gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Kayıtlardan alınmış gerçek bir konuşma

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

çağrı merkezi komik ses kayıtları call center komik ses kayıtları call center (gerçek ses kayıtlarından alıntı)
    - Garanti...

- Benım pos cihazımda sorun var işlem yapamıyorum.

- Nasıl bir sorun var? Hangı işlemi yaparken problem çıkarıyor?

- Ekranında yabancı terimler var. Hiç bir menüye giremiyorum.

- Anladım. Makinanızın programı silinmiş. Yetkili servise bildirimini yapıyorum bir teknisyen işletmenize gelip makinanızı değiştirecek.

- Ne zaman gelecekler?

- Ben bildirimizini şu an itibariyle yaptım, en kısa sürede geleceklerdir.

- Kardeşim burası bir firma en kısa süreden kastınız ne?

- Teknik servisler firmalara bize bildiriş sırasına göre müdahale ediyorlar. Sizi yanıltmamak için net bir saat veremeyeceğim.

- Ben onu bunu bilmem 15 dakikada bu makinayı değiştirmezseniz görürsünüz siz neler olacağını.

- Benım ismim Cengiz. Kiminle görüştüğümü öğrenebilirmiyim?

- Cemal ben.

- Cemal bey size yardımcı olmak istiyorum fakat 15 dakika içinde gelemezler bunu sebebi yetkili servislerin firmalara bize bildiriş sırasına göre müdahale etmeleridir. Ama sizin için yetkili servislere bizzat telefon açıp acil olduğunu belirteceğim.

- Ben onu bunu bilmem 15 dakika içinde birisi gelmez ise bu makinayı yakarım. Hatta şunu söyleyeyim 13 dakikanız kaldı.

- Cemal bey dükkanı yaksanız itfaiye 13 dakika içinde gelmez. Biraz anlayış lütfen...

- Simdi 13 dakikada kimse gelmiyor mu?

- Maalesef bunun için size söz veremiyorum.

- İsminiz Cengiz'di değil mi?

- Evet ismim Cengiz

- Bak Cengiz sana şöyle diyeyim o zaman. Buraya yarım saat içinde birini yollamazsan Genel Müdürlüğünüze telefon açıp 15 gün önce sana bildirim yaptığımı ve halen kimseyı yollamadığını ve kimse gelmedi diye bugün sana telefon açtığımda bana küfür ettiğini söyleyeceğim. Sanırım işinden olmak istemezsin.

- Cemal bey öncelikle şu an zaten genel merkez ile görüşüyorsunuz Ayrıca da şu an konuştuğumuz telefon dinleniyor ve kayıt yapıyor. Söylediğiniz herşey kayıt altına alındı ve istendiğinde arşivden çıkarılıp dinlenebiliniyor.

- Demek dinleniyor

- Evet kayıt altında herşey.

- !!!!!!!! Peki Cengiz bey siz benim niye makinama 15 gündür müdahale ettirmiyorsunuz? 15 gün once size bildirimini yaptım ayıp değil mi?

- Cemal bey beni daha şimdi aradınız bakın bunlara hiç gerek yok biz burada sorunlarınızı halletmek için çalışıyoruz. Oradaki pos makinasının çalışmasını ben de siziın kadar istiyorum.. Sonuçta oraya pos cihazını çalışması için koyduk. Dediğim gibi servis ile telefon ie görüşüp en kısa sürede makinanızın değiştirilmesini saglayacağım. Buna emin olabilirsiniz.

- Tamam tamam Cengiz gönder de ne zaman gönderirsen gönder. Size hiç diş geçmiyor seni de sevdim orada adresim vardır bir ara gel de çay ısmarlıyayım sana

- tamam oldu Cemal bey

- hadi öptüm

-:))) İyi günler..

Alıntı

Kayıtlardan alınmış gerçek bir konuşma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hakimle sanık ve tanıklar arasında geçen gerçek konuşmalar

hakimle sanık ve tanıklar arasında geçen gerçek konuşmalar

Türk mahkemelerinde hakimle sanık ve tanıklar arasında geçen gerçek konuşmalar… Gülmekten kırılacaksınız! -SORU: Doğum tarihiniz nedir? CEVAP: 15 Temmuz SORU: Hangi yıl? CEVAP: Her yıl *** SORU: Hastalığınız hafızanızı etkiliyor mu? CEVAP: Evet SORU: Peki ne şekilde etkiliyor? CEVAP: Olayları unutuyorum. SORU: Bize unuttuğunuz bir şeyi örnek olarak verebilir misiniz? *** SORU: Sizinle...
  2. Vakit muhabiri: Kayıt yok, not aldım

Vakit muhabiri: Kayıt yok, not aldım

ANKARA Cumhuriyet Başsavcılığı, CHP Genel Sekreteri Önder Sav’ın "dinlendiği" iddiaları üzerine Vakit Gazetesi Muhabiri Aslan Değirmenci’nin bilgisine başvurdu. Soruşturmayı yürüten Memur Suçları Soruşturma Bürosu’nda görevli Cumhuriyet Savcısı Vahdet Polatkan’a bilgi veren Değirmenci, adliyeden ayrılırken yaptığı açıklamada, "Vakit Gazetesi’nin daha önceki açıklamasını teyit...
  3. Gerçek Bir Akrep Burcumusunuz?

Gerçek Bir Akrep Burcumusunuz?

nasıl bir akrepsiniz Akrep burcuysanız yani güneş Akrep burcundayken doğduysanız, bu test sorularına cevap vererek gerçek bir Akrep olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Yükselen burcunuz Akrep ise bu testi siz de yapmalısınız. 1- Herkese güvenemediğinizi biliyor musunuz? 2- Arkadaşları benimseme huyunuz var mı? 3- Zaman zaman dostları kıskanır mısınız? 4- Aşkta çok kıskanç olduğunuz doğru mu?...
  4. Gerçekten Bir İkizler Burcumusunuz?

Gerçekten Bir İkizler Burcumusunuz?

İkizler burcuysanız yani güneş İkizler burcundayken doğduysanız, bu test sorularına cevap vererek gerçek bir İkizler olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Yükselen burcunuz İkizler ise bu testi siz de yapmalısınız. 1- Okulda uslu ve disiplinli bir öğrenci miydiniz? 2- Yalnız başınıza çalışmak sizi sıkar mı? 3- Bencillik ve kıskançlık size yabancı mı gelir? 4- Gülmeyi ve güldürmeyi çok sever...
  5. Gerçek Telefon Kayıtlarından Derlenmiş Teknik Destek - Müşteri Diyalogları

Gerçek Telefon Kayıtlarından Derlenmiş Teknik Destek - Müşteri Diyalogları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş