gebe
  1. *gözde*

*gözde* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kayseride sergi

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında *gözde* tarafından paylaşıldı.

nakış sergileri arkadaşlar uzun süredir siteye giremiyorum ev tekstili ve kurdela nakışı kursuna gidiyordum sergimiz var sizleride davet etmek istedim benimde işlerim sergilenecek:Dteşekkür ederim şimdide bütün arkadaşlarıma iyi forumlar...
    YER:Melikgazi belediyesi sergi salonu
    TARİH VE SAAT:1mart pazartesi 2009(pazartesiden cumaya kadar)saat 13.00

2. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    keşke imkan olsada gelebilsem bende biçki dikiş -el sanatları kursuna gittim 2 yıl ilk yılımda ikisinide birincilikle bitirmiştim son 4 yıldır çalıştığım için bide evli ve çocukluyum kurslara şimdilik gidemiycem.sana hayırlı olsun canım şimdiden

3. *gözde*

*gözde* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim şevval gelme imkanı olan tüm arkadaşlarımı bekliyorum

4. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bende gelemem bende nakış kursunda gittim hayırlı olsun cnm

kayseride sergi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cini sergisini günay acti

cini sergisini günay acti

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, ünlü çini sanatçısı Sıtkı Usta'nın "Geçmişten Gelen Esintiler" isimli sergisinin açılışına katıldı. Geleneksel bir sanatı yeni motiflerle buluşturarak yerelden ulusala ulusaldan evresele taşıdığı için sanatçıya teşekkür eden Günay, "Çini sanat dünyamızda çok özel bir yer taşıyor. Motifleriyle renkleriyle bizim kültürmüze mal olmuş...
  2. Mesın sergileri

Mesın sergileri

Rüyada mesin sergileri görmek, bekar için zevceye ve isten ayrilmaya delalet eder.
  3. Dünya, Türk sergilerini gezdi

Dünya, Türk sergilerini gezdi

2008 yılı içinde dünyanın çeşitli ülkelerinde açılan sergileri 875 bin kişi ziyaret etti. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından 2008’de Japonya, İspanya, İsveç, İngiltere, Almanya, ABD ve Katar olmak üzere çeşitli ülkelerin müzelerinde açılan sergiler, bu zamana kadar 875 bin 292 kişiye ulaştı. Bakanlık, 2009 yılı içinde de Fransa, Amerika, Almanya, Abu Dhabi ve Polonya'nın da yer aldığı 5...
  4. kayseriden merhaba

kayseriden merhaba

yeni üyeyim.kayseriden herkese selamalar
  5. kayseriden kayseri mantısı

kayseriden kayseri mantısı

kayseriden mis gibi kayseri mantısı siparişi alınır. kayseriden ne alınır kayseri mantısı sipariş mantının tarihçesi kayseri mantısının tarihçesi mantı siparişi [/URL [URL="http://img651.imageshack.us/i/1102102207.jpg/"] Özenle hazırlanan, yağsız kıyma,çekilmiş ve suyu sıkılmış kuru soğan,çok ince kıyılmış maydonoz,baharatlar,isteğe göre reyhan katılmış harçla hazırlanır, Tam bir...

Sayfayı Paylaş