gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kaymaklı Kaygana Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kaymaklı Kaygana Tarifi Resimli Selam hanımlar sizden Kaymaklı Kaygana Tarifini yazmanız için yazıyor ve şimdiden tşklerimi iletiyorum. İyi günler:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kaymaklı Kaygana Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaymaklı Türk Kahvesi Tarifi

Kaymaklı Türk Kahvesi Tarifi

Malzemeler 2 çay kaşığı Kahve 2 çay kaşığı Toz Şeker ( Kesme Şeker olmaz ) 1 fincan soğuk Su veya soğuk Süt Yapılışı Malzemeler cezveye konulup,ocağın altı yakılır.Çay kaşını eğik tutarak 1-2 kez karıştırılır.Köpürene kadar hiçbir şey yapmadan beklenir.3 kez köpürtülerek,her seferinde köpüğü fincana dökülür.Afiyet olsun. NOT : Kahvenin yanında bitter çikolata da tercih...
  2. Vişneli Helva Tarifi Resimli

Vişneli Helva Tarifi Resimli

Vişneli Helva Tarifi Resimli yapılışını yazmanızı istiyorum çok beğendim bu helvayı bende öğrenmek istiyorum
  3. Vezir Parmağı Tarifi Resimli

Vezir Parmağı Tarifi Resimli

Vezir Parmağı Tarifi Resimli tarifi yazar mısınız bana arkadaşlar? Kesinlikle Vezir Parmağı yapılışını derhal öğrenmem lazım;)
  4. Resimli Kaymaklı Kaygana yapılışı

Resimli Kaymaklı Kaygana yapılışı

Resimli Kaymaklı Kaygana Tarifi , Kaymaklı Kaygana Tarifi , Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere ve bizden kaymaklı kaygana tarifi isteyen sevgili misafirimize resimli kaymaklı kaygana yapılışını aktarıyoruz. Malzemeler: 10 yumurta ¼ su bardağı nişasta 200 gr tereyağı Şerbeti için 3 su bardağı toz şeker 2 su bardağı su 1 tatlı kaşığı limon suyu Yapılışı :...
  5. Yaz Tatlısı Tarifi Resimli

Yaz Tatlısı Tarifi Resimli

Yaz Tatlısı Tarifi Resimli yapılışını yazarsanız şayet, benim gibi tatlı sevenler bu yaz rahat tatlılar yer :)

Sayfayı Paylaş