gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Kaynanalarımız

Konu, 'Kadınlar' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Slm melekler bi koç gelinin kaynanasıyla anlaşamama sorunu vardır sizce neden gelinlerle kaynanalar anlaşamaz??

Kaynanalarımız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kaynananızı seviyormusunuz

kaynananızı seviyormusunuz

şahsen ben sevmiyorum.....
  2. İtalyan kaynanalar

İtalyan kaynanalar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kaynanasıyla birlikte oturanlar buraya

Kaynanasıyla birlikte oturanlar buraya

kaynanayla oturmak kaynanayla aynı evde oturmak beraber kaynana ile beraber geçinmenin yolları Kaynana denilen melek gibi kadınla berabermi oturuyorsunuz:D??O zaman gelin buraya anlatın stres atın.Aslında kaynana fanclup var ama kaynanasıyla birlikte oturanların sayısı daha çok diye biliyorum:DVe burda beraber durduğunuz kaynananıza istediğinizi söyleyin. Ben tam 9 ay birlikte durdum...
  4. kaynanaya bak.....

kaynanaya bak.....

Birgün gelin ve kaynana gezmekten eve dönerken sokakta ağlayan yaşlı bir adam görmüşler.Adamın yanına gidip, ne oldu amca neden ağlıyosun diye sormuşlar.adamda daha ne olsun karım öldü ama arkasından bir dua okuyan bile yok.çok yanlızım hiç kimsem yok.demiş bunun üzerine kayınvalide gelinine sevaptır kızım gelde adamcağızın evine gşidip dua okuyalım demiş.gelinde olurmu anne hiç akşama valla...
  5. Yine Kaynanam yine kaynanam hep kaynanam

Yine Kaynanam yine kaynanam hep kaynanam

Ya ben bu kadını öldürsem acaba kaç yıldan başlar. Yahu altlı üstü oturuyoruz bu kadınla eşimle tartıştığım zanman yapmayın diyeceği yerde hep eşimden taraf. Yahu be kadın önce bi dinle bakim sonra konuş... Bıdıbıdıbıdıbıdı ömrümü tüketti ömrümü öldürecem ben bu kadını ne yapacam ben ya ha ne yapacam ? :S

Sayfayı Paylaş