gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

kaynanaya bak.....

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

Birgün gelin ve kaynana gezmekten eve dönerken sokakta ağlayan yaşlı bir adam görmüşler.Adamın yanına gidip, ne oldu amca neden ağlıyosun diye sormuşlar.adamda daha ne olsun karım öldü ama arkasından bir dua okuyan bile yok.çok yanlızım hiç kimsem yok.demiş bunun üzerine kayınvalide gelinine sevaptır kızım gelde adamcağızın evine gşidip dua okuyalım demiş.gelinde olurmu anne hiç akşama valla kocam çok kızar olmaz gitmeyelim demiş.kayınvalidenin ısrarına dayanamayan gelin sonunda kabul etmiş ve eve girmişler.yaşlı adam hem geline hem kayınvalideye tecavüz etmiş.bu sefer gelin kayınvalidesine söylenmeye başlamış.senin yüzünden başımıza neler geldi ben sana demiştim gitmeyelim diye akşama ne cevap vercez demiş kayınvalide de bunun üzerine gelinine.aaaaa valla seni bilmemem ama ben yedisine kadar gelirim sevap demiş

kaynanaya bak..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kaynananızı seviyormusunuz

kaynananızı seviyormusunuz

şahsen ben sevmiyorum.....
  2. İtalyan kaynanalar

İtalyan kaynanalar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. ::::::::::kaynananızla aranız nasıl bakım ::::::::::

::::::::::kaynananızla aranız nasıl bakım ::::::::::

kaynananızla aranız nasıl genelde kotu derler bakım siz ne diyeceksiniz ?
  4. Yine Kaynanam yine kaynanam hep kaynanam

Yine Kaynanam yine kaynanam hep kaynanam

Ya ben bu kadını öldürsem acaba kaç yıldan başlar. Yahu altlı üstü oturuyoruz bu kadınla eşimle tartıştığım zanman yapmayın diyeceği yerde hep eşimden taraf. Yahu be kadın önce bi dinle bakim sonra konuş... Bıdıbıdıbıdıbıdı ömrümü tüketti ömrümü öldürecem ben bu kadını ne yapacam ben ya ha ne yapacam ? :S
  5. Kaynanalarımız

Kaynanalarımız

Slm melekler bi koç gelinin kaynanasıyla anlaşamama sorunu vardır sizce neden gelinlerle kaynanalar anlaşamaz??

Sayfayı Paylaş