gebe
  1. YALNIZ

YALNIZ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

kaynanam ve görümcem

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında YALNIZ tarafından paylaşıldı.

görümcem eşinle banyo yapmak kaynanamla banyoda kocamın kardeşi neyim olur Merhaba hanımlar..
    nedir bu kaynana ve görümcelerde çektiğimiz ben yeni 4 aylık evliyim ama gelin görünki
    sanki 40 yıldır o görümcemle yaşıyor gibiyim hiç bir işe yaramaz saat 11 e kadar yatar ben ise dışarıda çalışıp akşam eve gidip sofra hazırlayıp bulaşık yıkıyorum haftada bir gün tam temizlik yapmaya kalkar o da benim tek izinli günüme denk getirir eşimi seviyorum ama onların yaptıklarına da katlanamıyorum artık banyo yapmama bile karışır ne zaman banyoya girsem 'sen genemi banyo yapcan'diyor bütün özelime karışıyor,zaten özel diye bişey kalmadı da yeri geliyor akşam eve gidince eşimle kavga ediyorum .Ayrı evde yaşamak istiyorum artık sadece eşim ve ben :küstüm:

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    en büyük hakkın eşinle ayrı evde yasaman ona ne ki senin banyo yapıp yapmayacagın :S cok sinir bozucu ben kavga ederdim acıkcası :D

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

ya bende çok uğraştım ama nafile yine üzülen ben oldum eşimle aram bozuldu görümcem 37 yaşında bekar bu nedenle psikolojisi bozuk ve hayatı bizede zindan ediyor

4. iyi kalpli Melek

iyi kalpli Melek Forum Okuru

ne kadar terbiyesiz ne demek (sen genemi banyo yapcan) ben okuyunca gerildim
    bu tür kiskanç insanlarla fazla tartisma esinle kötü olursun! iyi davran ama genede sen istedigin gibi yasa onlara göre degil,yikanaçaksan tabiki onlardan izin alaçak degilsin,izin gününü degistir mumkünse , izinliyken disari çik gez,yapsinlar temizlik!
    sende tam aksine yap esinle tartismamak için altdan al, onlara surat asarak ellerine firsat verme ,kötü konussalar bile güler yüzlü ol,aksam esin eve gelinçe sikayet etme ( susmak en güzeli)
    Allah yardim etsin insallah en kisa sürede kendi eviniz olur ;)

sana tavsiyem sürekli bu duvayi oku:
    Lâ ilâhe illâ ente subhaneke inni küntü minez zâlimiyn

faydasini göreçeksin, basin derte oldugunda geçe gündüz okuyabilirsin.

5. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    aynısı bende var cnm ya benimde kaynanam öle onunla yaşamak zorundaym çünkü eşim yeni askerrden geldi ne evimiz var nede işimiz bende ayrı yaşamak istiyorm eşim askerden geldiği gün bile kaynanam ewdeydi önemli olan iş yapmak deil yanlız kalmak benim eşimle yanlız kalmak istemem bile suç oldu yazlığa bile gitmek istedim artık bu soğuk havalarda oraya bile yollamadılar gece gizli gizli banyoya giriyorm yada ewden çıkınca banyo yapınca buralar sabun koktu dio diş fırçalamama bile kızar diş macunun kousu nasıl bişeydir ya çabuk havalandırın evi die bağırır onunla asla aynı sofraya oturmam sanki lokmalarıma bakar nasıl yemek yediğimi izler aynı ewde yaşamak çok zor yaaa

6. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm çok üzüldüm ayrı eve çıkma imkanınız yokmu neden böyleler ya Allah büyüktür canımm sabırlı ol ben eşinle kavga etmek yerine görümcen ve kaynananın sana olan tavırlarını görmesini sağla inşallah en kısa zamanda kendi evine çıkarsın :kiss:

7. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    ya bide biz gelinler kaynanyla oturmak istemiyoruz dediyimiz zaman sanki dünyanin en kötü gelinleriyiz gözüyle bakiliyor bize ama böyle yapan insanlara bakan yok...

8. YALNIZ

YALNIZ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aynen öyle mesela benim görümcemi bir kaç defa istemeye geldiler kaynanam ve görümcem karşı taraftan bir sürü istekte bulundular yok ayrı ev kendine ait iyi bir işi olan sanki bize ne verdiler de neler istiyorlar ama az kaldı sadece bir yıl eşimin iflas döneminden kalma kredi borcları var bu yüzden eşim sıkıntıya girmesin diye kabul ettim ben zaten çalışan bir insanım ama zorluk çekmeyelim diye onlardan hiç bir şey istemedim.Kına kıyafetimi eldivenimi,sepetime kadar herşeyimi kendim aldım.Ama ben sadece eşim için yaptım eşim gerçekten çok iyi bakıyor.Zaten eşimle alakalı hiç bir sıkıntım yok hasta oldum sabaha kadar başımda bekledi 4 yıldır tanıyorum ama keşke ailesi de eşim kadar mükemmel olsaydı ama allahım sabır versinde eşimle birbirimizi kırmadan ayrılalım şu evden:melek:

9. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0

onu kesinlikle yap canim esinle arana bi sogkluk girdimi emin ol kaynanalar onu tem kendilerine ceklerler ayri evi temeli unutursun, sabirli ol bu 1 yili gecirdinmi onlara bulasmadan esinin gözünde degerin iyice artar...

10. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    canım görümcen evde kalmış o yüzden bunalıma girmiş senide kıskanıyor belliki.normal insan bunları yapmaz psikolojisi bozuk :) sende sabret eşini seviyorsun önmli olan o

11. YALNIZ

YALNIZ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim hepinize tek tek allah herkesin yardımcısı olsun özellikle kaynana ve görümce ile yaşayan biz yeni evlilerin görümcem herşeye karışan çok boş konuşan bir tip eşimin ablası diye hiç bir zaman saygımı bozmadım ona karşı ama o her seferinde yine bir kulp buldu benim eşimden çekindiği için bana ağır konuşamıyor sadece iğneleme yapıyor diğer eltime neler diyor eltimin iki kızı var 'sen iyi bir insan olsaydın oğlun olurdu'daha neler neler ama allah onada hayırlı bir eş nasip etsin de o da yuvasını kursun ve bizimle uğraşmaktan vazgeçsin diyorum sadece....:6:

12. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    ne insanlar var ya :( Allah korusun öylelerinden sanada sabır diliyorum tatlım

13. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Canım ya çok kötü allah yardımcın olsun eşine söylemiyomusun yaşadıklarını sana hak verip arkanda durması gerekiyor ama inş. herşey gönlünce olur ..

14. Misafir Melek

ya canım izin günümü değiştirsem o da temizlik gününü değiştirecek anlayacağın uğraşılacak bir tip değil neredeyse annemle yaşıt 2 yaşküçük annemden ve halen kızı yaşında biriyle uğraşıyor.Ama çatlasada patlasada ben kocamı çooooooooooooooooooooooooook seviyorum...

15. Misafir Melek

kaynanam ve görümcem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. görümceni seviyorsan haykır...

görümceni seviyorsan haykır...

sevende vardır sevmeyende bakalım seven mi çok sevmeyen mi. aslında ben orta ne severim nede sevmem . tam bir cevap verecek olursam sevmiyorum çünkü yüzüme güler arkamdan konuşur, beni hiç çekemez...
  2. biktim artik görümcemden

biktim artik görümcemden

slm millet uzun zamandan beri siteye giremiyodum bugun bir firsat dogdu.bn 1.5senedir gorumcemle yasiyorum.evliligimizin 10.ayinda geldi ve ayatimi alt ust etti.o kadar salak ve ise yaramaz bir insanki artik evden iice sogudum.evde esimle ne ozellim var nede kendime ait bir ozelim var.evin icinde ne olup bitiyosa annesine anlatiyor.bizim cinsel yasamtimizi bile...biraz moralim bozuk olsa...
  3. Kaynanalarımız

Kaynanalarımız

Slm melekler bi koç gelinin kaynanasıyla anlaşamama sorunu vardır sizce neden gelinlerle kaynanalar anlaşamaz??
  4. Kaynanadan ve eltiden nefret edenler fun kulubü....

Kaynanadan ve eltiden nefret edenler fun kulubü....

ben biktim onlardan, sürekli beni üzmeye caliyorlar..... üzerime üzerime geliyorlar..... ama bugünden itibaren onlara karsi fun kulubü kuruyorum.... katilmak isteyenler buraya... Rabbim tüm kaynanalari ve eltileri islah eylesin, bizi onlarin ard niyetinden ve zararlarindan korusun. Amin
  5. Bebeğim ve kaynanam off off

Bebeğim ve kaynanam off off

Kızlar 7 gün oldu doğum yapalı hastaneden sonra yapılan dikişlerden dolayı mecburen kayınvalideme geldim. burada sonra annemde geldi yardım vs ediyorlar. Şimdi benim sıkıntım şu ya bebeği emziriyorum sonra altını değiştiriyorum. Daha alt zıbını çıçıtlayıp kaldırırken kayınvalidem geliyor bebeği alıyor uyuyana kadar kucağında tutuyor. Ya bu benim ilk bebeğim hani kaynanam ilgili allah için...

Sayfayı Paylaş