gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Kaynan Aklı

Konu, 'Komik Resimler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kaynan Aklı
    bunu biliyodum süper yaa:zuha:

Kaynan Aklı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kaynana dünyanın heryerinde kaynanadır:))

kaynana dünyanın heryerinde kaynanadır:))

Geleneksel aile kurumuna büyük önem ve değer vermesiyle tanınan İtalya’da evlilikler, kaynanalar yüzünden çatırdıyor. İtalya’da her 10 evlilikten 3’ü kaynana eziyeti yüzünden yıkılıyor. EURES adlı araştırma enstitüsü tarafından yapılan bir çalışmaya göre, İtalya’da her dört dakikada bir, bir boşanma vakası yaşanıyor. İtalya’da 2000 yılına kıyasla 2002’de yüzde 45’lik bir artış gerçekleşti ve...
  2. kaynata ve kaynana

kaynata ve kaynana

merhaba meleklerim,ben nişanlıyım bu yaz evleneceğim kaynanam ve kaynatamla ilgili bir durumla size danışmak istiyorum.şu an için her şey yolunda gidiyor bana değer verdiklerini görüyorum arıyorlar beni hal hatır soruyorlar ama benden de aynı şekilde sürekli ilgi bekliyorlar her 2 güne bir aramamı istiyorlar.telefonda sürekli bir ay kalırız misafir olarak surat asarsan ertesi gün gideriz yok...
  3. kadın aklı erkek aklı

kadın aklı erkek aklı

Siz de, kadınların erkeklerin daha zayıf olduğuna dair yaygın kanıya katılıyorsanız yanılıyorsunuz! İstatistikler, erkkelerin her anlamda daha zayıf yaradılışta olduğunu söylüyorlar. İntihara daha yatkınlar; kaza ya da kalp krizi sonucu daha kolay ölüyorlkar; psikolojik olarak daha çabuk çöküntüye uğruyorlar; hatta kekemelelik ve disleksi de erkeklerde daha yaygın. Görüldüğü gibi, hayatı erkek...

Sayfayı Paylaş