gebe
  1. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63

Kaynanası ve annesi arasında kalanlar

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında ARZUZU tarafından paylaşıldı.

Melekler çok ıyı bılıyorum mutllaka anneniz ve kaynanız arasında mutlaka kalmışsınızdır hatta cıldırma noktasınada gelmışsınızdr bu konuları saymakla bıtıremıyız ozellıkle anne olan melekler mutlaka anne kızım soyle kaynana hayır kızım soyle gıbı daha neler neler.........evet sizi dinliyoruz....

2. *gülüs*

*gülüs* Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    163
    Ödül Puanları:
    43
    ikiside uzak olunca görüşmeyince arada kalınmıyor hahaha ama bi konu oldumu kaçınılmaz son de kızım niye yapmadı niye yaptı snki ben yapıyorum yada yapmıorum en sinir olduğum durum aslında

ARZUZU bunu beğendi.
  3. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    ben kaynanamdan yana şanslıyım heralde ama arada kalsam annemi tercih ederim heralde :D:D yada ikili oynarım kimsenin kalbini kıramamki ben

TİTAN ve ARZUZU bunu beğendi.
  4. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    en çok kayınvalıdemle oluyo annem pek karışmaz etlisine sütlüsüne :D özellıkle yemek yaparken kayınvalıdem yaa domates doğramama bile müdahele ediyor hatta uzağımdaysa eşime söle domatesleri küp küp doğrasın diyor deli oluyorum çıldırıyorum.tamam diyo sen bildiğin gibi yap ve ıkı dakka sonra başımda o böle iyi olmazmıydı o ona çok gelmedimi.

gülme ve ARZUZU bunu beğendi.
  5. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    bende eşime diyorum yaa sustur lütfen herzaman yaptığım şey deli oluyorum :) arada olan kocacıma oluyor

ARZUZU bunu beğendi.
  6. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    ayy sorma eylulum ynen oyle valla benım kaynanamda annem edherseye karısır hatta bırı der oyle olmaz dığerı der boyleee pazar gunlerı avrupa avrupa dıye bı dızı var aynı oradakı cıft gıbıyız ıkısıde yakın bıze bıde bebk olsa bebk oyle bakılmaz bez oyle bağlanmaz cocuk oyle tutulmaz hayır bıde kendı aralarında rakipteler hahaha

7. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
  8. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    çocuk olunca hiç düşünemıyorum ben artık öle yapma böle olmaz.en çok sevdiği şey bişeylere karışıp hep ben biliyom demek. en basitini sölüyorum yaa size şuan artık düşünün benım yufkacım var ordan süreklı yufka alıyodum kapanmış ayy tutturdu sen ordan değil bu taraftan alıyosundur yolu karıştırmısındır orda yufkacı yok senın nevrın dönmüştür diyo yaaa. ensonunda ordan onla geçerken adama dedimki abi burda yufkacı vardı yan tarafta aa kızım dedi o kapandı.taşındı istanbuldan verdiği tepki aynen şuuu aaaa ben uzun zamandır burda oturuyom burda yufkacımı varmış.

9. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    en azından ben mutlu oldum demıyo ama aa kızım cidden varmış öle bi kadın artık bu en basiti sürekli bız salağız yanı yoluda bilmeyız alışveriş yaptığımız yeride.o bişey diyosa üzerine doğru yok.

ARZUZU bunu beğendi.
  10. *gülüs*

*gülüs* Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    163
    Ödül Puanları:
    43
    kızlar uzakta oturun size en basit çözüm karışamazlar isteselerde telefondanda ne derlerse desinler hahaha

11. gülme

gülme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    127
    Ödül Puanları:
    43
    ben arad kaldımmı hatırlamıyomkı amaan dığer topık bana goreydı arzu iste yeter dedığım kısı kaynanaaaaaaaaaam hahaha

ARZUZU bunu beğendi.
  12. rabia16

rabia16 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    18
    benım pek oyle bır sorunum olmuyo ama olsaydı ıkısınıe kırmadan aralarından cekılırdım sanırım

13. *gülüs*

*gülüs* Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    163
    Ödül Puanları:
    43
    harbi zor ya allahtan ewimiz barkımız ayrı ya birlik olsaydınız neler çekenler var kızlar şükredelim biz

14. LOLİPOP*

LOLİPOP* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    kayınvalidem iyidir sever beni sorun yok çok şükür...annemi zaten dememe gerek yok...insan annesinden nasıl vazgeçer?

15. sahile uzan

sahile uzan Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.582
    Ödül Puanları:
    113
    vuhayyy kaynana ne yapmalı kaynar kazana atmalı
    iyidir benimkide arada nedense gözüme batmıyor değil benden çekiniyor anca ortaya lafı atar :)

herkesin annesi kendine dengede tutuyorum hepsini
    annemle kızçe benle kaynanamla hergün görüşmemeize rağmen daha samimi dünürler araşırlar hep ben bile havadisleri kaynanamdan alıyoru böyle böyle olmuş diye

nitekim kaynana ee kızıda yok hiç biraz şu aralar kıskançlığı üstünde gibi geliyor öyle hissediyorummm

ama yinede sağolsun yemeğimi ısıtır koyar önümee

Kaynanası ve annesi arasında kalanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. annesiz annelere ve annesiz yavrulara gelsin

annesiz annelere ve annesiz yavrulara gelsin

annesiz yavrunun yüzü güler mi Mutluluk çiçekleri YABANİ OTLARIN ARASINDA GİZLİ SAKLI KALMIŞ, ÜZERİNE DÜŞMÜŞ GÜNEŞ IŞIKLARINI İÇİNE HAPSETMİŞ EBRULİ MORUN BİRBİRİNDEN GÜZEL TONLARIYLA BEZELİ KIR MENEKŞELERİ. KOYU YEŞİL YAPRAKLARININ ARASINDA BÜYÜK BİR ALÇAKGÖNÜLLÜLÜKLE HAFİFÇE EĞİK BAŞLARI, YUKARIYA UZANMIŞ NARİN GÖVDELERİYLE ÇOK GÜZELLER. NE KADAR GİZLENİRSE GİZLENSİNLER, BURCU BURCU...
  2. gelin ve kendini kurnaz sanan kaynanası

gelin ve kendini kurnaz sanan kaynanası

gelin kaynana karşı karşıya oturmuşlar kaynana ; - gelin sen daha yenisin birbirimizin huyunu suyunu oturup konuşarak anlayalım demiş. gelinde ; - tabi anne konuşalım demiş. kaynana başlamış anlatmaya. - aman kızım benim üç halim vardır dikkat et. saçıma gül takmışsam;neşeli olurum. her yola gelirim. kulağımın arkasına gül takmışsam havamda olmam. çok ısrarcı olma.eğer ki...
  3. Temel reisin annesi ve babası

Temel reisin annesi ve babası

Evet melekler temel reisin anne ve babası Temel reisin neden ağzından pipoyu düşürmediği anlaşıldı:hhh:
  4. efem ve annesi

efem ve annesi

Bugün tam 13+1 günlüksün bebeğim. daha dün öğrenmiştim sankı sana hamıle olduğumu hemencik nasılda büyüdün..bir an önce daha büyüdü de anneciğin senı kucağına alsın öpsün,koklasın senın o bebek kokunu.. sana ilk hamile olduğumu öğrendiğimde çok şaşırmıstın doktor amca birden 5 haftalık hamılesınız diyince çok şaşırdık babanla hiç beklemıyoduk seni..ama artık bizimlesin bir an önce şu aylarda...
  5. atatürk ve anadolu annesi..

atatürk ve anadolu annesi..

Atatürk ve Anadolu Annesi Gazi, çiftliğinde dolaşıp hava alırken oldukça yaşlı bir kadına rastladı. Atatürk attan inerek bu ihtiyar kadının yanına sokuldu. - Merhaba nine. Kadın Ata'nın yüzüne bakarak hafif bir sesle; - Merhaba dedi.... Devamını Gör - Nereden gelip nereye gidiyorsun? Kadın şöyle bir duralayıp; - Neden sordun ki, dedi. Buraların saabısı mısın? Yoksa bekçisi mi? Paşa gülümsedi....

Sayfayı Paylaş