gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kaynana testi

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. ummuhan_555

ummuhan_555 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kaynana testi

waaaaaaw cok klass yaw..

3. *yabangülü*

*yabangülü* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kaynana testi

sonuncu damat akıllıymış ya tebrikler:)

Kaynana testi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kaynana dünyanın heryerinde kaynanadır:))

kaynana dünyanın heryerinde kaynanadır:))

Geleneksel aile kurumuna büyük önem ve değer vermesiyle tanınan İtalya’da evlilikler, kaynanalar yüzünden çatırdıyor. İtalya’da her 10 evlilikten 3’ü kaynana eziyeti yüzünden yıkılıyor. EURES adlı araştırma enstitüsü tarafından yapılan bir çalışmaya göre, İtalya’da her dört dakikada bir, bir boşanma vakası yaşanıyor. İtalya’da 2000 yılına kıyasla 2002’de yüzde 45’lik bir artış gerçekleşti ve...
  2. kaynana dili

kaynana dili

(Kaktüs / Opuntia / Cactus / Cactus opuntia) Atlasçiçegigiller familyasindan bir çesit bitkidir. En önemli türü Hind inciri (Opuntia leucotricha) dir. “Nopal zamki” elde edilir. Kullanildigi yerler: Dizanteri ve ishali giderir. alıntıdır
  3. gelin-kaynana

gelin-kaynana

Gelin: Sabun koydum legene Bak başıma gelene Ben kadar taş düşe Kaynana senin tepene Kaynana: Gelin seni oyarım Sen hizmetçi ben hanım Seni evden kovarım Gelin: Balon gibi Kaynana Çıkmış spor yapmaya Koymayın sakın helvaya Şişmanlıktan patlıya Kaynana: Kartal sinek avlamaz Köpek kuşa havlamaz Aklı olan gelin Kaynanaya hırlamaz Gelin: Ey varvara varvara Ayva doldur...
  4. Gelin - Kaynana (cadı kaynana)

Gelin - Kaynana (cadı kaynana)

cadı kaynana kaynana gelin tiyatroları gelin tiyatrosu tiyatroları tiyatro oyunları Gelin kaynana !!! Her gün yamaçtan tarlalarına ekine giden bir gelin kaynana varmış. İki adam gelinle kaynanayı gözlerine kestirmişler. Bunları alıp kaldıralim, diye düşünmeye başlamışlar. Bir gün, gelinle kaynana tarlaya giderken ortalığı yıkan bir ağlama duymuşlar. Dinlemişler ki, kulübeden geliyor....
  5. kaynata ve kaynana

kaynata ve kaynana

merhaba meleklerim,ben nişanlıyım bu yaz evleneceğim kaynanam ve kaynatamla ilgili bir durumla size danışmak istiyorum.şu an için her şey yolunda gidiyor bana değer verdiklerini görüyorum arıyorlar beni hal hatır soruyorlar ama benden de aynı şekilde sürekli ilgi bekliyorlar her 2 güne bir aramamı istiyorlar.telefonda sürekli bir ay kalırız misafir olarak surat asarsan ertesi gün gideriz yok...

Sayfayı Paylaş