gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Kayserili ünlü mimarı kalbinden bıçakladılar

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Kayseri’nin tanınmış mimarı Turan Elmaağaçlı (58), önceki gece projesini yaptığı ve hayata geçirdiği Fuar Kültürpark’ta kendisine ait 3 işletmeye gitti. Burada 26 yaşındaki E.D. ile tartışan Elmaağaçlı, kalbinden bıçaklandı. Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne kaldırılan Elmaağaçlı, müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Polisler tarafından yakalanan E.D., Elmaağaçlı’yı kendisine hakaret ettiği için bıçakladığını söyledi. Büyükşehir Belediyesi’nin başta Kazancılar Çarşısı, Fuar Kültürpark, Beştepeler Parkı olmak üzere birçok projesinde mimari çalışma yapan Turan Elmaağaçlı, son olarak, geçen yıl Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’nin Cumhuriyet alanındaki merkezinin de düzenlemesini yaparken plaketle ödüllendirilmişti. Mimarlar Odası’nda iki dönem 2’nci başkanlık ve yönetim kurulu üyeliği yapan Elmaağaçlı, evli ve 1 çocuk babasıydı.

Kayserili ünlü mimarı kalbinden bıçakladılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mimar

Mimar

İnsanların arasını bulan kimseye, şaire, ömrü uzun olan kimseye, dünyaya rağbet etmeye, ülfet ve muhabbete, yardımlaşmaya; bina yıkan mimar, sözünde durmayan kimseye delalet eder.Rüyanızda bir mimar gördüyseniz, işinizi değiştirmeniz olumsuz sonuçlar doğurabilir. Rüya sahibi bir kadınsa, evlilik planları suya düşecek demektir. Güzel bir devrenin başlayacağına işarettir.Rüyada görülen mimar,...
  2. kayserilinin vefat  ilanı

kayserilinin vefat ilanı

Kayserili'nin eşi ölmüş. Gazeteye gitmiş. En ucuzundan standart bir ilan vermek iştemiş Önüne konan kağıda istediği ilanı yazmış: "Ayşe'yi kaybettim. Üzgünüm" İlan görevlisi ilanı görünce uyarmış "İsterseniz 6 kelimeye kadar uzatabilirsiniz. Üç kelime daha hakkınız var" Kayserili "Aynı paraya mı?" demiş. Görevli "Evet aynı...
  3. Anne beni bıçakladılar hastaneye gel

Anne beni bıçakladılar hastaneye gel

Eskişehir Kuzey Kıbrıs Dostluk Parkı’nda önceki akşam, bir grup arkadaşıyla sohbet eden lise son sınıf öğrencisi Osman U. (18) ile aynı lisenin 3’üncü sınıfında okuyan B.G. (17) arasında tartışma çıktı. Tartışmanın ardından B.G., Osman U’yu kasığından ve göğsünden 6 kez bıçaklayıp kaçtı. Ağır yaralanan Osman U. ambulanstan indirilirken cep telefonuyla annesini arayarak "Anne beni...
  4. Seviyorum Dedikçe Bıçakladı..!

Seviyorum Dedikçe Bıçakladı..!

Kıskanç sevgili, genç kadını tam 17 kez bıçaklayarak öldürdü. Telefonlarına yanıt vermediği için evine gittiği sevgilisini, daha önce kendisinin tanıştırdığı erkek arkadaşıyla gören gözü dönmüş áşık, kıskançlık krizine girip genç kadını 17 yerinden bıçaklayarak öldürdü. Bursa'nın Yıldırım İlçesi’nde meydana gelen olayda önceki akşam pazarcılık yapan Mehmet Erginoğlu (30), sevgilisi...
  5. Tinerciler kalbinden bıçakladı

Tinerciler kalbinden bıçakladı

Tinerciler kalbinden bıçakladı İZMİT’in merkezinde önceki gece madde bağımlısı 3 kişi, önünü kesip para istedikleri lastik işçisi 26 yaşındaki Mustafa Atılgan'ı, para vermeyince kalbinden bıçaklayarak öldürdü. Evine gelen misafirleri önceki gece D-100 kenarından otobüse bindiren ve evine dönmek üzere Yeni Cuma Camii’nin yanındaki yoldan geçen Mustafa Atılgan’ın önü 3 kişi tarafından...

Sayfayı Paylaş