Kaynanasıyla birlikte oturanlar buraya

bizde aynı apartmanda oturuyoruz aradabir küsüp barışıyoruz ama laf sokmaya çok hevesliler kendileri bilirler bende birgün durur durur sağlam patlarım bunuda bilmiyorlar ekmeğimi vermiyorlar yardımları dokunmuyor. zaten hamileyim canıma tak edecek çok yakındır susuyorum bebeğim için ama bunaldım daraldım kızlar çok sıkıcı

bende beraber oturmadım ama evlendiğmiz ilk yıl okadar saçmaladıki yazmaya kalksam akşam olur..enisi tekrara aklıma getirip canımı sıkmıyım.

kaynana kaynana dişleri gedik kaynana

arkadaşlar ben de sözlüyüm bu yaz nişanım olacak tabi olursa :S ben istiyorum ama kayınvalidem olacak cadı istemiyor zaten yüzükleri takmışız ne gerek varmış nişana :S sözümde hiç kimse yoktu aile arasında bi nişan istemek çok mu şey ki :( nefret ediyorum ondan ilk geldikleri günden başladı laf sokmaya hala da devam ediyor :Q bana kilomu soruyor sonra da ben evlendiğimde 90 60 90 dım diyor sözlümün yanında oysaki kilo fazlam felan yok kadın kıskançlığından kuduruyor artık sabrımın sonuna geldim :( bi de onların üst katına oturmamı istiyor yüzüğü atarım yine de oturmam !!

ben 6 aylık evlııym ve kaynanamla oturuyorum. eltim gorumcem kayınpeder yok bı tek o var.maaşıda yok sadce evı var.evlendııgmden berı kazık gıbı lafları var. 6 aylık evlııym ama bana 6 sene gııb geldı ınanınki. evde kayınpeder gorumce olcagına kaynana olsun en azından kadın daha ii dıye duusnmustum ama bende kayınpeder olsun daha ii. en azından mutfagına temızlıgıne karışmaz. kızlar siz sizz olun kesınlıkle kaynanayla aynı evde hatta aynı apartmanda oturmayın.çok zor gercekten. bana faydası cok oluyor ama gun gelıyorkı lanet olsun basımdan gıtsınde faydası ona kalsın dıye duusnuyor ınsan.hıç bısey olmasa bıle varlığı batıyo.....

benimkiler 3 aylina yanima geliyorlar bu ilk sene zaten 6 aydir evliyim, annem beni hep tembihler aman kizim sus kizim karisma kizim yaslidir sende ööyle olucan diye, bazen gercekten kalk öldür diyorum kendime:) ama kizlar bazen kendime diyorum melekde olsalar gene batarlar bize sonucda kaynana demisler:)

Benim annem(kaynana demeyi pek tercih etmem)çok iyidir hep beni korur asla öyle kötü kıskanç biri değil çok severim kendisini o da beni sever:) Banada çok düşkün oyy bende onaa :) Birazda herşey karşılıklı diye düşünüyorum.Beraber oturmuyorum..

Son düzenleme:
bende kaynanamla oturuyorm saolsun çok kötüdür iki yıldır birlikteyz ama ufff neler çektm çekiyormda allah kaynanasıyla oturana yardım etsn

Geri