gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Kaynana ve Damatları

Konu, 'Komik Resimler' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kaynana ve Damatları
    daha öncede görmeme rağmen yine güldüm ya çok hoş teşekkürler bitanem

Kaynana ve Damatları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadın kocası ve kaynana :)

kadın kocası ve kaynana :)

Genc bir kadin, aylardir santiyede olan kocasina asagidaki satirlari yazar: >> >> 'Sevgilim, >> Biliyorsun, sen santiyedeyken nur topu gibi bir bebegimiz oldu. Sutum >> yetmedigi icin, yavrumuzu besleyebilmek amaciyla bir sutanne tuttum. >> Yalniz, bu sutannenin zenci olmasindan dolayi cocugumuz, emdigi sutun >> etkisiyle zaman icinde zenciye donustu....
  2. Kaynana Gelin Damat İlişkileri-Kaynana Gelin İlişkisi-İlişkiler

Kaynana Gelin Damat İlişkileri-Kaynana Gelin İlişkisi-İlişkiler

kaynana damat ilişkileri kaynana damat ilişkisi sözleri eee artık doldurun bir çayda içelim
  3. gelın damat kaynana astrolojısı

gelın damat kaynana astrolojısı

GELİNLER KOÇ : Koç burcunda bir gelininiz varsa , işiniz zor Pek anlaşılmaz, kafasına göre takılır Arada bir size toslar eğer hem kaynana hem gelin koç burcundaysa Ömür boyu bir toslamadır gider BOĞA : Gelininiz koç burcundaysa, oğlunuzda iyi bir matadorsa, problem yok ama kötü bir matadorsa o zaman bu gelin hakkında biraz daha düşünün vesselam İKİZLER :İşiniz zor uyaralım Her an fikir...
  4. Gelin-Damat-Kaynana ilişkişinin en güzel anlatımı..

Gelin-Damat-Kaynana ilişkişinin en güzel anlatımı..

en güzel gelin damat pozları damat kaynana en güzel gelin fotoğrafları kaynana ilişkisi
  5. kaynata ve kaynana

kaynata ve kaynana

merhaba meleklerim,ben nişanlıyım bu yaz evleneceğim kaynanam ve kaynatamla ilgili bir durumla size danışmak istiyorum.şu an için her şey yolunda gidiyor bana değer verdiklerini görüyorum arıyorlar beni hal hatır soruyorlar ama benden de aynı şekilde sürekli ilgi bekliyorlar her 2 güne bir aramamı istiyorlar.telefonda sürekli bir ay kalırız misafir olarak surat asarsan ertesi gün gideriz yok...

Sayfayı Paylaş