gebe
  1. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Kaynatalım Cafe:)

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında Mirmiga tarafından paylaşıldı.

kaynatalım hadi kaynatalım oyunu [​IMG]

Merhaba Arkadaşlar;

Burası bundan sonra hayata dair konuşmak istediğimiz herşeye ait bir yer olsun.Biz meleklerinde bazen kaynatmaya ihtiyacı vardır öyle değil mi?:))):yourock:

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Kaynatalım Cafe:)
    neyi kaynatıyoruz?:D:Dhayırlı uğurlu olsun kaynatalım cafe;)

3. ÇİÇEĞİM

ÇİÇEĞİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

İyi güzelde hiç bir şey kaynamıyor burada.

4. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Evet ya, kaynatalım hemen :)

5. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Esterncimm, buralarda mısın?

6. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaşlar aramızda çalışan hanımlar varmı?çalışıyorlarsa ne iş yapıyorlar?bunu kaynatalım vede işte yaşadıkları sorunları?ne dersiniz?[​IMG]

7. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    İlk ben başlayayım bari:)Ben Muhasebeciyim aynı işte 7 yıldır çalışıyorum ama idealimde hep gazeteci olmak vardı kısmet değilmiş...Benim işyerimde yaşadığım sorunların başında 3 kişilik işi tek başıma yapıyor olmam geliyor...Patronum çok sinirli huysuz ve titiz biri...inanın onunla geçinmek çok zor...durmamın sebebi maaşımın iyi olması ve patronumun babamın arkadaşı olması..

8. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Ben İngilizce öğretmeniyim... Üniversiteyi bırakmak zorunda kaldım, tayin olabilmek için, ben de öğretmen oldum. Tek sıkıntım bu. Kariyerimi dışarıdan yapmak durumundayım ve araştırma görevlisiyken yapılan çalışmalarla MEB'de çalışırken yapılan çalışmalar arasında çok büyük farklar var. Kaynak yetersizliği, veri tabanlarına erişim problemleri gibi.

Yaptığım tercihten pişman değilim. Eğer üniversitede kalsaydım eşimle birlikte tayin olamazdım. Ancak akademik çalışmalar böyle çok yoruyor. Görevime ileride geri döneceğim inşallah.

Bir de öğretmenlik küçük yaşlardaki öğrencilerle daha zor...

9. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

hadi kızlar kaynatalım ama...

10. * hüzün*

* hüzün* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kazanları kurunda kaynatalım:D:D

11. LiKarBa

LiKarBa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

ben mimarım.çok büyük projelere imza atan bir holdingde(ki bu projeler yurtdışında oluyor) detay çizimleri yapıyorum.işim iyi ve eğlenceli.maaşıda Türkiye şartlarında hiç fena diil.ama işverenin sıkıştırması beni deli ediyor.yav kardeşim herşeymi acil olur,bütün işlermi gecikmiş olur:horse:hıı birde cumartesi öğleye kadar çalışmak istemiyorumm:rant:

12. selin2292

selin2292 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ben 15 yaşındaim ve Lise öğrencisim gaLiba en berbat hayat bnmkisi bişiLer kaynatmak biLe geLmio insanın içinden.

13. ÇİÇEĞİM

ÇİÇEĞİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bin yapı holdingdemi çalışıyorsun.Yoksa sen şehrazatmısın.Allahım gözlerime inanamıyorum.Lütfen Onur'u affet.:yawn:

14. asi_melek

asi_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

zzzzzz...estern bide bakıyosunki şehrazad çıkıyoo ayy sen bayılırsın artık..
    şimdik celelim bana.ben 14 yaşındayım orta sona gidiyorum..hayatımdan g ayet memnunum.ama en gıcık gittiğim şeyde okulun ilk gününden derslere başlamaktırr.yaf iyiki bi oks ye gircezz heee tmm hocalar ii güzelde okulun ilk gününden derslere başlamak noluyoo yaaa:(:(
    ayrıca kafam bazı derslere hiç basmıyo.mesela ingilizce en sevmediğim dersler arasında ühü ühü:(:(

15. zelihaseyma

zelihaseyma Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8

ben seyma.13 yaşındayım orta3.sınıf öğrencisiyim.çok sıkılıyorum.çünkü başmızda oks diye bir dert var inşallah kazasız belasız atlatırım

Kaynatalım Cafe:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Planet Cafe

Planet Cafe

planet cafe nişantaşı planet cafe güneşli 0212 296 3855 Yer: Adalar Adres: Abdi İpekçi Cad. No:5/3 Nişantaşı Ücret: TLTL Kredi Kartı: Butun Kartlar Gecerli...
  2. İst Cafe

İst Cafe

0212 251 79 44 - 45 Yer : Beyoğlu Adres : İstiklal Caddesi No: 10-12 -2c Beyoğlu / İstanbul Ücret : TLTL Kredi Kartı : Visa-Master Park : YOK Web : ist cafe YAZIN TADI İST CAFEDE ÇIKTI; SIRADA SONBAHAR VAR! Yaz ayları boyunca serin bir mola verip buz gibi bir içecekle içinizi ferahlatmak için yolunuz İst Cafeye düştüyse eğer; İstiklal Caddesi...
  3. Cafe Marmara

Cafe Marmara

The Marmara Oteli'nin en az kendisi kadar ünlü cafe'si Marmara, Cafe Marmara Pera adıyla hizmet veriyor. Taksim müdavimlerinin zorluk çekmeyeceği şekilde düzenlenen ve bir marmara klasiği olan hasır sandalyelerle dekore edilen mekanın duvarları, caz konserlerinden fotograf kareleriyle dolu… Menünün üzeride de caz sanatçılarının resimleri yer alıyor. Favorileri ise omletler, sandviçler,...
  4. Cafe Chatal

Cafe Chatal

cafe chatal Çatal yalnızca yemek yemek için değil, Osmanlı İmparatorluğu'nda ***** olarak da kullanılmış. Mitolojiye göre eski Yunanistan'da da, meyhanelerde insanlar birbirlerini öldürmek için kullanınca çatalın yasaklanmasına karar verilmiş. Hatta günümüzde bile bu yasak kararına uyarak, çatal kullanmayan bir restoran var Atina'da. Önceleri sadece saraylarda görülen ve lüks eşya sayılan...
  5. Cafe Estrada

Cafe Estrada

Biz; Sevdiğinizle gün batımında içeceğiniz kahvenin mutluluğu, güne başlarken zindeliğinizi yakalamak için alınan bir yudum, günün yorgunluğunu atmak için arkadaşlarla içilen bir fincan kahveyiz. REKLAM LİNKİ VERMEK YASAKTIR!iLETİŞİM EDİT BY SADMİN

Sayfayı Paylaş