gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

kaynana çaydanlık gibidir fokur fokur

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

kaynana çaydanlık gibidir çaydanlık kaynana gelin çaydanlik gelin videosu Kaynana Çaydanlik Gİbİdİr, Fokur, Fokur Kaynar,

Gelİn Demlİk Gİbİdİr, Sİnsİ, Sİnsİ Demlenİr

OĞlan Bardak Gİbİdİr, Bİr Gelİn Doldurur, Bİr De Kaynana

GÖrÜmce Çay KaŞiĞi Gİbİdİr, Arada Bİr Gelİr OrtaliĞi

KariŞtirir

Çocuk Şeker Gİbİdİr, OrtaliĞi Tatlandirir

Kayinpeder De Çay TabaĞi Gİbİdİr, Okkalica Oturur

kaynana çaydanlık gibidir fokur fokur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kaynana dünyanın heryerinde kaynanadır:))

kaynana dünyanın heryerinde kaynanadır:))

Geleneksel aile kurumuna büyük önem ve değer vermesiyle tanınan İtalya’da evlilikler, kaynanalar yüzünden çatırdıyor. İtalya’da her 10 evlilikten 3’ü kaynana eziyeti yüzünden yıkılıyor. EURES adlı araştırma enstitüsü tarafından yapılan bir çalışmaya göre, İtalya’da her dört dakikada bir, bir boşanma vakası yaşanıyor. İtalya’da 2000 yılına kıyasla 2002’de yüzde 45’lik bir artış gerçekleşti ve...
  2. Çaydanlık

Çaydanlık

Rüyada çaydanlik görmek dedikoduya isa-rettir. Rüyasinda çaydanlik görmek, hakkinda bazi dedikodular yapildigina, çaydanliktan çay dolduruldugunu görmek, kötü bir söz isitecegine, çarsidan bir çaydanlik satin aldigini görmek, bir kisi ile agiz tartismasi yapacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada çaydanlik görmek dedikoduya isarettir.
  3. Gelin - Kaynana (cadı kaynana)

Gelin - Kaynana (cadı kaynana)

cadı kaynana kaynana gelin tiyatroları gelin tiyatrosu tiyatroları tiyatro oyunları Gelin kaynana !!! Her gün yamaçtan tarlalarına ekine giden bir gelin kaynana varmış. İki adam gelinle kaynanayı gözlerine kestirmişler. Bunları alıp kaldıralim, diye düşünmeye başlamışlar. Bir gün, gelinle kaynana tarlaya giderken ortalığı yıkan bir ağlama duymuşlar. Dinlemişler ki, kulübeden geliyor....
  4. kaynata ve kaynana

kaynata ve kaynana

merhaba meleklerim,ben nişanlıyım bu yaz evleneceğim kaynanam ve kaynatamla ilgili bir durumla size danışmak istiyorum.şu an için her şey yolunda gidiyor bana değer verdiklerini görüyorum arıyorlar beni hal hatır soruyorlar ama benden de aynı şekilde sürekli ilgi bekliyorlar her 2 güne bir aramamı istiyorlar.telefonda sürekli bir ay kalırız misafir olarak surat asarsan ertesi gün gideriz yok...
  5. Çaydanlık modelleri

Çaydanlık modelleri

çaydanlık modelleri çaydanlık modelleri, takımları, takımı, hepsi birbirinden şık çeşitleri burada arkadaşlar. Çeyiz dizen ve çaydanlığını yenilemek isteyen Melek'ler, işte size birbirinden şık mı şık çaydanlık modelleri :)

Sayfayı Paylaş