gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Kayıpeder-damat kavgası kanlı bitti

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Ankara'nın Keçiören ilçesinde tartıştığı damadını bıçakla yaralayan bir şahıs, damadının ağabeyini de öldürdü. Alınan bilgiye göre, Balkaymak Sokak'ta Satılmış K. (46) ile damadı Burak Atamer arasında çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu, Satılmış K. damadı Burak Atamer'i bıçakla yaraladı.

Bu sırada araya girmek isteyen damadın ağabeyi Levent Atamer de ağır yaralandı. Ağır yaralanan Levent Atamer hastaneye kaldırılırken hayatını kaybederken, Burak Atamer'in ise tedavisinin sürdüğü öğrenildi.

Olayın ardından kaçan Satılmış K. Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından yakalandı. Zanlı, polise verdiği ifadesinde damadının kızını dövdüğünü iddia etti. Olayla ilgili soruşturma sürüyor

haber7.com

Kayıpeder-damat kavgası kanlı bitti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bitti

Bitti

ne yaptım biliyormusun? daha çok şarkı söyledim. sigaraya yeniden başladım, alışveriş yaptım gereksiz. ne yaptım biliyormusun? bol bol seyahat ettim, hatta yalnızlık çektim, pişman oldum kimseye söylemedim. yani sustum genelde, bazende gülümsedim nazikçe dinlemediğim belli olmasın diye. BİTTİ!buraya kadarmış dedim, unuttum bile dedim, avuttum kendimi sözde. ama yinede akıyor...
  2. bittim

bittim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Liseli kızların kavgası kanlı bitti

Liseli kızların kavgası kanlı bitti

Manavgat'ta lise öğrencisi iki kız arasında çıkan kavgada, kızlardan biri bıçakla ağır yaralandı. Alınan bilgiye göre, Manavgat Lisesi'nde okuyan 11. sınıf öğrencisi G.D. (17) ile 12. sınıf öğrencisi M.T. (18), öğle tatili sırasında okulun yanındaki Edip Salih Parkı'nda tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine G.D, yanındaki bıçakla M.T'yi göğsünün alt kısmından yaraladı. Kavga anında...
  4. Bitti....

Bitti....

ayrılık resimleri ayrılık resmi ayrilik ğğğğğğğ sevgiler mi sahte yoksa biz mi sahteyiz...herşeyin yalan oldugu bu dünya ne kadar bu kadar acımsız birini verdin ki bana :(( özür dilerim seni sevdiğim için .... Hangi Ayrılık? Hangi sevgili var ki, senin kadar duyarsız ve kalpsiz? Ve hangi sevgili var ki, benim kadar çarEsiz? Hangi ayrılık var ki, böyle kanasın ve böyle...
  5. bit

bit

bit nedir ve nereden gelir veya geçer

Sayfayı Paylaş