiniz.

8. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Güzelmiş saol canım alıcam bu kolyeden

9. Halil

Halil Forum Okuru

Kayıp kavmin aşk yıldızı kolyesini nereden tedarik edebilirim. bilgisi olan yazabilir mi acaba ?

Kayıp Kavmin Aşk Yıldızı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Yıldız - İmkansız Aşk

Cem Yıldız - İmkansız Aşk

Gecenin en siyahında Dönülmez yollardayım Köşeyi dönsem ölüm Düz gitsem hayat Gölgeler içindeyim Sen imkânsızsın Sensizlik imkânsız Aşk imkânsız Çemberin en dışındayım En çıkmaz sokaktayım Çığlık atsam sessiz Sussam yine çaresiz Gölgeler içindeyim Sen imkânsızsın Sensizlik imkânsız Aşk imkânsız
  2. Yıldız Tilbe - İlan-ı Aşk

Yıldız Tilbe - İlan-ı Aşk

Hancıyım da yolcuyum da kendi dünyamda Yak tutuştur beni Söndür aşk ile Herşey hayalden ibaret bu sonsuzlukta Ahir zaman sevdalım ol Yeter bana Umduğun sevinci vermeyen kör olsun Oynarsan sonun olsun Mutluyum yanında (Kolların da sakin) Bir çocuğum, hem kadınım da Kırmızı güneşlerim var Geceler binbir masal Ateşi su, suyu terin Salına salına dolaş Güllü bahçeler de uzan Yanıma...
  3. Yıldız Tilbe - Çabuk Olalım Aşkım

Yıldız Tilbe - Çabuk Olalım Aşkım

Çabuk olalım aşkım Herşeyi paylaşalım Ben kendimi sana adadım Sevgilim sensiz anlamsızım Mahşere kadar benim aşkım Her alemde senindir canım Nereye istersen sür köle diye Sensiz ölürüm cennette Seni seven kalbim Sana deli oluyor anlasana Sana dayanamıyorum, inan ki Sensiz mutlu olamıyorum Seni seven kalbim Sana deli oluyor anlasana Sana dayanamıyorum, inan ki Sensiz yaşayamıyorum Bin ömrüm...
  4. Yıldız Tilbe - Aşk Kazanacak

Yıldız Tilbe - Aşk Kazanacak

Güzelliğinin zoruyla oldu olacak ne varsa Elindeki kalbim aşkına beni unutma Seninle çatıldı kaşlarım sensizlik yüreğimin ağrısı Ruhumu sonra da bağışlarım al utandırma Elin oldum al beni de aklım gibi hadi Çocuk oldum al beni uyut koynunda Seninim ben her kazan, belan benim olacak Biliyorum her zaman inan aşk kazanacak Dudaklarının tadında gülüşlerinin balında Dilimdeki şarkıdır adın herkes...
  5. Yıldız Tilbe - Aşk Bir Kahkaha

Yıldız Tilbe - Aşk Bir Kahkaha

Koca bir yaz geçti beni dinlendirmedi Ne güneş ne deniz ne de aşk Tadını almadım sevdiğim bir çok şeyin Bir perde vardı göremediğim Bazen öyle dalgalandım ki kabıma sığamadım Bazen de öyle sakindim ki kıpırdamadım Bazen uçar gibi bazen hapis gibi Özgür ve tutsak Aşk için aşka küs biraz şikayetçi Neşeli kederli Aşk bir kahkaha senden duyunca daha güzel Sevmek bir dokunuş bu sen olunca özel...

Sayfayı Paylaş