gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Kayserili PireMehmet; bu da kadınlar için demiş..

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Kayseri Fıkrası - Kadınlar İçin .... [​IMG]
    Kayserili Pire Memet, istasyonda çok sıkışınca, gözü hiçbir şeyi görmez olup kadınlar tuvaletine doğrulmuş. Bir hemşehrisi önüne geçmiş: - Ne yapıyorsun, burası kadınlar için... Uçkurunu eline almış olan Pire Memet: - "Bu da kadınlar için!" deyip içeri dalmış.. :toilet::laugh:

Kayserili PireMehmet; bu da kadınlar için demiş.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınlar Hakkında kim ne demiş!!

Kadınlar Hakkında kim ne demiş!!

Kadınların en yanıldıkları nokta, erkeklere benzemek istemeleridir. De Maistre Krallar gibi kadınlar da kendileri için yapılan her şeyin esasen bir borç teşkil ettiğine inanırlar. Balzac Pek az kadın vardır ki değeri güzelliğinden ömürlü olsun. La Rochefoucauld Kadınlar sade bal değil, zehir tesiride yaparlar. Halide Edip Adıvar Kişiye imandan sonra verilen şeylerin en hayırlısı saliha...
  2. Erdoğan da ’Botaş’ı soruşturun’ demiş

Erdoğan da ’Botaş’ı soruşturun’ demiş

BOTAŞ ihalelerine yönelik "Mavi Hat" operasyonu sürerken Başbakan Tayyip Erdoğan’ın da Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’na soruşturma talimatı talimatı verdiği belirlendi. Başbakan Erdoğan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’na gönderdiği "gizli" ibareli ve 15 Ekim 2007 tarihli yazıda, "Önemli bir bölümü Botaş’ta olmak üzere kamu kurum ve kuruluşları tarafından...
  3. Baha ayrıldığımız için pişmanım demişsin,

Baha ayrıldığımız için pişmanım demişsin,

ayrıldığımız için pişmanım demişsin, ne olurdu sevgilim bana geri dönseydin pembe anlar başladı şimdi mevsim bahar yanımda yoksan eğer üstüme karlar yağar renkmış ışıkmış umudumda değil şimdi ne deniz mavi ne de yapraklar yeşil gökyüzüne bak sevgilim hep gökyüzüne ay uzansın alnından kırpiklerine gökyüzüne bak sevgilim hep gökyüzüne an eski anıları ağla gönlünce ağla ağla ağla...
  4. Bu da Köpeğiniz İçin Astroloji!

Bu da Köpeğiniz İçin Astroloji!

Köpeğiniz kararsız mı? Yoksa evin reisi o mu? Kediniz dost canlısı mı? Ya da elinizi uzattığınızda tırnaklarıyla canınızı mı acıtıyor? Kediniz sokak meraklısı mı? İngiliz medyum Craig Hamilton-Parker tüm bu soruları yanıtlıyor. Medyuma göre, köpek ve kedilerin de tıpkı insanların gibi burçları bulunuyor, eğer hayvanınızla iyi geçinmek istiyorsanız burcunu ve burcunun özelliklerini...
  5. Bu oyun kadınlar için :)

Bu oyun kadınlar için :)

Evimister.com’u bilenleriniz var mı bilmiyorum. ev ürünleri falan satyorlar. Facebook sayfasını da takip ediyorum ben düzenli olarak kampanyalardan haberdar olmak için, güzel bir oyun başlattılar.500.000 eşyadan oluşan bir ev var onu açmaya çalışıyoruz. Bayada bir ödül var. Ödüller yabana gitmesin diye buraya yazıyorum. İsteyen gelsin birlikte oynayalım. https://www.facebook.com/evimister

Sayfayı Paylaş