gebe
  1. patricia

patricia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Kaynarca nenehatun hastanesi

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında patricia tarafından paylaşıldı.

nene hatun hastanesi kaynarca kaynarca nene hatun hastanesi kadın doğum kızlar selam, Aranızda pendik kaynarca- nenehatun hastanesine giden varmı acaba. benim evime çok yakın diye oraya gideyim diyorum ama daha önceden o hastanede tecrube edinen varmı öğrenmek istedim. iş çıkışı veya hafta sonu gidebileceğim ve evime yakın olan güvenilir bir dr arıyorum, acıkcası benim saatlerime de uyması cok onemli. uzun bir tedavi süreci olacağı için her an iş yerinden izin alamam. bu hastaneye gidenler hangi dr. gittiklerini ve memnuniyetlerini bildirirlerse çok sevinicem.

2. nezire kodaloglu

nezire kodaloglu Forum Okuru

hale kayiran tavsiye edicem ben tedaviye onunla basladim ve ogluma kavustum allahin izniyle simdi birda basladim telefonla randevu ala bilirsin

Kaynarca nenehatun hastanesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaynar-Adana

Kaynar-Adana

kaynar malzemesi kaynar şerbeti malzemeleri nasıl yapılır kaynarın faydaları Arkadaslar Adana bolgesinde lohusa serbeti diye bilinen "kaynar'' Lohusa Şerbeti Malzeme ½ kg. lohusa şekeri 5 su bardağı toz şeker 15 adet karanfil 3-4 kabuk tarçın 15-20 bardak su Hazırlanışı • Bir tencereye su, şeker ve lohusa şekeri konulur ve yarım saat kaynatılır. • Kabuk tarçın ve karanfiller...
  2. Akıl hastanesi

Akıl hastanesi

Oyun yerlerine, anlamsız konuşmalara, malın elden gitmesine, çoluk çocuktan ayrılmaya, Kendini akıl hastanesinde görmek genişlik, kolaylık ve rahatlığa delalet eder.Yaşamın kötüye gitmesi anlamındadır. Yaşamın kötüye gitmesi anlamındadır.Rüyada akil hastahanesini görmek, hamama delalet eder. Çünkü hamam cin ve seytanin avret mahallerinin açildigi ve çirkin seylerin meydana geldigi yerdir....
  3. Oktay Kaynarca hayatı

Oktay Kaynarca hayatı

oktay kaynarca hayatı oktay kaynarca hayatı, biyografi, kimdir, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, filmleri Sunuculuk ve oyunculuk kimliğinin başarı ile sürdüren ekranların sevilen yüzlerinden biridir Oktay Kaynarca... Sevgili Melek'ler, bu ünlü hakkında merak ettiğiniz herşey bu yazımızdadır. Oktay Kaynarca, (27 Ocak 1965 - Malatya) Aktör ve Tiyatro Oyuncusudur. Daha çok televizyon...
  4. Oktay Kaynarca Boşanıyor mu?

Oktay Kaynarca Boşanıyor mu?

oktay kaynarca oktay kaynarca haberleri Sevgili melekler, geçtiğimiz yaz rüya gibi bir düğünle evlenen ünlü oyuncu Oktay Kaynarca eşi Melek Angun'a boşanma davası açtı. Kaynarca mahkemeye verdiği dilekçesinde “Sürekli beni kıskanıp rencide etti. Aile bireylerimle bile görüşmemi engelledi.” dedi. İşte detaylar... Geçen Temmuz'da Kilyos’taki Solar Beach’te nikah masasına oturan Oktay...
  5. Oktay Kaynarca Neden Boşandı?

Oktay Kaynarca Neden Boşandı?

oktay kaynarca oktay kaynarca haberleri oktay kaynarca boşandı Sevgili melekler, bildiğiniz üzere geçtiğimiz yaz muhteşem bir düğünle evlenen Oktay Kaynarca eşine boşanma davası açtı. Bu kadar kısa bir sürede böyle büyük (görünen) bir aşk nasıl bitti diye merak ediyorsanız, bugün magazin basınında çıkan sebepleri aşağıdaki makaleden okuyabilirsiniz... Hem şiddet hem ihanet Oktay...

Sayfayı Paylaş