kaynana fun culuppppp

Cevap: kaynana fun culuppppp

sana olan nefretimi tahmin bile edemezsin kaynana.bana yaptıklarını çekeceksin,aileme verdiğin huzursuzluğu senin yanına asla bırakmayacam.canımı öle yakıyosun ki,ouyunlarından bıktım usandım artık.ben senin kadar iki yüzlü insan görmedim hayatta.üzülerek söylüyorum ki amacına ulaşmak üzeresin benim seninle savaşacak gücüm kalmadı.kimse beni yadırgamasın ama kocamın annesi saygı duy falan yok artık çeken bilir bunu,dışarda gezen köpekten hiç bir farkın yok artık benim için kaynana bozuntusu.ahirette 10 değil ne kadar tırnağım varsa yakanda.

gerçekten çok dolmuşun canım. annelere saygımız sonsuz anneciklere değil....
kimse ağaç kavuğundan çıkmadı ve kimsenin bize kötüü davranmaya hakkı yok. bugün annem yaşasa haklı olsam onada ezdirmem kenidimi kaynanam ne ki ona ezreyim kendimi. ben ne kadar saygı görürsem aynı saygıyı bende gösteririm ama fazlasını beklemsin kimse. biz allaha havale edelim.r abim böylelerini ıslah eylesin

bende annemi 7 yasında kaybettim o yüzden sıcak gördüğüm herkesi kendim gibi sanıyorum haklısın ablacıgım kimin ne olacagı belli olmuyor dikkat ederim sagol

canım seni tanımıyorum ama seni okadar iyi anlıyorum ki büyük bir kadının bana şevkat göstermesi bir ne vi anne şevkati gibi hissediyosun ve inanıyorsun canım yaşın 18 miş lütfen diikat et güzelim. sakın sakın derdini anlat en güvendiğin insan olsun ama sakın sakın arandaki mesafeyi eksik etme sonunda üzülen sen olursun. çünkü kuşak farkı... hiseettiklerimiz.... beklediklerimiz çok. ben acı çekiyorum sen sakın çekme lütfen bu uyrımı dikkate al. ben asla küsmem derdim bu kadının bana ne kötülüğü olabilirki derdim. o da biliyodu onu annem yerine koyduğumu kendi kızına konuşamazdı açamzdı içini bana açardı. ama şimdi birkerecik istediğini yapmadım diye kendi kızına beni kötüledi sadece bir kerelik.. işte bu nefret ediyorum şu an ondan

canım seni tanımıyorum ama seni okadar iyi anlıyorum ki büyük bir kadının bana şevkat göstermesi bir ne vi anne şevkati gibi hissediyosun ve inanıyorsun canım yaşın 18 miş lütfen diikat et güzelim. sakın sakın derdini anlat en güvendiğin insan olsun ama sakın sakın arandaki mesafeyi eksik etme sonunda üzülen sen olursun. çünkü kuşak farkı... hiseettiklerimiz.... beklediklerimiz çok. ben acı çekiyorum sen sakın çekme lütfen bu uyrımı dikkate al. ben asla küsmem derdim bu kadının bana ne kötülüğü olabilirki derdim. o da biliyodu onu annem yerine koyduğumu kendi kızına konuşamazdı açamzdı içini bana açardı. ama şimdi birkerecik istediğini yapmadım diye kendi kızına beni kötüledi sadece bir kerelik.. işte bu nefret ediyorum şu an ondan
tesekkür ederim uyardıgın için dikkatli olacagım ne kadar mesafe o kadar iyiyi:)

Henüz kaynanam yok :D ama ben annemin kaynanasını sevmiom

"BABAANNE ANNEM SENDEN TİKSİNİO... BENDE ÖLE NE GÜSEL DEME?":dil::dil:

ßenim kaynanam bari ii olsa:D..

Son düzenleme:

Zaten baannemde beni sevmio sırf ananemi çoooooook seviorum die........
o kadar yapmacık o kdar sahtesinki 5 yaşındayken anlamştm senin bana karşı ne beslediğini 10 yıldır sesini her duyduğumda sana nefret besliorm..senden nefret etmek bile istemiorm çnkü sen o duyguyu bile haketmicek kadar iğrenç bi yaratıksın... sana saygı duyuorm çnkü sen babamı dunyaya getrdinn..hayatımdaki en önmli insanlardn 1 ini......ama bana her baktığında kalbindeki iğrençliği gözlerindeki sahteliği görebiliorm..Anneme,babama,teyzeme ve amcama neler yaptığını biliorum.. Kuzenlerime de öle... Ayrıca kardeşimi kaybetmemin nedeni... İnşallah kalbimden geçtiği gibi değildir.. inşallah nedeni başka bişidir... ama eğer öle deilse ahirette bunun hesabını çok kötü vereceksin oğluna,gelinine,torununa...!!!sana da ananeme dediim gibi "bitanem aşkım babaannem seni çok seviorum" diebilirdim.. kocaman sarılabilrdim ama sen beni istemedin... şimdi sana karşı bu kadar kötü şeyler hissetmemin tek sebebi sensin....Dilerim Allah'tan anneme yaptıklarının cezasını bu dünyada da çekersin... hepimizin bütün akrabaların önünde.. "ben yaptım" dersin..
sen bunları yaparken hiç düşünmedin dimi? paraya taparken hiç düşünmedin? annemin canına kasterken hiç düşünmedin?Son nefesini nasıl vereceğini daha kabre gitmeden azrailin sana neler yapacağını... canının bedeninden ayrılırken ne kadar zor olacaını...Seninle ahirette hesaplaşıcaz....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SEN BUNUN HESABINI BİZE NASIL VEREBİLECEKSİN !

bence bütün kaynanalari alip birbirine vurucan hıc birinde iş yok 10 tanenin icinde 1 benim kaynanamada burdan seslenıyorum oglun olmasa aynı evde kalmam senle oh be ne güzelmiş burda hersey söyleye bılmekkk .....

kaynanasını sevenlerin çok olduğu bi kadın sitesi tek burasıdır herhell :D bende kaynanamı çok seviyorum ama bide herşeyin en iyisini sadece kendisi biliyomuş gibi davranmasa dahada çok sevcem emme .....

Geri