kaynana fun culuppppp

Cevap: kaynana fun culuppppp

kıs boşver kimse için düşünmeye deymez canım takıl kafana göre

kayıon validem geçen sene bana "kızım beni seviyormusun" diye sordu bende "en az senin beni sevdiğin kadar anneciğim" dedim.
kadında çok bozuldu ve "iyi ama ben sana ne yaptım ki" dedi

Kaynanayı ne yapmalı,kaynar kazana atmalı..

Yandım gelin dedikçe,altına odun atmalı...

Bizim buralarda eskiden sıkça kullanılırmış bu sözler,şimdi ise unutuldu gibi..Allah kaynanalarımızı başımızdan eksik etmesin..enim bi şikayetim yok gibi..en az onun kadar olabilsem keşke..

ben kaynanamı eşimden bile çok seviyorum desem yeri var.maşallah ALLAH nazardan uzak etsin arkadas gibiyiz geziyoruz eğleniyoruz sohbet ediyoruz mutluyuz yani dilerim hep böyle sürer ve herkeze benim kaynanamla olan samimyetim kadar muhabbet versin size...

benim kaynanam evlenene kadar çok iyiydi her gün onunlaydım nerdeyse ama evlendiğimiz gün düğün gecesi hatta değişti.. kıskandı eşimde bana çok düşkündür sağolsun evlenince biraz daha arttı ama ben bişi yapmıyorum yinede hep lafları yiyen oluyorum hatta yinede sesim çıkmıyo.. sanırım buna daha fazla sinir oluyo iyiydi ya noldu bilmem keşke yine iyi olsa

senden nefret ediyorum.............sevmiyorum ya zorlamı
icon10.gif
gel bi öpem seni

iyidir iyidir benimkide öyle kayınvalideler varki onlara bakınca benim kayınvalidem iyiymiş diyorum kendi çok çekmiş o yüzden gelinlerime böyle davranmayacağım demiş daha çok iyi taraflarını görmeye çalışıyorum sizde öyle yapın gerçi kayınvalidemin öyle kötü tarafı pek yoktur ama azıcık kızdığım zamanlar olur:)

Geri