gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

kaynana fun culuppppp

Konu, 'Fan Club' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

isimi yanlış yazdım galiba yaf kimsecikler uğramıcak buraya... burda kaynanıza söyleyemediklerinizi söyleyin yaff. dilediğinizi dilediğiniz gibi söleyinn. haydeeee yaf buyrun

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: kaynana fun culuppppp
    kaynanacım seni çok seviyorum sen çok iyisin

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

allah mutluluğunuzu daim etsin canım. keşke her kaynana seninki gibi olsa. neyse olmayanlara versin allah. yada olanarınkinede akıl fikir versinnn..
    hep böyle olun canım

4. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

teşekkür edrim canım amin iki taraflı aslında ve eşe çok iş düşüyo

5. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    benimde kayın validem iyidir ama genç o yüzden sorun çekiyorum olunu kıskanıyo yaf. böle şeymi olur. sinir edyo beni ne alsam oda aynısından alıyo kızılayda bi örnek çıkmış gibiyiz. al bi değişiğini. üfffff of

6. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

delirtti beniğ sonunda saat 23:45 günlerden 14 şubat ve kaynanam hala bizde saat 20 den beri oturuyoooo. of nasıl bişidir yaaaaaaa. kaynanacım seni çok seviyorum:n028:

7. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ben kayınvalidemi seviyorum hemde saygı duyuyorum ilk önceleri anlaşamıyorduk ama şimdi çok iyi anlaşıyoruz canım kayınvalidem seni seviyorum

8. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

allah bozmasın canım. teşekkür ederim paylaşımın için

9. Misafir

Misafir Forum Okuru

Başka üyeden alıntıdır

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 18 Nisan 2008
  10. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

evet canım bende çok soğudum. yaptıklarıni bazen kaldıramıyorum. benimkinin yalan huyuda çok var. kaynanacım seni seviyorummm:n028:

11. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

sanki benim kaynanamı tarif etmişsin birde okadar fenadırki kimse baş edemez en kötü yanı yüzüne güler arkandan iş çevirir kayınbabamı doldurur kocamı doldurur olayları yumuşak yüzle anlatır kendi melek gibi çıldırıyorum ama elimden birşey gelmiyor KAYNANACIM SENİ HİÇ SEVMİYORUM (biliyorum sende beni):n028:

12. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

yuhalzey canım var ya yemin edrim aynısı yaa doldurur kayın pederimi eşimin üstüne yollar kavga sırfasında nbide melek gibi durur köşede ortalığı yatıştırmaya çalışır ne fitne fesat insan işine gelirse senden iyisi yok yüzüme karşı kızım canımın içi diyo arkamdan çevirmediği halt yok nebiçim insandır yaaaaa offff kurtulmak istiyorum kaynanacım seni çok sev(mi)iyorummmmm:n028:

13. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

ula unutmayın sizde kaynana olacanız ben haftasonu yanındaydım kaynanamın oh yerim onu nerdeyse arkamdan ağlayacaktı kıyamam güzel kayınvalidecim benim seni çok seviyom anne üzülme haftaya yanındayım diyemedim gizlin gidecem görümcemle süpriz edecez ona heheh

14. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

kıs allah bozmasın aranızı anlatma böyle ulu orta nazar edecen. ohh negüzel keşke herkes senin kaynanan gibi olssa kıs idare etmesini biliyo demekki

15. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

maaşallah maaşallah esenacım Allah nazardan saklasın canım imrendi bizim minik kız yazık canım benim:)haklı herkeze söyleme nazara gelirsin esenacım.bu arada doğru söylüyorsun bizde kaynana olacağız inşallah ona göre davranmamız lazım

kaynana fun culuppppp konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kaynana dünyanın heryerinde kaynanadır:))

kaynana dünyanın heryerinde kaynanadır:))

Geleneksel aile kurumuna büyük önem ve değer vermesiyle tanınan İtalya’da evlilikler, kaynanalar yüzünden çatırdıyor. İtalya’da her 10 evlilikten 3’ü kaynana eziyeti yüzünden yıkılıyor. EURES adlı araştırma enstitüsü tarafından yapılan bir çalışmaya göre, İtalya’da her dört dakikada bir, bir boşanma vakası yaşanıyor. İtalya’da 2000 yılına kıyasla 2002’de yüzde 45’lik bir artış gerçekleşti ve...
  2. gelin kaynana

gelin kaynana

gelin kaynana karsi karsiya oturmuslar kaynana ; - gelin sen daha yenisin birbirimizin huyunu suyunu oturup konusarak anlayalim demis. gelinde ; - tabi anne konusalim demis. kaynana baslamis anlatmaya. - aman kizim benim üç halim vardir dikkat et. saçima gül takmissam;neseli olurum. her yola gelirim. Kulagimin arkasina gül takmissam havamda olmam. çok israrci olma....
  3. Gelin - Kaynana (cadı kaynana)

Gelin - Kaynana (cadı kaynana)

cadı kaynana kaynana gelin tiyatroları gelin tiyatrosu tiyatroları tiyatro oyunları Gelin kaynana !!! Her gün yamaçtan tarlalarına ekine giden bir gelin kaynana varmış. İki adam gelinle kaynanayı gözlerine kestirmişler. Bunları alıp kaldıralim, diye düşünmeye başlamışlar. Bir gün, gelinle kaynana tarlaya giderken ortalığı yıkan bir ağlama duymuşlar. Dinlemişler ki, kulübeden geliyor....
  4. Teoman fun clup

Teoman fun clup

Teoman Kimdir 20 Kasım 1967´de Giresun Alucra´da dünyaya gelen Teoman Yakupoğlu, Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun.İstanbul Üniversitesi Kadın Araştırmaları bölümünde masterini tamamlayan Teoman, ilk müzik grubu Indians´ı 1986 yılında arkadaşlarıyla birlikte kurdu ve uzun yıllar bu grubun solistliğini yaptı.Bir çok konser ve kayıt çalışmalarının ardından, grubun dağılması ile...
  5. kaynata ve kaynana

kaynata ve kaynana

merhaba meleklerim,ben nişanlıyım bu yaz evleneceğim kaynanam ve kaynatamla ilgili bir durumla size danışmak istiyorum.şu an için her şey yolunda gidiyor bana değer verdiklerini görüyorum arıyorlar beni hal hatır soruyorlar ama benden de aynı şekilde sürekli ilgi bekliyorlar her 2 güne bir aramamı istiyorlar.telefonda sürekli bir ay kalırız misafir olarak surat asarsan ertesi gün gideriz yok...

Sayfayı Paylaş