gebe
  1. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0

Kaynanadan ve eltiden nefret edenler fun kulubü....

Konu, 'Kadınca' kısmında PİNKİ tarafından paylaşıldı.

ben biktim onlardan, sürekli beni üzmeye caliyorlar..... üzerime üzerime geliyorlar..... ama bugünden itibaren onlara karsi fun kulubü kuruyorum.... katilmak isteyenler buraya...

Rabbim tüm kaynanalari ve eltileri islah eylesin, bizi onlarin ard niyetinden ve zararlarindan korusun.

Amin

deniz-07 ve CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    canım hiç tınlama yaa valla bak ben tınlamadım umurum bile değillerdii şimdii daha kıymetli oldum :D:D
    benim elti zaten tuhaftı durduk yere konuşmazdı şimdii ardımı dolanıyo hahaha

bebekyüzlüm bunu beğendi.
  3. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    korkudan dolandır cemoş senin elti hahahaha başına geleceklerini bilirr.. kaynanadan nefret edilmezmi heryerden çıkıyolarrr maydonoz gibi hahahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  4. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    az önce kandillerini mübarek olsun diyeyim diye aradim kücük eltim hemen kaynanama verdi kaynanamla konustum öbür eltimde, kapa telefonu arkadan. gec oldu yorulmusdur bide bizimlemi konusacak diyor.... ama sestonu herseyi anlatiyordu
    tamam tamam kabul ettik onun kandilide mübarek olsun uzatmayin dedi....
    belli etmedim ama icim sIkIldi yine.....

rabbim bu gecenin yüzü suyu hürmetine, onlari islah eylesin...
    beni üzmelerine izin vermesin artik
    Amin

5. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    yav bırakkk eltilerini senn boşverr elti kıskanç olurrr :D:D sen kaynananı aramakla iyi etmişsin allah rızası almışsın ne güzell gerisini boşver gitsinn

6. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    haklsin... takmiycam kafama....

7. muzdarip

muzdarip Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    melekler bende sıkıntılıyım bu konuda :( bu klübün üyesi olmalıyım bende.

8. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Rabbim islah eylesin bunlari.....
    bizede sabir versin....

AMIN AMIN AMIN

- - - Updated - - -

bu arada hos geldin canim...

9. esra  akyol

esra akyol Forum Okuru

slm arkadaşlar bnde kadrolu işim var bnim eltim görümce kaynana hepsinden var ama elti beni cekemio
    o işe başlayalı oldu 5 sene bn oldum 9 ay evleri var durumları bizden iyi daha gözleri bizde kayınnım bile kıskanıyor görümcelerde svmiolar ama evler ayrı n yapmam lazm

10. ece asya

ece asya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bende üye olucam eltim sürekli işlerime karisiyor evime kendi evi gibi giriyor biktim ondan

11. asyaamm

asyaamm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kaynana kaynar kazana derler de inanmzdm...ne de dogruymus

12. EşiNe AşiK

EşiNe AşiK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba sirf bu fan clup icin uye oldugumu belirtmek isterim bende ayni dertten muzdaribim kayinvalidesiyle iyi olanlar simdi sizde kaynan olcaksiniz sizin annenizde kaynana falan der cicim aylarinda bende ole dusunuyordum cogu zamanda hatayi kendimde aradim ama benim kayin validem cooookkk adaletsiz 2 gelini ayni anda yurutemiyor cok fazla sekildede belirtiyo kumanin gemisi yurumus eltininki yurumemis derler ne kadar dogru bilmiyorum ama eltimle aram iyi o bana karismaz karistirmam ben ona karismam ama gorumcemle kuselim hemen kaynanamda benle kuser biz barisalim bakarim oda benle konusur ne kadar cocuksu bi haraket cok doluyumm leeeyyyn

asiye sarı bunu beğendi.
  13. SerapİzmirR

SerapİzmirR Forum Okuru

Benim de oğlum var ben de yarın bir gün kaynana olacağım diye kaynanama boyun mu eğeyim? Herkes bunu söylüyor bana. Sabret, olsun, yazık, günah… Ne yazığı yahu! Benim kaynanamda bu çene, bu kumpasçılık varken kime yazıkkkkk??? Kaçarak evlenmeseydim, aileme dönecek yüzüm olsaydı bir dakika bile düşünmezdim terk ederdim eşimi.

Ekonomik sıkıntılar yüzünden kaynanamın evinde kalıyoruz. Kayınpeder yıllar önce rahmetli olmuş. He tabi bir de görümcem var. Bunlar analı kızlı beni akıl hastanesine tıkmadan rahat edemeyecekler. Kaçarak evlendiğime mi yanayım, geçip giden gençliğime mi??? Düşünüyorum her gün kara kara. Ne yapsam ne etsem diye ama çıkamıyorum işin içinden. :18::18::18::18:

Kaynanadan ve eltiden nefret edenler fun kulubü.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elektirklenen saçından nefret edenler!

Elektirklenen saçından nefret edenler!

İnsanlar da saç elektriklenmesi önemli bir sorun olmasa da, saçları kötü gösteren etkenlerden biridir. Özellikle biz kadınlar bu konuda baya bir takıntılıyız:DSaçlarımız elektriklenmesin diye joleler,spreyler bir çok kimyasal ürünler kullanarak çözüm arıyoruz.Saçlarımız elektriklenmesi çeşitli nedenlere bağlı olabilir. Ancak en önemli neden, yanlış yıkama ve taramadır. Saç bakımının en...
  2. kaynanam ve görümcem

kaynanam ve görümcem

görümcem eşinle banyo yapmak kaynanamla banyoda kocamın kardeşi neyim olur Merhaba hanımlar.. nedir bu kaynana ve görümcelerde çektiğimiz ben yeni 4 aylık evliyim ama gelin görünki sanki 40 yıldır o görümcemle yaşıyor gibiyim hiç bir işe yaramaz saat 11 e kadar yatar ben ise dışarıda çalışıp akşam eve gidip sofra hazırlayıp bulaşık yıkıyorum haftada bir gün tam temizlik yapmaya kalkar o da...
  3. Kaynanalarımız

Kaynanalarımız

Slm melekler bi koç gelinin kaynanasıyla anlaşamama sorunu vardır sizce neden gelinlerle kaynanalar anlaşamaz??
  4. Bebeğim ve kaynanam off off

Bebeğim ve kaynanam off off

Kızlar 7 gün oldu doğum yapalı hastaneden sonra yapılan dikişlerden dolayı mecburen kayınvalideme geldim. burada sonra annemde geldi yardım vs ediyorlar. Şimdi benim sıkıntım şu ya bebeği emziriyorum sonra altını değiştiriyorum. Daha alt zıbını çıçıtlayıp kaldırırken kayınvalidem geliyor bebeği alıyor uyuyana kadar kucağında tutuyor. Ya bu benim ilk bebeğim hani kaynanam ilgili allah için...

Sayfayı Paylaş