gebe
  1. saksafon

saksafon Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Kayseri Sezaryen Doktor önerisi

Konu, 'Gebelik' kısmında saksafon tarafından paylaşıldı.

Merhabalar arkadaşlar, Birinci kızımı Kayseri Erciyes Kartal'da Zerrin Avul hanımda sezaryenle dünyaya getirdim. Doktorumdan genel olarak problemler olsa da memnununm, ama hastane şartları çok kötü tekrar aynı yerde olmak istemiyorum. Öneriniz var mı? Fatma Kutlusoy'u tavsiye eden var mı?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba erciyes kartal hasatanesi iyi donanımlı bir hastaneydi...Özel dünyam hastanesi de iyi diye biliyorum.

3. zekeriya

zekeriya Forum Okuru

Malesef, hastane şartları kötü. Çalışanların ilgisi berbat. Hastanenin asansörü bile hastaneye gitmemek için yeterli gibi. Yanlış vurdukları iğne sebebiyle doğumdan sonra 8 ay kütük gibi kolla dolaştım, ödem toplamış. İğneyi vurdukları sezaryenden yeni ayıldığım zamandı, antibiyotik iğneydi, almam gereken bir iğneydi. Fakat çok yavaş verilmesi gerekiyormuş, tüm dozu birkaç saniye içinde damar yoluma enjekte ettiler, nefes alamadım dakikalarca sezaryen yaramla öksürdüm, sonra da kimse ilgilenmedi. Üstelik hasta bakıcı naz yaptığımı iddia etti.

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Bayağı bir değişim yaşamış hastane anlattıklarınıza göre..Çok geçmiş olsun.Aynı olumsuzlukları bir daha yaşamamanızı temenni ediyorum..Sağlıklı günler,sevgiler.

Kayseri Sezaryen Doktor önerisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayserİ

Kayserİ

sarımsaklı barajına nasıl gidilir sarımsaklı barajı nasıl gidilir kayseri havaalanına havaalanına giderim havaalanı KAYSERİ GENEL BİLGİLER Yüzölçümü: 16.917 km² Nüfus: 943.484 (1990) İl Trafik No: 38 Kayseri tarih boyunca Anadolu'nun önemli ticaret merkezlerinden biri olmuştur. Ticaretin yanı sıra, görkemli Erciyes Dağı ve gelişen kış turizmi potansiyeli ve lezzetli yemekleriyle...
  2. Kayseri Avanos

Kayseri Avanos

acılmış kral mezarları kayseri avanos kayseri avanos kaç km arası kaç km arası Kızılırmak nehrinin her iki yakasında kurulmuş olan Avanos bölgenin turizm merkezlerinden biridir. İlçeye Kızılırmak hayat veriyor. Burası seramik atölyelerinin bulunduğu, toprağın şekillendirilip pişirilerek kaba kacağa dönüştüğü yerdir. Bu el yapımı parçaların hiç bir yerde bu kadar güzelini bu kadar ucuza...
  3. Doktorlar

Doktorlar

Doktorlar İlk bakışta gayet sıradan gözüken ve içimizden birini izliyormuşuz gibi hissettiren genç doktor Ela ve onunla aynı zamanda , Türkiye'nin en ünlü ve en iyi hastanesinde eğitime başlayan bir grup genç cerrahın hikayesi. Ancak kahramanlarımızı tanıdıkça ve onların renkli , bir o kadar sıradışı hayatlarına tanık oldukça hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlarız.Hayatın...
  4. doktor

doktor

Anne yahut alim bir kimise, Hastanın yanına doktor girmesi onun iyileşmesine, sağlıklı birinin yanına girmesi hastalanmaya, Doktor, insan karakterinde saklı bulunan ve nefsin derinliklerinde bastırılan olumsuz özellik ve eğilimlerin ortaya çıkmasına, Dokktor oldUğun görmek ilim ehli yahut yönetici olmaya, Doktor bazen insanı rkasından çekiştiren birine, öğütleri etkili olan vaize, çöplüğe, kan...
  5. bebeğim iri diye doktorum sezaryen öneriyor

bebeğim iri diye doktorum sezaryen öneriyor

Mehaba.Ben 40 haftamın içindeyim, bebeğim çok iyi ve tam 4350 grmış.Yalnız doktorum bebeğin iri olması sebebiyle sezaryeni ööneriyor. İlk doğumum normaldi buna da kendimi normal diye hazırlamışken sezaryen denmesi gözümü kotrkuttu.Benim yerimde olsanız ne yapardınız?

Sayfayı Paylaş