gebe
  1. büşran

büşran Forum Okuru

kayserilillerin komik bir hali:)

Konu, 'İç Anadolu' kısmında büşran tarafından paylaşıldı.

evlenme çağina gelmiş fakat hala evlenecek kız bulamamiş oğullarına kapı kapı kız arayan anneler insani gülme krizine sokuyolar:):zonked:

2. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    evet cok haklısın benim ailem kayseride evlenmeden önce bizimde zilimiz calınmıstı:)

3. büşran

büşran Forum Okuru

:) evet malesef bu durum var napak

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

kayserilillerin komik bir hali:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Kadinin 36 Farkli hali...

Bir Kadinin 36 Farkli hali...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bir kac komik resim...

Bir kac komik resim...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bir Kadının 50 Farklı Hali

Bir Kadının 50 Farklı Hali

4. Atatürk'ün komik bir anısı

Atatürk'ün komik bir anısı

atatürk ile ilgili komik anılar atatürkün çocuklarla anıları atatürkün komik anıları atatürk ün çocuklarla ilgili Atatürk'ün En sevdiği hikayelerdenmiş. Arada kendi anlatır, arada baskasna anlattırır, hep gülermiş. Yeşilaycı bir profesör bir konferans veriyor. Bir ara dinleyicilere sormus: "Bir eşegin önüne iki kova koysanız. Biri su dolu, biri rakı. Hangisini içer?" Cevabı...
  5. komik Bir Aşk Şiiri

komik Bir Aşk Şiiri

Bunu yazan baya bi romantik olmalı bence .Ya sizce :D Yaşanılanları ctrl-S ile kaydedip, Ctrl-Z ile geri yaşıyorum Ben sevdamı download edip masaüstüne alıyorum. En çokta ekranı kapladığın o anı özlüyorum Italik yürüyüşlüm, Bold bakışlı sevdiğim... Öyle bir halt yedim ki, sakın affetme beni Simge durumuna küçült, saatlerce beklet beni Tüm sistemlerimi çökert, Ziple sıkıştır ve...

Sayfayı Paylaş