gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kaynak Yapılan Saçlar Boyatılır mı?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kaynak saç kaynak saçlar kaynak saç bakımı kaynak saça bakım klaynak saça boya ile ilgili bilgiler burada melekler. Kadının havasını değiştiren en önemli unsurların başında şüphesiz saçlar gelir melekler :) Bu yüzden saç bakımı kesinlikle ihmal edilmemelidir. Ne kadar şık bir kıyafet te giysek alımlı ve bakımlı olmanın yolu saçlardan geçer. Eğer saçlarınız uzun değilse ve saçları hızlı uzatmak için bir yol arıyorsanız en kolayı kaynak saç uygulamasıdır. Güvendiğiniz bir kuaförde yaptırabileceğiniz kaynak saç bakımı da dikkat ettikten sonra gayet kolaydır. Kullananların en çok merak ettiği soru olan kaynak saça boya yapılır mı sorusunun cevabı içinse makalemize göz atmanız yeterli melekler :)

Kaynak yaptırdığınız saça boya, permai, röfle gibi işlemler yapılabilir. Boya yapılması çok normaldir. Çünkü kişi kendi saçının dip boyası geldiğinde mutlaka dip boyası yaptıracağı için kaynaklı olan saça da aynı işlemi uygulamasında herhangi bir sakınca yoktur.

Kaynak saç kullanılırken birebir orijinal insan saçı kullanılması daha uygundur. İthal kaynak saçlar da vardır ama daha çok gerçek insan saçı kullanmak daha uygun olur. Özellikle Trakya bölgesinden gelen saçlar daha yumuşak ve işleme daha uygun olduklarından tercih edilir.

Defalarca boyanabilir, defalarca perma yapılabilir ama dediğimiz gibi önemli olan nokta saç yapısıyla uyumlu ve tercihen saçla birebir aynı kaynak saçı kullanmaktır.

Kaynak Yapılan Saçlar Boyatılır mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamileyken Saç Boyatılır mı

Hamileyken Saç Boyatılır mı

hamileyken saç boyatanlar hamileyken saç boyatan var mı hamilelikte boyatan varmı Her zaman merak ettigim bir konudur, hamileyken saç boyatılmaz derler,ama bazılarıda bunun tam tersini söyler .Size soruyorum hiç hamileyken saç boyatan veya zararlı oldugunu bilen var mı ?
  2. çıtçıt mı kaynak mı ?

çıtçıt mı kaynak mı ?

kaynak mı çıtçıt mı çıtçıt kaynak çıt çıt kaynakmı Melişlerim ne yazıkki kuaför kurbanı oldum 7 ay önce..kadına kırık aldırıcam makasla yarım santim kes dedim belimdeki saçı kulağıma çıkarttı.size yemin eerim resmen garez etti...hala içimdeki öfke geçmedi hala sinirliyim...tabiki biraz uzadı uzadı ama ben aşırı uzun seviyorum..tabi hemende upuzun olmaz... karar verdim çıtçıt yada kaynak...
  3. Micro saç kaynak yaptıran var mı?

Micro saç kaynak yaptıran var mı?

mikro saç kaynak mikro kaynak saç kaynağı fiyatları Ben uzun süredir boncuk kaynak yaptırıyordum saçlarıma. bir arkadaşım yaptırıyormuş micro saç kaynak yöntemiyle ve 3 gün önce bende yaptırdım saçlarıma. açıkcası ben bu kadar rahat ve kullanışlı olacağını beklemiyordum ama cidden çok memnun oldum sonucuna :) ne batma yapıyor nede görünme problemi var. boncuk kaynak kullanırken çok zarar...
  4. Kaynak saç modelleri

Kaynak saç modelleri

kaynak saç modelleri kaynak saç modelleri, çeşitleri, at kuyruğu, çıtçıtlı, örgü ve dahası burada arkadaşlar. Kaynak saç yaptırmayı düşünenler için, saç kaynak modelleri çeşitlerini burada sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler.
  5. Kaynak saç çeşitleri ve fiyatları

Kaynak saç çeşitleri ve fiyatları

Uzun saçlara sahip olmak bir çok kadının hayalidir.Neyseki günümüz de uzun saçlara sahip olmak mümkün,saça kaynak yaptırarak.Bir çok neden den dolayı saçlarımızı kaybedebiliriz.Boyadan yanan saçlar ,yada kısa saça heveslenmekten ötürü saçlarımızı kestirebiliyoruz.Bu heves bir türlü şekil almayan saçlar yüzünden kısa sürüyor.İşte kaynak saçlar burda devreye girerek bayanların yüzünü...

Sayfayı Paylaş