gebe
  1. büşran

büşran Forum Okuru

Kayseri de yasamak:)

Konu, 'İç Anadolu' kısmında büşran tarafından paylaşıldı.

kayseri manzara kayseri manzara resimleri kayseride yaşamak ben 8 yıldır Kayseri de yaşıyorum . öyle güzel bir şehrimiz ki.tarihi güzellik mi desem doğal güzellik mi desem var da var hem sanayisi gelişmiş kalkınmış sehirler arasında sayılan Kayseri de bir KAPUZBASI ŞELELERİ var ki tam bir dinlenme kamp yapma ve ailece gezilecek yerlerden Kayseri ye gelip de görmeden gitmeyin evet biraz ulasımı zor ama buna değer:)

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hiç gelmedim ama gezip görmek isterim

3. büşran

büşran Forum Okuru

Kayseri de yasamak:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayserİ

Kayserİ

sarımsaklı barajına nasıl gidilir sarımsaklı barajı nasıl gidilir kayseri havaalanına havaalanına giderim havaalanı KAYSERİ GENEL BİLGİLER Yüzölçümü: 16.917 km² Nüfus: 943.484 (1990) İl Trafik No: 38 Kayseri tarih boyunca Anadolu'nun önemli ticaret merkezlerinden biri olmuştur. Ticaretin yanı sıra, görkemli Erciyes Dağı ve gelişen kış turizmi potansiyeli ve lezzetli yemekleriyle...
  2. Kayseri Avanos

Kayseri Avanos

acılmış kral mezarları kayseri avanos kayseri avanos kaç km arası kaç km arası Kızılırmak nehrinin her iki yakasında kurulmuş olan Avanos bölgenin turizm merkezlerinden biridir. İlçeye Kızılırmak hayat veriyor. Burası seramik atölyelerinin bulunduğu, toprağın şekillendirilip pişirilerek kaba kacağa dönüştüğü yerdir. Bu el yapımı parçaların hiç bir yerde bu kadar güzelini bu kadar ucuza...

Sayfayı Paylaş