Kayıp Şehir Dizisi Oyuncuları kimler diyen tüm arkadaşlarımız için

Konu, 'TV dizisi' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Kayıp Şehir Oyuncuları

  Kayıp Şehir dizisinin Oyuncuları Kimler?


  Gün geçmiyor ki yeni bir dizi daha fragmanı izlemiyelim ya da haberini duymuyalım :) Sevgili Melek'ler 2012 yeni sezon dizileri arasına bir yenisi daha giriyor. Kayıp Şehir dizisi, şimdilik bu dizi ile ilgili pek bir bilgi açıklanmadı. Dizinin yapımcıları, Kayıp Şehir dizi oyuncu kadrosu listesini bir sır gibi saklıyor adeta. Kayıp Şehir dizisi oyuncuları hakkında bilgimiz olmasada, Kayıp Şehir dizisi hikayesi hakkında biraz bilgi sahibiyiz. Kayıp Şehir dizi konusu aşağıda yer alıyor Melek'lerim.


  [​IMG]

  Karadeniz’den İstanbul’a toprak kayması nedeniyle gelen bir aileden bahsedecek olan Kayıp şehir dizisinde bu ailenin 6 ferdinin hikayesi anlatılacak.

  Dizinin oyuncu kadrosu titizlikle seçilen isimlerden oluşuyor ve sır gibi saklanıyor. Kayıp Şehir dizisi oyuncu kadrosu açıklanır açıklanmaz sitemizden duyuracağız.

  Peki Kayıp Şehir dizisi hangi kanalda oynayacak mı diyorsunuz; az önce edindiğim habere göre Kayıp Şehir dizisi Kanal D de yer alacakmış Melek'lerim:)

   
 2. Melekler Mekanı

  Melekler Mekanı Tavsiye İçerikler Üye

  Benzer İçeriklerimiz:
   
Kayıp Şehir Dizisi Oyuncuları kimler diyen tüm arkadaşlarımız için konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Annem Uyurken Dizisi Oyuncuları kimler?

  Merhaba yeni sezon dizileri arasında benim ilgimi çeken bir dizi oldu şuan heralde tanıtımları yapılıyor ve ne zaman ekranlara merhaba diyecek bilmiyorum da oyuncu kadrosunu merak ettim acaba aranızda Annem Uyurken Dizisi Oyuncuları kimler bilen var mı?
 2. Benim İçin Üzülme Dizisi Oyuncuları kimler acaba

  Kızlar yeni diziler arasında ilgimi çeken bir dizi oldu adı Benim İçin Üzülme. Bu dizi fragmanlarından ilgimi çekti ve merak ediyorum bu dizide kimler oynuyor diye:S Aranızda Benim İçin Üzülme Dizisi Oyuncuları kimler bilen var mı?
 3. Atlılar Dizisi Oyuncuları kimlerdir

  merhaba arkadaşlar bu yeni diziler arasında adı ile ilgimi çeken Atlılar Dizisi Oyuncuları kimler acaba biliyor musunuz? İzlenmeye değer başarılı isimler varsa izlerim:)
 4. Tilavet Secdesi Nasıl yapılır diyen tüm arkadaşlarımız için

  Tilavet Secdesi Yapılışı Tilavet Secdesi Nedir, Nasıl yapılır Az önce Türkçe Hatim Duası paylaşımında bulunmuştuk siz sevgili melek'lerimiz ve misafirlerimize... Şimdi de Tilavet Secdesi nedir diyen arkadaşlarımız için bilgiler sunuyor ve ayrıca, Tilavet Secdesi nasıl yapılır bu yazımızda hepbirlikte bilgi sahibi oluyoruz. Kur'an'daki bir secde âyetini okuyan veya dinleyen müslümanın...
 5. Kayıp Şehir Dizisi Müziklerinin Sözleri Burada Melekler

  Bu konu; Kayıp Şehir dizisi müzikleri ve sözleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, televizyonda yeni sezonun başlamasıyla birlikte ekranlara gelmeye başlayan dizilerden biri de Kayıp Şehir dizisi. İstanbul'un arka sokakları diye tabir edebileceğimiz bir muhitte geçen olayları konu alan Kayıp Şehir dizisinde birbirinden güzel şarkılar dinliyoruz. Bu şarkıların sözlerini...

Sayfayı Paylaş