gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kayra bebek yürümeye başlamış

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kayra bebek yürümeye başlamış
    Sinan DOKER
    [​IMG] Leyla Bilginer, doğumdan sonra uzun süren bir sessizliğe gömülmüştü.

Amerika'da sperm bankasından hamile kalarak Türkiye'de bir ilki gerçekleştiren Leyla Bilginer, doğumdan sonra uzun süren bir sessizliğe gömülmüştü. Bilginel sessizliğini "Şarkı Söylemek Lazım" yarışması ile bozdu. Ege ile birlikte yarışacak olan Bilginel, "Bana sesimin tınısının çok farklı olduğunu söylediler ama kimse muhteşem birşey beklemesin" dedi.
    Bilginer uzun dönem ortalarda görünmemesini ise "Bir senedir tatil yapıyordum, tüm ilgimi çocuğum Kayra'ya yoğunlaştırmıştım. Kayra 11 aylık oldu, çok sağlıklı, yürümeye başladı" cümleleriyle açıkladı. Bilginer "Binbir Gece" dizisinin yönetmeni Kudret Sabancı ile birlikte olduğu dedikodularına ise "Varsa yakalasınlar, dedikodulara cevap yok" diyerek yanıt verdi.

2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kayra bebek yürümeye başlamış
    [​IMG] allah bagışlasın kayrayı... ben bu ismi çokk seviyorumm kayra .... :)

Kayra bebek yürümeye başlamış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yürümenin Önemi

Yürümenin Önemi

hamilelikte yürüyüşün önemi günde ne kadar yürümeli yürüyüş bandında ne kadar yürümeli günde kaç km kaç dakika yürümek gerekir Yürümek önemli, evet biliyoruz. Ama aklımıza birçok soru takılıyor. Ne kadar yürümeliyim, hızlı mı olmalı, yavaş mı olmalı, geri geri mi olmalı, koşar adım mı? Ya da kilo verebilmek için nasıl yürümem gerekir gibi... Sağlık için yarım saat Uzmanlar, yetişkinlerin...
  2. Kayra giyim

Kayra giyim

kayra giyim kayra giyim istanbul 2011 istanbul şubeleri şubeleri Tesettür giyimde ünlü ve kaliteli markalarından birisi olan Kayra giyim tesettürlü bayanlar için hazırlamış olduğu tasarımlar ve modellerle yeni sezonu karşıladı hanımlar. Kıyafetler oldukça şık modern bir şekilde tasarlanmış.Kumaşlarının kalitesini şıklığıyla buluşturan Kayra giyim bakalım yeni sezonda tesettürlü hanımlara...
  3. Bebekler Ne Zaman Yürümeye Başlarlar ?

Bebekler Ne Zaman Yürümeye Başlarlar ?

bebekler ne zaman yürür bebekler ne zaman yürürler bebekler ne zaman yürümeye başlarlar İlk kez anne olan kadınlar bebeklerinin gelişimlerini büyük bir merakla izlerler. Her anını kayıt altına almaya, kameraya çekmeye çalışırlar. İlerde çocuğa verilecek en güzel hediyelerden biridir bu melekler :) Bu yüzden şimdi ki çocuklar çok şanslı :) Bebeğin gelişimi sırasında ilkler büyük önem taşır....
  4. Bebekleriniz kaç aylıkken yürümeye başladı?

Bebekleriniz kaç aylıkken yürümeye başladı?

Bebekleriniz kaç aylıkken yürümeye başladı benim bebeğim neden yürümüyor ya =(
  5. Bebeğim ne zaman yürümeye başlar?

Bebeğim ne zaman yürümeye başlar?

bebeklerde yürüme,bebekler ne zaman yürür,bebekler kaç aylıkken yürür,bebeklerin yürümesinde ebeveynin rolü hakkında bilgiler İlk yıl boyunca bebekler vücutlarındaki kasları güçlendirmek ve koordinasyonlarını sağlamakla meşguldürler. Önce oturmayı, yerde yuvarlanmayı ve emeklemeyi öğrenirler. 9 aylık olduklarında genelde bu tür şeyleri yapabilirler. Sonrasında denge ve güvenli hareket...

Sayfayı Paylaş