gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kayıp Şehir İrfanın söylediği şarkının sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar Kayıp Şehiri izliyormusunuz ? Ya o dizide 14.bölümde İrfan bir şarkı söyledi onun sözlerini yazabilirmisiniz ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ölürsem yazıktır sana kanmadan Ölürsem yazıktır sana kanmadan
    Kolların boynumda halkalanmadan
    Kolların boynumda halkalanmadan

Bir günüm geçmiyor seni anmadan
    Derdine katlandım hiç usanmadan

Diyorlar kül olmaz ateş yanmadan
    Denizler durulmaz dalgalanmadan

Diyorlar kül olmaz ateş yanmadan
    Denizler durulmaz dalgalanmadan

Kayıp Şehir İrfanın söylediği şarkının sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Şehir Girdap Şarkı Sözleri

Bu Şehir Girdap Şarkı Sözleri

şarkı sözleri, bu şehir girdap, gökhan kırdar, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. gökhan kırdar bu şehir girdap şarkı sözlerini sizler için paylaşıyoruz melekler. Bu şehir girdap gülüm Girdapta mehtap gülüm Bu şehir girdap gülüm Girdapta mehtap gülüm Feleğin bir suyu var Su değil kezzap güzlüm Feleğin bir suyu var Su değil kezzap güzlüm Yezidin harcı zulüm Yiğidin burcu ölüm...
  2. Kayıp Şehir Sezen Aksu İstanbul Yokmuş Bundan Başka Şarkı Sözü burada!

Kayıp Şehir Sezen Aksu İstanbul Yokmuş Bundan Başka Şarkı Sözü burada!

Kayıp Şehir Sezen Aksu İstanbul Yokmuş Bundan Başka Sözleri Kayıp Şehir İstanbul Yokmuş Bundan Başka Şarkı Sözleri Kanal D'nin yeni sezon dizileri arasında olan ve fragmanlarından bile dikkatleri üzerine çeken Kayıp Şehir dizisi konusuyla olduğu gibi Sezen Aksu imzası taşıyan İstanbul Yokmuş Bundan Sonra şarkısıyla da beğeni topladı. Biz de bu yazımızda Kayıp Şehir Sezen Aksu İstanbul...
  3. Kayıp Şehir Dizisi Müziklerinin Sözleri Burada Melekler

Kayıp Şehir Dizisi Müziklerinin Sözleri Burada Melekler

Bu konu; Kayıp Şehir dizisi müzikleri ve sözleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, televizyonda yeni sezonun başlamasıyla birlikte ekranlara gelmeye başlayan dizilerden biri de Kayıp Şehir dizisi. İstanbul'un arka sokakları diye tabir edebileceğimiz bir muhitte geçen olayları konu alan Kayıp Şehir dizisinde birbirinden güzel şarkılar dinliyoruz. Bu şarkıların sözlerini...
  4. Kayıp Şehir 16 kasımda Meryemin söylediği şarkının sözleri

Kayıp Şehir 16 kasımda Meryemin söylediği şarkının sözleri

Kayıp Şehir dizisini heyecanla takip ediyorum ve Meryemi çok beğeniyorum. Dizinin 16 kasımda yayınlanan bölümde Meryem bir şarkı söylüyor. O şarkının söçzlerini yazabilirmisiniz acaba ?
  5. kayıp şehirde çalan neşet ertaş türküsünün sözleri

kayıp şehirde çalan neşet ertaş türküsünün sözleri

Merhabalar. 27 Nisan gecesi Kayıp Şehir dizisinde çalan Neşet Ertaş türküsünün sözlerini arıyorum.Bana yardımcı olurmusunuz acaba ?

Sayfayı Paylaş