gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Kaynana sevgisi ve sonuçları....

Konu, 'Komik Resimler' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Kaynana sevgisi ve sonuçları.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. atatürk ve çocuk sevgisi

atatürk ve çocuk sevgisi

atatürk ve çocuk sevgisi şiirleri atatürkün çocuk sevgisi şiiri atatürkün ile ilgili şiirler şiir ile ilgili şiir "Çocuklarımızı artık düşüncelerini hiç çekinmeden açıkça ifade etmeye, içten inandıklarını savunmaya, buna karşılık da başkalarının samimî düşüncelerine saygı beslemeye alıştırmalıyız. Aynı zamanda onların temiz yüreklerinde; yurt, ulus, aile ve yurttaş sevgisiyle beraber...
  2. Kaynana sevgisi

Kaynana sevgisi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. kadın kocası ve kaynana :)

kadın kocası ve kaynana :)

Genc bir kadin, aylardir santiyede olan kocasina asagidaki satirlari yazar: >> >> 'Sevgilim, >> Biliyorsun, sen santiyedeyken nur topu gibi bir bebegimiz oldu. Sutum >> yetmedigi icin, yavrumuzu besleyebilmek amaciyla bir sutanne tuttum. >> Yalniz, bu sutannenin zenci olmasindan dolayi cocugumuz, emdigi sutun >> etkisiyle zaman icinde zenciye donustu....
  4. kaynata ve kaynana

kaynata ve kaynana

merhaba meleklerim,ben nişanlıyım bu yaz evleneceğim kaynanam ve kaynatamla ilgili bir durumla size danışmak istiyorum.şu an için her şey yolunda gidiyor bana değer verdiklerini görüyorum arıyorlar beni hal hatır soruyorlar ama benden de aynı şekilde sürekli ilgi bekliyorlar her 2 güne bir aramamı istiyorlar.telefonda sürekli bir ay kalırız misafir olarak surat asarsan ertesi gün gideriz yok...

Sayfayı Paylaş