gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Konu, 'KLMN Melek Sözlük' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Hafıza (bkz.) proçesinin başlangıç safhası için kullanılan bir terimdir. Hatırlanacak şeylere önce algı alanı içinde selektif dikkat (bkz.) uygulanması gereklidir. Modern araştırmalara göre, bunlardan bazıları uzun süreli hafızaya aktarılmadan önce, başlangıçta kısa süreli bir depo sistemine geçmektedir. Hafıza testleri de bu kısa süreli yahut yakın hafızayla ilgilidir. Bkz. Akıl durumunun muayenesi, algı, retansiyon

Kayıt konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğum kayıt işlemleri ve nüfus kayıt işlemleri

doğum kayıt işlemleri ve nüfus kayıt işlemleri

yeni doğan bebeğin ssk kaydı yeni doğan ssk kayıt bebek kaydı nüfus kayıt bilgileri nüfusa kayıtlı en çok erkek ismi 1587 sayılı Nüfus Kanununun 74.maddesi uyarınca, Türk vatandaşlarının doğan çocuklarını 30 gün içerisinde Türkiye'de kayıtlı bulundukları nüfus müdürlüklerine bildirmeleri gerekmektedir. Bu süre geçirildiği...
  2. kayıt sorunu

kayıt sorunu

Ben kayıt oldum ama bir türlü kul. adı ve şifremle giriş yapamıyorum, kayıt olun yazıyor. Tekrar kayıt olmaya çalışıncada bu isimli üye vardır yazıyor, o üyede benim çünkü ilk kayıtta o hatayı vermedi, ne yapmalıyım acaba?
  3. 2012-2013 Açıköğretim Kayıtları

2012-2013 Açıköğretim Kayıtları

2013 Açıköğretim Kayıtları ne zaman 2012-2013 Açıköğretim Kayıtları Merhaba Sevgili Melek'ler ve 2012-2013 Açıköğretim Kayıtları ne zaman diyen bütün misafir arkadaşlarımız, sizler için bu yazımızda 2012-2013 Açıköğretim Kayıtları hakkında ilgili bilgileri aktarıyoruz. 2011-2012 dönemi Açıköğretim kayıtları 20 Eylül-15 Ekim tarihleri arasında yapılmıştı. 2012-2013 dönemi de benzer...
  4. 2012 Hac Kayıtları Yenileme

2012 Hac Kayıtları Yenileme

2012 Hac Kayıtları Yenileme nasıl yapılacak lütfen bilgi verin arkadaşlar.
  5. Outlook Nasıl Kayıt Olunur?

Outlook Nasıl Kayıt Olunur?

outlook kayıt olma outlook nasıl kayıt olunur outlook hesabı Sevgili melekler, bildiğiniz gibi msn ve hotmail artık tarih oldu. Msn yerine Skype, hotmail yerine de artık outlook kullanıyoruz. Bu sayfamızda da kendine yeni bir outlook hesabı almak isteyenlere bunu nasıl yapacaklarını anlatacağız.. BURAYA tıklayın. Açılan sayfada sizden Microsoft hesabınız sorulaca. Microsoft hesabı daha...

Sayfayı Paylaş