gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Kaynana Gelin Damat İlişkileri-Kaynana Gelin İlişkisi-İlişkiler

Konu, 'Çöplük' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

kaynana damat ilişkileri kaynana damat ilişkisi sözleri

eee artık doldurun bir çayda içelim
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kaynana Gelin Damat İlişkileri-Kaynana Gelin İlişkisi-İlişkiler

konu ; Komik Yazılar Duvar Yazıları bölümüne taşınmıştır...

Kaynana Gelin Damat İlişkileri-Kaynana Gelin İlişkisi-İlişkiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelin-kaynana

gelin-kaynana

Gelin: Sabun koydum legene Bak başıma gelene Ben kadar taş düşe Kaynana senin tepene Kaynana: Gelin seni oyarım Sen hizmetçi ben hanım Seni evden kovarım Gelin: Balon gibi Kaynana Çıkmış spor yapmaya Koymayın sakın helvaya Şişmanlıktan patlıya Kaynana: Kartal sinek avlamaz Köpek kuşa havlamaz Aklı olan gelin Kaynanaya hırlamaz Gelin: Ey varvara varvara Ayva doldur...
  2. gelin kaynana

gelin kaynana

gelin kaynana karsi karsiya oturmuslar kaynana ; - gelin sen daha yenisin birbirimizin huyunu suyunu oturup konusarak anlayalim demis. gelinde ; - tabi anne konusalim demis. kaynana baslamis anlatmaya. - aman kizim benim üç halim vardir dikkat et. saçima gül takmissam;neseli olurum. her yola gelirim. Kulagimin arkasina gül takmissam havamda olmam. çok israrci olma....
  3. gelin kaynana :)))

gelin kaynana :)))

Gelin kaynana karsi karsiya oturmuslar kaynana: > > > >Gelin sen daha yenisin birbirimizin huyunu suyunu oturup konuşarak ; > >anlayalim demis; > > > >Gelin de;-tabi anne konusalim demis; > > > >Kaynana baslamis anlatmaya; > > > >-Aman kizim benim 3 halim vardir dikkat et. sagima gül takmissam, > >;neseli;olurum her yola gelirim....
  4. gelın damat kaynana astrolojısı

gelın damat kaynana astrolojısı

GELİNLER KOÇ : Koç burcunda bir gelininiz varsa , işiniz zor Pek anlaşılmaz, kafasına göre takılır Arada bir size toslar eğer hem kaynana hem gelin koç burcundaysa Ömür boyu bir toslamadır gider BOĞA : Gelininiz koç burcundaysa, oğlunuzda iyi bir matadorsa, problem yok ama kötü bir matadorsa o zaman bu gelin hakkında biraz daha düşünün vesselam İKİZLER :İşiniz zor uyaralım Her an fikir...
  5. Gelin - Kaynana (cadı kaynana)

Gelin - Kaynana (cadı kaynana)

cadı kaynana kaynana gelin tiyatroları gelin tiyatrosu tiyatroları tiyatro oyunları Gelin kaynana !!! Her gün yamaçtan tarlalarına ekine giden bir gelin kaynana varmış. İki adam gelinle kaynanayı gözlerine kestirmişler. Bunları alıp kaldıralim, diye düşünmeye başlamışlar. Bir gün, gelinle kaynana tarlaya giderken ortalığı yıkan bir ağlama duymuşlar. Dinlemişler ki, kulübeden geliyor....

Sayfayı Paylaş