gebe
  1. ahirzaman

ahirzaman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kaynata ve kaynana

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında ahirzaman tarafından paylaşıldı.

merhaba meleklerim,ben nişanlıyım bu yaz evleneceğim kaynanam ve kaynatamla ilgili bir durumla size danışmak istiyorum.şu an için her şey yolunda gidiyor bana değer verdiklerini görüyorum arıyorlar beni hal hatır soruyorlar ama benden de aynı şekilde sürekli ilgi bekliyorlar her 2 güne bir aramamı istiyorlar.telefonda sürekli bir ay kalırız misafir olarak surat asarsan ertesi gün gideriz yok ben yorgunum yok hastayım istemem diyor güler yüz beklerim diyorlar.bense gerliyorum bu sohbetlerden çokta üzülüyorum ne yapabilirm sizce

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Su an icin ne soylesem bos,yasayip gormek gerekli bazi seyleri.Her iki tarafta anlayisli oldugu surece bir sorun cikacagini sanmiyorum.Yinede kolay degil senin icinde onlar icinde ,tamamen yabanci birinin bir anda ailenin icine girmesi ve uyum saglamasi.

3. Tuana3

Tuana3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zamana birakman lazim egerki ilk evlendigin zaman her sey yolunda gitmezse bi sekilde mutsuz olursan iysallah olmazsin ama benim düsüncem bende yasadim bunlari zaman herseyin ilaci zamanla sen onlara alisiyorsun onlar sana ve her sey yolunda gidiyor biraz sen alttan almalisin biraz onlar derken hersey yoluna giriyor ama sen sen ol gidipde kaynanalarinla yasadiklarin sorunlari esinle paylasma gidipte ona sikayet etme
    hersey yolunda gider iyisallah

4. ayla

ayla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zaan ne gösterir bilinmez

kaynata ve kaynana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kaynana dünyanın heryerinde kaynanadır:))

kaynana dünyanın heryerinde kaynanadır:))

Geleneksel aile kurumuna büyük önem ve değer vermesiyle tanınan İtalya’da evlilikler, kaynanalar yüzünden çatırdıyor. İtalya’da her 10 evlilikten 3’ü kaynana eziyeti yüzünden yıkılıyor. EURES adlı araştırma enstitüsü tarafından yapılan bir çalışmaya göre, İtalya’da her dört dakikada bir, bir boşanma vakası yaşanıyor. İtalya’da 2000 yılına kıyasla 2002’de yüzde 45’lik bir artış gerçekleşti ve...
  2. kadın kocası ve kaynana :)

kadın kocası ve kaynana :)

Genc bir kadin, aylardir santiyede olan kocasina asagidaki satirlari yazar: >> >> 'Sevgilim, >> Biliyorsun, sen santiyedeyken nur topu gibi bir bebegimiz oldu. Sutum >> yetmedigi icin, yavrumuzu besleyebilmek amaciyla bir sutanne tuttum. >> Yalniz, bu sutannenin zenci olmasindan dolayi cocugumuz, emdigi sutun >> etkisiyle zaman icinde zenciye donustu....
  3. Gelin - Kaynana (cadı kaynana)

Gelin - Kaynana (cadı kaynana)

cadı kaynana kaynana gelin tiyatroları gelin tiyatrosu tiyatroları tiyatro oyunları Gelin kaynana !!! Her gün yamaçtan tarlalarına ekine giden bir gelin kaynana varmış. İki adam gelinle kaynanayı gözlerine kestirmişler. Bunları alıp kaldıralim, diye düşünmeye başlamışlar. Bir gün, gelinle kaynana tarlaya giderken ortalığı yıkan bir ağlama duymuşlar. Dinlemişler ki, kulübeden geliyor....

Sayfayı Paylaş