gebe
  1. ŞIPIDIK

ŞIPIDIK Ayın En Güzel Ojeli Üyesi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.073
    Ödül Puanları:
    113

Kaynana diyaloglarımızı paylaşalım :)

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında ŞIPIDIK tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar kayınvalidemizden duyduğumuz incileri burada paylaşalım :) Eşimle kahvaltı hazırlıyoruz. Evde çok az kaşar kalmış. Geçen diyaloğumuz şöyle:

Eşim - Kaşarı yermisiniz omlete koyayım mı.
    Kayınvalidem - Yok ben yemem. Şıpıdıkta yemez.
    Ben - Hayır ben yerim.
    Kayınvalidem - Nasıl geçicek boğazından!
    Ben - (Kaşarları alıp ağzıma atmaya başladım) Bak böyle diye.
    Kayınvalidem - Oğlum sende aynısını ona yap.
    Bak seni düşünmeden nasıl yedi ...
    Güleyimmi ağlayayım mı bilemedim :zonked:

aşkkelebeği, SadmiN, shuzur ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. ŞIPIDIK

Beğenilen Mesajlar:
    1.073
    Ödül Puanları:
    113
    Aklıma geldikçe daha yazıcam Melekler :)

SadmiN bunu beğendi.
  3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    hahahaha bende anlatmak istiyorum

daha yeni evliyiz kayınvalidem Tokattan yanımıza geldi bir kaç gün kalacak bizde neyse misafilrer falan var yemek yedik ben mutfağa gittim bir baktım arkamdan kayınvalidem gelmiş
    kaynanam: kzım bişey sorcam
    ben: efendim anne
    kaynanam: kızım bişeyler mi var doğru söle
    ben: (şaşkın bir halde) ne gibi bişey anne
    kaynanam: doğru söle kızım saklama benden
    ben: yok anne bişey sakladığım yok ki
    kaynanam: kızım hamilemisin sen
    ben: kahkahalar içinde hahahah yok anne ne hamilesi nerden çıkardın hahahaha
    kaynananm: ee göbeğin çıkmış kızım
    ben: hala gülüyorum yok anne kilo aldım ya biraz göbeğim çıkmış yoksa ne bebeği hahahah

nne gülmüştüm ama yaaa hahaha

4. ŞIPIDIK

Beğenilen Mesajlar:
    1.073
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha. Bebek demişken bende aklıma gelenlerden birini yazayım.

Nezaman türk kahvesi içsek çeviririm, Kayınvalidem öylesine bakar. (Fala inanma falsız kalma hesabı) Neyse bi ara gün aşırı kahve içiyoduk akşam yemeğinden sonra.
    Kayınvalidem nezaman fala baksa bebek görüyor ne hikmetse evlendiğim ilk haftadan beri. :)
    Yine birgün oturduk fincanıma bakıyor.
    Kayınvalidem - Kızım işte falında kuş var böcek var.... En sonunda hanenin ortasında bitane bebek görünüyor. Hemde çok yakın hanenin içinde :)
    Ben - Başka bişeydir o. Bebek falan yok yani...
    Kayınvalidem - Hayır var var ama hanenin kenarında kalmış biraz zamanı var gelmeyi bekliyor eee yapında olsun ama artık... :A

(Bu arada yeni evli sayılırım yani)

Son düzenleme: 9 Aralık 2011
    tesadüf, ASİMELEK ve SadmiN bunu beğendi.
  5. aşkkelebeği

aşkkelebeği Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.224
    Ödül Puanları:
    113

hahaha

bende gecnelerde evde bayıldıgımı kayınvalıdeme anlatırken ama yoksa bir şey mi vr dedi nasıl bir şey dedim yani bebek gibi diyor bebegın gıbıı mı varsa vardır yoksa yok...
    bir gün yeni evliyiz eşimle biraz atıstık kayınvalıdemde cok uzulur boyle seylere onun gonlu olsun dıye bızde anne bız bebek yapmaya karar verdık dedık
    kadın bırden ayaklarını ındırıp ne halınız varsa görün dedi hahaha hahaha biz eşimle böyle bakabaldık:abo:

ŞIPIDIK bunu beğendi.
  6. ŞIPIDIK

Beğenilen Mesajlar:
    1.073
    Ödül Puanları:
    113
    En yakın arkadaşım 4 ay önce doğum yaptı.
    Hamile kaldığında Kayınvalidem onun çocuğu erkek olucak diye tahminde bulundu.
    Aradan bir ay geçti kız olucak dedi. Bir ay sonra erkek olucak dedi. Ultrasona girdiler Kız olduğu belli oldu. Kayınvalidem yine ısrarla erkek olucak görürsünüz bak bu ultrasonda bi yanlışlık vardır dedi. Sonunda arkadaşımın nur topu gibi bir kızı oldu ve kayınvalidemin yorumu
    - Ben dememişmiydim kız olucak diye :D:D

7. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Hahah ne güzel yaa çok hoşşş :)

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kayınvaliden çat kapı yanıma geldi.Kışın ortası her yer buz, dışarsı -15 derece.
    Kapıdan girer girmez
    KV: Gene mi evdesiniz?
    Ben:Evet hava çok soğuk, biliyosun mehmetin bağışıklığı da zayıf.
    KV: Ne zamandan beri çıkartmıyosun torunumu?
    Ben:Dışarda hava çok soğuk, size anlattım ya hemen zatüree oluyor, hem düşebiliriz bu buzşu havada.
    KV: Senin psikolojin bozulmuş.
    Ben:Nasıl anladınız?
    KV:Suratın beş karış.
    Ben:Neden acaba?
    KV:Bu çocuk aç!!!
    Ben:Evet gördüğünüz gibi ben de ona yemek yediriyorum(Köfte yiyor o sırada)
    KV:Annem benim yazık sana, bu kadın seni aç mı bırakıyor?
    Ben:Bu kadın kim?
    KV:Gel anneciğim sana zorla yemek yedirmeye mi çalışıyorlar?( Oğlumu alır mamasandalyesinden sallamaya başlar)
    Ben: Daha yemeğini yemedi.
    KV: Ne hikmetse ben geldiğimde acıkıyor bu çocuk, rahat bırak oğlumu,gel anneciğim gel, vermem bu kadına seni merak etme.
    Ben:Yeter artık bana bu kadın diyip durmayın.
    KV: Senin psikolojin bozulmuş.
    O sırada eşim gelir
    KV: Oğlum ben de gidecektim, bana dönüm hoşçakal güzel kızım der. (Ben içimden allah belanı versin diyorum tabi.)
    Eşim annesini bırakır gelir.
    Eşim:Anneme saygısızlık etmişsin! Çocuğu vermemişsin! Utanmıyor musun? Ters ters konuş muşsun.
    Ben:Olanları anlatırım.
    Eşim: Yalan söylüyorsun, annem mi yalan smylüyor yani? Ve kapıyı vurup annesinin evine gider.

9. yağmur gözlüm

yağmur gözlüm Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

allah yardımcısı olsun böyle kaynanası olanlara ..wallahi zor bi durum yaa..

Kaynana diyaloglarımızı paylaşalım :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kaynana dünyanın heryerinde kaynanadır:))

kaynana dünyanın heryerinde kaynanadır:))

Geleneksel aile kurumuna büyük önem ve değer vermesiyle tanınan İtalya’da evlilikler, kaynanalar yüzünden çatırdıyor. İtalya’da her 10 evlilikten 3’ü kaynana eziyeti yüzünden yıkılıyor. EURES adlı araştırma enstitüsü tarafından yapılan bir çalışmaya göre, İtalya’da her dört dakikada bir, bir boşanma vakası yaşanıyor. İtalya’da 2000 yılına kıyasla 2002’de yüzde 45’lik bir artış gerçekleşti ve...
  2. kaynana dili

kaynana dili

(Kaktüs / Opuntia / Cactus / Cactus opuntia) Atlasçiçegigiller familyasindan bir çesit bitkidir. En önemli türü Hind inciri (Opuntia leucotricha) dir. “Nopal zamki” elde edilir. Kullanildigi yerler: Dizanteri ve ishali giderir. alıntıdır
  3. gelin-kaynana

gelin-kaynana

Gelin: Sabun koydum legene Bak başıma gelene Ben kadar taş düşe Kaynana senin tepene Kaynana: Gelin seni oyarım Sen hizmetçi ben hanım Seni evden kovarım Gelin: Balon gibi Kaynana Çıkmış spor yapmaya Koymayın sakın helvaya Şişmanlıktan patlıya Kaynana: Kartal sinek avlamaz Köpek kuşa havlamaz Aklı olan gelin Kaynanaya hırlamaz Gelin: Ey varvara varvara Ayva doldur...
  4. Gelin - Kaynana (cadı kaynana)

Gelin - Kaynana (cadı kaynana)

cadı kaynana kaynana gelin tiyatroları gelin tiyatrosu tiyatroları tiyatro oyunları Gelin kaynana !!! Her gün yamaçtan tarlalarına ekine giden bir gelin kaynana varmış. İki adam gelinle kaynanayı gözlerine kestirmişler. Bunları alıp kaldıralim, diye düşünmeye başlamışlar. Bir gün, gelinle kaynana tarlaya giderken ortalığı yıkan bir ağlama duymuşlar. Dinlemişler ki, kulübeden geliyor....
  5. kaynata ve kaynana

kaynata ve kaynana

merhaba meleklerim,ben nişanlıyım bu yaz evleneceğim kaynanam ve kaynatamla ilgili bir durumla size danışmak istiyorum.şu an için her şey yolunda gidiyor bana değer verdiklerini görüyorum arıyorlar beni hal hatır soruyorlar ama benden de aynı şekilde sürekli ilgi bekliyorlar her 2 güne bir aramamı istiyorlar.telefonda sürekli bir ay kalırız misafir olarak surat asarsan ertesi gün gideriz yok...

Sayfayı Paylaş