Kayseri melekleri

Cevap: Kayseri melekleri

selamlar.evet tramvay çalışmaları sonunda bitti.test sürüşleri yapılıyor.ilgilenlere duyurulur.
Teşekkürler canım.. ilgilenmezmiyim geçen sene daha yapım aşamasaındayken başladı ilgim... wallaaa çok güzell oluyorduu inşallah tamamlanmış aşamasıda güzel olur..
Kayseri son zamaanlarda cok yenilik yaptı meselaaa terminal değiştiii... gerçi artık oraya gitmek bizim için daha cok zorlastı ama olsun gorunum açısından cok güzel...

Kayseri Talaslıyım.
Erciyesin dibi sayılır.

Talasla sadece durak var talas durağı diye bir yer var orayı biliyorum oda erciyes ve develi tarafına gideceğimiz zaman kulanıyoruzz .. yanii ben öyle hatırlıyorum :D
güzel şehirr kayserii.. hiç aklıma gelmezdii kayseriyee gelin gitmek :dil:

Teşekkürler canım.. ilgilenmezmiyim geçen sene daha yapım aşamasaındayken başladı ilgim... wallaaa çok güzell oluyorduu inşallah tamamlanmış aşamasıda güzel olur..
Kayseri son zamaanlarda cok yenilik yaptı meselaaa terminal değiştiii... gerçi artık oraya gitmek bizim için daha cok zorlastı ama olsun gorunum açısından cok güzel...
s ormayın terminalin taşınması bizede çok zor oldu. biz hürriyette oturuyoruz. terminal hemen yanımızdaydı.olsun yinede şehrimize çok yakıştı yeni terminal.şehir çok güzelleşti.caddeler tertemiz oldu.sevgiler.

Geri