gebe
  1. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38

kaynım şeytan fan

Konu, 'Fan Club' kısmında orkide tarafından paylaşıldı.

kaynım ve ben canlarım bidenelerim meliş arkadaşlarım anam baktım kaynana var görumce var bide kankim elti fanlamış buda kayın olsun dimi hadi bakalım kaynını seven sevmeyen anlattsın nasıl bir kaynınız var :D:D :dil::dil::dil::dil::dil::dil:

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    önce ben başlayayım benim kaynımın bayan olması gerekiyomuş yanlışlıkla erkek olmuş tam bira bayan gibidir yani aslında benim ona görumce demem lazım tekkelimeyle şeytanın önde gidenidir kaynım nefret bile etmem bi duygu besleyemiyorum artık bişde bu kayıncığım ve kocam 2 kardeş başkada yok allahtan yok kafayı yerdim heralde yav klafın kısası allah bana öylşe bir kayın vermişki ana oğul ömrumu yediler :D:D

3. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    benim2 tane kaynım var 2siylede aram iyidir sen iyiysen herkes ii menfaatine olur dersen insanlara yüzlerinede gülersen iyi olmayacağın kimse yok 2 side abimdir 2sinede saygım sonsuzdur :)

4. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    benim 4 tane kaynım
    var çok iyiler allah var hepsinede abi diyorum 11 senedir bi kötülüklerini görmedim:)

5. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    İki kaynım var,dünyalara değişmem..Kendi kardeşlerimden daha üstündürler ,kimselere laf ettirmem..Canlarım benim..

6. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Allah orki nerden aklına geldi kayın fan :D
    Ömürsün valla hahaha
    Benim 1kaynım var
    Severim kendisini
    Zararsızdır hahaha

7. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    anam herkes kaynından memnun bi benmiyim memnun olmayan uleynnn :uhu: bana neden bölesi denk geliyoki bide hurhurum valla öle yüzüne güleyimle olmuyo adam mal davasına düğşmüş bizi sildi tamnamen yapmnadığını bırakmadı annesi olcak kadında şımarrtıda şımarttı bişi dicem kesinlikle 2 kardeşin veya gelin kayının arası iyiyse kayın valişdeye bakın derim ben :D

8. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    bir insan olurda düşünün meleklerim ya offf yine daraldım ya benim eşimle kaynım 2 kardeş sadece 2 kjşi ya kızlarımın tek amcası kızlarımda onun tekl yiğenleri insan yiğenini sevmezmi ben ölürüm yiğenlerime kardeşlerimin çocuklarını yiyesim gelio okadar çok sev,iyorumki ya anlatamam bu benim kızlarımı görunce hen yönunu değişlio hem yuzlerine bakmıo kkonuşmuyo sanki onlarla derdi var bu kadar aşağlık bir insan işte .
    buyuk kızım ağla ğlaya geldi dediki anne ben naptım amcama dedi benle neden konuşmuyo dedi yüzüme bile bakmıyo dedi ağladı yavrum naptım ben ona dedi o sırada babası geldi kızdı ne ağlıosun dedi senin amcan yok dedi böyle kabulş etceksin dedi senin amöcan yok bu bukadar dedi kız dahada ağladı ayy
    içim tuhaf oldu adam gidince dedimki düzelir kızım amcan bizle konuşmadığı için senlede konuşmuyo aklı başına gelince konuşur yoksa seni çok sewer amcan dedim inanmadı ağladı durdu
    şimdi meleklerim arkadaşlarım dostlarım ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım anlayamadım çok üzülüyorum derdi bizimle kızımada yapıo yapacağını burdan taşınmak istiyorum offfffffffffffffffff offfffffffffffffffffff ( bazıları der ya her şey karşılıklıdır sen iyiysen karşındakide iyidir sadece gülüyorum buna ne diyebilirimki abla oldum her znm ama karşındaki fesatsa seni kullanıosa ytuzune yalandan gülüyosa ne diyebilirimki anlamamışım çok körmuşumum çok salakmışım ) .......................

9. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    aman orkiiii
    şeytan kayınını kafana taktığını değmez...
    kayınsa kayınlığını bilsin

10. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    allaha sukur benim esım tek cocuk ne kardesı var ne abısı yada ablası var
    ama 2 tane kaynana var ne diyecen bunaaaaa

11. aYYa-MoDa

aYYa-MoDa Forum Okuru

kaynımın olması için öncebi kociş bulmam lazım hehe

12. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    1. Kaynim : kendin beyenmis, sonradan görme bi kaynim var, hic sevmiyorum,
    allahdan uzakta, senede bi yada iki defa görüyorum, hic görmesem daha iyi olur ama :))

2. Kaynim : safin teki , ama o kendini cok biliyorum saniyor,
    onuda bi defa görüyorum.

bunlarin arasindan benim kocam nasil cikti ya :)

13. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  14. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
kaynım şeytan fan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şeytan

şeytan

Şeytan bir gün büyük bahçeli, koskoca bir malikaneye girmiş. Merdivenleri çıkmış. Bir kuzu görmüş. Kuzunun boynunda bir ip varmış. Şeytan ipi çıkarmadan yalnızca biraz gevşetmiş. Kuzu ipin gevşemesiyle hareket etmeye başlamış ve malikanenin önünde bulunan aynayı görmüş.şaşırınca bir hamle yapıp aynayı kırmış. Çıkan gürültüye evin hizmetçisi gelmiş. "Sen ne yaptın? Ben şimdi burayı...
  2. Şeytan

Şeytan

Yalan ve şehvete, sahte mutluluklara, her türlü kötülüklere ve kötülük odaklarına; Şeytanı görmek sahtekar, aşırı hırslı, kıskanç ve mağrur, laubali ve kendisine her iki dünya için zararlı olan düşmana; Onu görmek inançsız, iki yüzlü ve kıskanç olmaya, ŞŞeytan, samimi Müslüman için güçsüz ve aciz bir düşmana; Onunla düşüp kalktığını görmek faiz yemeye ve diğer kötü fiilleri işlemeye; Şeytanı...
  3. şeytanın hileleri1

şeytanın hileleri1

şeytanın hileleri, nelerdir, hadisler, hz.muhammed, rivayetler, ile ilgili bilgileri veriyoruz arkadaşlar Cici meleklerim, Sizler için kesinlikle okunmasını önerdiğim bir yazı ekliyorum.İnsanın hayatını değiştirecek türde bu konuyu bi kaç bölümde sizlerle paylaşacağım .İnşaallah beğenirsiniz .Hepimize ibret olması ve ders çıkarmamız dileğiyle.. İbn-i Abbas (r.a.) Hz.'inden naklen...
  4. şeytanın hileleri3

şeytanın hileleri3

şeytanın sevmedikleri, hileleri, hz.muhammed, hadisleri, rivayetler, ile ilgili merak edilen herşey burda meleklerim Meleklerim, Şeytanın hileleri serimizin üçüncüsüyle karşınızdayım.Konu sonunda ikinci ve birinci bölümlerin linklerini bulacaksınız.Okuyup ,ibret ve ders almak ümidiyle devam ediyorum... Bilmez misin ki; ya Muhammed, baş ol*ma sevgisi yine büyük günahların en büyük*leri...
  5. şeytan

şeytan

şeytan ile ilgili atasözleri ve deyimler istiyorum

Sayfayı Paylaş