Kaynanasıyla birlikte oturanlar buraya

Konu, 'Fan Club' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

1. MEÇHUL

MEÇHUL Well-Known Member

kaynanayla oturmak kaynanayla aynı evde oturmak beraber kaynana ile beraber geçinmenin yolları
    Kaynana denilen melek gibi kadınla berabermi oturuyorsunuz:D??O zaman gelin buraya anlatın stres atın.Aslında kaynana fanclup var ama kaynanasıyla birlikte oturanların sayısı daha çok diye biliyorum:DVe burda beraber durduğunuz kaynananıza istediğinizi söyleyin.

Ben tam 9 ay birlikte durdum kaynanam olacak melekle:DBir durmanın ne kadar ızdırap verici olduğunu çok iyi bilirim:DHele bide oğluna düşkünse vay halimizeeee:sinir:

Eeee melekler anlatın bakalım sizin aranız nasıll???Birbirinizle anlaşabiliyormusunuz??Birlikte oturmak nasıl bir duygu vs...anlatın canlarım anlatınn:)

:deli::deli:

2. nur3553

nur3553 New Member

kötü bişey düşman oluyo zamanla insan:n028:

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Well-Known Member

Allahıma şükürler olsun ki ne aynı evdeyiz nede aynı semttee hattaa ayrı şehirlerdeyiz ve çok iyiyiyizzz.. Allah nazarlardan saklasın amin...

4. MEÇHUL

MEÇHUL Well-Known Member

bende öyleyim asuicim ama işte illaki karşılaşıyoruz.İnşallah birgün yine brilikte oturmam onunla..

Nurcum seninde deiğin gibi çok kötüü birşey:(Düşman kii ne düşmannnn:sinir:

5. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Well-Known Member

Kaynanasıyla birlikte oturanlar buraya konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Keremcem - Birlikte

Gün batıyor bak yine Sen bir yerlerde ben seninle Dol içime öyle kal Son seferin olsun bu sefer.. Birlikte uyansak güneşi koklasak senle Birlikte ağlasak bir zaman gel zaman gülsek birlikte Birlikte büyüsek yılları küçültsek senle Birlikte yaşasak bir zaman gel zaman ölsek birlikte
  2. istanbul,beykoz,kavacık,paşabahçe civarında oturanlar.

beykoz paşabahçe kavacıkta iş arıyorum beykozda iş arıyorum beykoz kavacık kavacık resimleri merhaba arkadaşlar.ben istanbul beykozda oturuyorum.burada beykoz,kavacık,paşabahçede oturan var mı?tanişalım.
  3. kocaeli'de oturanlar

merhaba arkadaşlar kocaeli değirmendere de oturuyorum ve çok sıkılıyorum eşimin işi için buradayız ama ben çok yanlızım hiç arkadaşım
  4. Birlikte....

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Ekledigim siir 3 - 4 yüzyildan kalma bir siir. 19 yüzyilda ingiliz arkeologlar tarafinda bir mezar tasinin üzerinde kazilmis halde bulunmustur....[/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=black]Birlikte geçen günleri özlüyorum Hele sabah çıkıp gidişimizi[/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=black][/COLOR][/FONT] [FONT=Century...
  5. İstanbul'da Oturanlar İçin Piknik Yerleri

[B]istanbulda piknik yapılacak yerler istanbulda piknik[/B] Sevgili melekler, yaz geldi, havalar ısındı, güneş o güzel yüzünü gösterdi. Dikkat eerseniz tüm marketler indirimli ürünler olarak piknik malzemelerini de piyasaya sürdü. Yani zaman piknik zamanı. KIş boyu dört duvar arasında kalan insanlarımız, kendilerini açık alanlara atmaya başladı. Piknik yapmanın tam zamanı. Eğer İstanbul'da...

Sayfayı Paylaş